Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Gdzie sie leczyc?

Cytat Zamieszczone przez michalis Zobacz posta
    Moja siostra poszukuje kliniki do leczenia niepłodności. Jakiego lekarza polecacie w Gyncentrum? Wiele dobrego o nich czytałam i chciałabym jej pomóc - sama już nie wierzy, ze może się udać. Może tam będą mogli jej pomóc? Polecicie jakiegoś dobrego lekarza?
    Ja zdecydowałam się na klinikę invicta we Wrocławiu. Znajoma miała tam cały pakiet in-vitro i tak jakoś mnie to przekonało do umówienia sięna pierwszą wizytę Sam budynek na plus, widać, że starali się nie powielać takiego ‘szpitalnego’ wyglądu w gabinetach. Personel pełna profeska, życzliwy w stosunku do pacjenta. Kolejeczki trochę czasami są, czasami wchodzimy do gabinetu prawię od razu. No i przedewszystkim super lekarz prowadzący – dr Michał Witkowski. Rzetelny i konkretny facet który jest wręcz oazą spokoju POLECAM

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Myszak Szyszak
    Mieszka w
    Serock
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-26 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki. Podłączyłam się do Was na chwilkę. Jestem w 5 msc ciąży. Ale wpadłam do Was przypomnieć sobie jak to było jak się starliśmy. Ja dwa lata z moją drugą połową się staraliśmy. Wszystko z kalendarzykiem itp, bo wiadomo można się kochać i codziennie a pominiesz ten dzień co trzeba i nici z malucha. Po dwóch latach poszliśmy zrobić mężowi badania nasienia. Wyszły ani źle ani dobrze. Obniżony odsetek żywych plemników, ale spokojnie równie dobrze mógł się maluch trafić tak za pierwszym jak i za setnym dopiero razem. Bo mimo że odsetek obniżony to przy takiej ilości plemników jakie produkował nie był to znaczący problem. Poszliśmy z wynikami do lekarza specjalisty z polecenia. Zlecił dodatkowe badanie męża. I tak odpuściliśmy starania, tzn robiliśmy TO bez nadziei narazie większej i bardziej uczuciowo hehe. I na kolejną wizytę do doktora poszłam z wynikami Bety po spóźniającej się jeden dzień miesiączce. Miałam zawsze co do dnia więc już jeden dzien wskazywał na cos dobrego. I tak wyniki patrzę i piorunująca Beta i 3 tydzień ciąży. Także poszliśmy do lekarza zamiast leczyć niepłodność to prowadzić ciążę. Jest super czego i wam życzę. Moje objawy pierwszego i kolejne dni po terminie spodziewanej miesiączki czyli jak się okazało w 3 tyg od zapłodnienia to były: -ogromna tkliwość piersi, bardzo bolały. Mąż nie mógł dotknąć tylko patrzeć -od samego początku 3-4 tydziń ból lędźwi, wcale nie spowodowany powiększającym się zarodkiem, ale progesteronem szybko rosnącym. Wiele dziewczyn tak ma. Ból pleców zostało do teraz, boli coraz bardziej choć z innych powodów (miałam często rwę kulszową co w ciąży potem oznacza tego typu dolegliwości ze zdwojona siłą) -ból brzucha był jak na miesiączkę oczywiście.
    Po dwóch latach starań jestem w ciąży! Czekamy na malucha!

Senior Member Awatar Myszak Szyszak
    Mieszka w
    Serock
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-26 zobacz kalendarz
    Invimed Warszawa i dwóch lekarzy: ojciec i syn - Wiesław lub Michał Ciebiera. Są świetni.
    Po dwóch latach starań jestem w ciąży! Czekamy na malucha!

Member
    mamuśka1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-31 zobacz kalendarz
    Ja też w Invimedzie ale we Wrocławiu u Piotra Lachowskiego. Bardzo dobry lekarz taki konkretny, wytłumaczy co i jak Na razie jestem zadowolona teraz robię wszystkie badania i zobaczymy jak będą wyniki co dalej.

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    ja z kolei jestem pod opieką Invimed w Warszawie, póki co czekam na 2 próbę, bo mam problem z zajściem w drugą ciążę, ale wierzę że się uda, trzymajcie kciuki.

Do jakiego lekarza chodzisz? Powiedz mi jak to wszystko wyglada? Zapisuje się na wstępna konsultacje i co dalej?

siemankooo

9. BabyApp
    Moja przyjaciółka dość długo starała się zajść w ciąże, ale niestety bez skutku. Matka natura kładła im kłody pod nogi, a czas płynął... Decyzja o wizycie w klinice leczenia niepłodności nie była łatwa... Plusem jest tylko to, że mieszkają w Warszawie i mieli na miejscu kilka miejsc z wieloletnim doświadczeniem. Po wstępnych rozmowach z lekarzami, zdecydowali się na klinikę - trochę też przekonało ich to, że mają filie w innych miastach, między innymi w okolicach skąd pochodzą rodzice Marty. Teraz są już po kilku wizytach robią badania i czekają na kolejne diagnozy, ale na ten moment lekarze dają im duże szanse na dziecko. Ale niezbędna jest ich pomoc i leczenie. Chociaż to i tak niewiele jeśli w perspektywie mają możliwość stać się wspaniałymi rodzicami

Dłuuugo staraliśmy się z mężem o nasze pierwsze dziecko, teraz juz jestem po wszystkim, ale ilość łez, które wypłakałam to moje... Trafiliśmy koniec końców na prywatną klinikę, stwierdzilismy, że może tam ktoś nam bardziej pomoże i przybliży się do problemu. Leczyłam się długo w feminie u dr Jankowskiego, ale dzięki jego leczeniu, pomocy i dobremu słowu teraz jesteśmy szczęśliwymi rodzicami

Sama leczylam się w centrum medycznym Gameta https://gameta.pl , mają kilka punktów w Polsce.Z ciekawostek jest to jedna z pierwszych klinik leczenia niepłodnośći w Polsce, w której przeprowadzano zapłodnienie pozaustrojowe in vitro. Wybrałam sie do niej z polecenia mojego lekarza ginekologa kiedy przez prawie rok nie mogłam zajść w ciążę pomimo braku stosowania antykoncepcji.

Dzięki odpowiedniemu leczeniu zostałam mamą. Na miejscu można przeprowadzić kompleksowe badania zarówno kobiety jak i mężczyzny.
    Ostatnio edytowane przez Linka ; 30-09-19 o 07:31

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów