Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

spędzanie wolnego czasu - zajęcia dodatkowe, świetlice

Member
    Derek

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2006-08-17 zobacz kalendarz
    jeszcze jak się mieszka gdzieś blisko, ale jesli trzeba dziecko dowozic po 20 km to porazka

2. BabyApp
    Mi się udało znaleźć takie zajęcia co cieszą synka. Odbywają się w Akademii Nauki Rzeszów http://www.akademianaukirzeszow.pl/. Świetne zajęcia z różnych dziedzin nauki

Pamiętajmy o tym, aby nie przesadzic na pewno z ilością zajęć dodatkowych dla dzieci. Jesli dzieci chcą chodzić na takie zajęcia to super, rzeczywiście może byc to dla nich bardzo rozwijające , jednak pamiętajmy, ze dziecko musi mieć rownież czas wolny dla siebie Na zabawę, na odpoczynek albo po prostu aby się ponudzić. Obciążenie zbytnią ilością zajęć dodatkowych będzie złe.

Ze swojej strony polecam naukę gry na instrumencie. Jest to bardzo przyjemne hobby, w niektórych przypadkach pasja może się przerodzić w zawód. Nie polecam na początku kupować instrumentu, warto jest go wypożyczyć. Jeśli dziecko nie bedzie się chciało dalej uczyć gry to po prostu zwrócicie instrument bez ponoszenia wysokich kosztów.
    http://wypozyczinstrument.pl

Zerknij tutaj
    Ostatnio edytowane przez amalanke ; 30-04-19 o 11:37

Junior Member
    kikuska

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-14 zobacz kalendarz
    Dzieci same sobie wybierały na jakie dodatkowe zajęcia chcą chodzić. Córka wybrała tańca, a syn basen. Dodatkowo z mężem zdecydowaliśmy, że muszą chodzić zajęcia z języka angielskiego. Uznaliśmy, że wyjdzie im to na dobre, jeśli będą uczyć się od najmłodszych lat. Zapisaliśmy ich do szkoły Berlitz https://www.berlitz.pl/ ze względu na pozytywne opinie. Widocznie te opinie były prawdziwe, bo dzieci też z tych zajęć są zadowolone i nie trzeba ich namawiać, żeby na nie chodzili.

Junior Member Awatar marina88
    Mieszka w
    Wólka Kosowska
    Najlepiej dać dziecku wolną rękę i niech samo wybierze na co chce chodzić. Np. dać do wyboru 2 zajęcia z pięciu. Często bywa tak, że rodzice na siłę posyłają dziecko, a potem dziecko się męczy i buntuje, a rodzic wydaje pieniądze w błoto.

Popytaj rodzinę lub znajomych pod tym kątem. Jest duże prawdopodobieństwo, że Ci coś doradzą.

Junior Member
    Malaaga

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-08-02 zobacz kalendarz
    Data
    02.08.2015
    Zajęcia po lekcjach to okazja by zaproponować dziecku ciekawe środowisko rówieśnicze,rozwijać zainteresowania a nie tylko wypełnienie czasu. To bardzo ważne w rozwoju dziecka. Szkoła tego nie zapewni. Warto poszukać pomysłów na portalu dla nauczycieli http://epedagogika.pl

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów