Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Dieta podczas karmienia piersią

Podczas karmienia piersią po prostu bardzo o siebie dbałam. Piłam mnóstwo wody i jadłam wszystko gotowane. Skorzystałam też pomocy doradców żywieniowych, którzy nie tylko podpowiedzieli mi co powinnam jeść, ale też dobrali jadłospis, przywozili posiłki, co było dla mnie bardzo wygodne. Teraz zamawiam jedzenie spomponowane specjalnie dla potrzeb moich i dziecka - tak, można tak zamawiać, łączone - no i sprawdza się znakomicie. Zamawiam u https://diet4u.pl/ jedzenie jest smaczne, świeże i cena jak dla mnie korzystna za taką jakość.

2. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez uszatek Zobacz posta
    zdrowa żywność to przede wszystkim, unikać jakiegokolwiek syfu i chemii
    dokładnie i jeszcze trzeba pamiętać że kaloryczność posiłków powinna wzrosnąć, aby się nie głodzić. No i nie powinno się przesadzać ze smażeniem, podjadaniem czekolady itp. jednak podstawa to zdrowe żywienie.
    Ale warzywa jadłam wszystkie na początku co prawda głównie gotowane, stopniowo włączałam także surowe. Ale jadłam także czosnek, cebulę warzywa strączkowe. Na pewno jak jesteś na początku karmienia to dzieci wtedy jeszcze mogą kolką itp reagować na produkty z którymi przesadzisz. No i słyszałam że nie można przesadzać z nabiałem bo wtedy łatwo aby dziecko nabawiło się alergii na mleko, ale nie wiem na ile to prawda.
    I jak będziesz chciała możesz do mnie napisać a prześlę ci link do Menu dla karmiącej. Co prawda 1 dzień ale dużo mi dało.

W czasie laktacji można jeść wszystko. Unikać należy alkoholu i kawy. To sa mity z tymi dietami. Pamiętam jak kiedyś położne wmawiały, ze wody gazowanej nie można pić. Tia. Przy kolejnym dziecku już głupia nie byłąm i nie słuchałam tych bzdur.

warto obserwować swój organizm i czasami niektóre rzeczy mogą zaszkodzić, co dla innych nie ma znaczenia. A jak są wątpliwości, to dobrym pomysłem jest kontakt z położną lub poradnią laktacyjną.... i często to nie dieta pogarsza laktację, ale stres, zawirowania hormonalne lub inne czynniki. A jak już się pojawią, to nie panikujmy ale warto wziąć skuteczne środki na laktację ze słodem jęczmiennym. Zresztą zachęcam do zapoznania się z wynikami ogólnopolskich badań naukowych, dotyczących karmienia piersią: https://edukacjapacjenta.pl/badanie/opis# i też w nich zostały podane najczęstsze i najlepsze sposoby na poprawę laktacji.

dzięki za link do wyników tych badańprzesłałam go dziś moim koleżankom i powiem, że dobrze, że odbyło się takie badanie, w którym wzięli udział specjaliści, i to aż ponad 950 położnych...a więc, są to wiarygodne badaniaale woow aż 2/5 kobiet karmi piersią, cieszę się, że należę do tego grona i prolaktan też biorę)

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów