Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77

Załamana :( Bezskuteczne starania o ciążę

Junior Member
    Ewelina07

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-02 zobacz kalendarz
    Inofem nie bierze się na początku ciąży, ale właśnie przy problemach z PCOS np. Ma pomóc w uregulowaniu cyklu i zajściu w ciąże.

2. BabyApp
    hej, możesz coś więcej napisać o tym Inofem? Ja właśnie zasanawiam się nad jego kupnem, bo też już wszystkiego próbowałam i nic A mam PCO, niedoczynność i prawdopodobnie cukrzycę (ale nie mogę potwierdzić bo na samą mysl o tej wodzie z glukozą mi się podnosi)
    Jak się czułaś biorąc Inofem? Czy wywołuje o jakieś skutki natychmiastowo? W sensie np. złe samopoczucie czy coś w tym stylu?

Inofem zawiera mio-inozytol i kwas foliowy, pomaga utrzymać prawidłową równowagę hormonalną w organizmie, dzięki czemu możemy zajść w ciąże. Pomaga też złagodzić niegatywne skutki PCOS takie jak trądzik, czy nadmierne owłosienie. Jest to suplement który posiada badania kliniczne (dostępne na stronie produktu), oraz nie powoduje żadnych skutków ubocznych, Jest to preparat do długofalowego stosowania. Z tego co czytam jedym dzieczynom pomaga innym mniej, ale nie szkodzi, więc może warto spróbować?

Hej dziewczyny, chciałam napisać jak to było u mnie ku pokrzepieniu serc O pierwszą ciąże staraliśmy się z mężem 3,5 roku. Mnóstwo łez, badań, 2 poronienia. Byliśmy przebadani od a do zet i wychodziło na to, że oboje jesteśmy zdrowi. Wszyscy mówili wyluzuj, nie myśl o tym ale jak tu nie myśleć jak się tak pragnie tego dziecka, od złotych rad robiło mi się niedobrze, na widok ciężarnych było mi przykro a na wieść o kolejnej ciąży w rodzinie reagowałam złością, wybuchałam płaczem. No i w pewnym momencie coś we mnie pękło. Posypałam się psychicznie, stwierdziłam, że dzieci mieć nie będę. Dałam sobie spokój, W tym samym też cyklu zaszłam w upragnioną pierwszą ciążę. Urodziłam szczęśliwie córeczkę w 2013 roku. Dziś oczekujemy czwartego dziecka. Worek się rozpruł. Najtrudniej zajść w pierwszą, później samo przychodzi. Czwarta ciąża nieplanowana ale nie płaczemy, bo płakałam, jak nie mogłam zajść. Teraz tylko się cieszyć, że Bozia tak nam pobłogosławiła. Także z moich doświadczeń jest coś takiego jak blokada psychiczna. Dopiero jak się poddasz, zachodzisz w ciąże. Ściskam Was mocno i życzę wymarzonych dwóch kreseczek na teście! Bo to, że Wam się uda nie mam wątpliwości. To tylko kwestia czasu
    Ostatnio edytowane przez migotkaaa ; 14-11-18 o 19:35

Cytat Zamieszczone przez migotkaaa Zobacz posta
    Najtrudniej zajść w pierwszą, później samo przychodzi. Czwarta ciąża nieplanowana ale nie płaczemy, bo płakałam, jak nie mogłam zajść. Teraz tylko się cieszyć, że Bozia tak nam pobłogosławiła. Także z moich doświadczeń jest coś takiego jak blokada psychiczna. Dopiero jak się poddasz, zachodzisz w ciąże. Ściskam Was mocno i życzę wymarzonych dwóch kreseczek na teście! Bo to, że Wam się uda nie mam wątpliwości. To tylko kwestia czasu
    Tak, to prawda, że jak się już człowiek podda, odpuści, albo zda na wolę Bożą (jak kto woli), to często przychodzi upragniona ciąża. Czasem trzeba uwierzyć, że będzie dobrze i wyciszyć siebie i organizm. Ale niestety nie zawsze z drugą ciążą jest łatwiej. My staraliśmy się wiele lat o pierwszą, udało się, cud. Myślałam, że z drugą pójdzie jak z płatka, a tu nic... Chyba znowu trzeba zaufać...

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez inka8 Zobacz posta
    Tak, to prawda, że jak się już człowiek podda, odpuści, albo zda na wolę Bożą (jak kto woli), to często przychodzi upragniona ciąża. Czasem trzeba uwierzyć, że będzie dobrze i wyciszyć siebie i organizm. Ale niestety nie zawsze z drugą ciążą jest łatwiej. My staraliśmy się wiele lat o pierwszą, udało się, cud. Myślałam, że z drugą pójdzie jak z płatka, a tu nic... Chyba znowu trzeba zaufać...
    Trzymam za Was kciuki!! na pewno sie uda

Ja starałam się prawie rok, wówczas po około 5 miesiącach lekarz polecił mi urządzenie do śledzenia dni płodnych. Kupiłam sobie komputer cyklu myway- na stronie naturalnaplodnosc. On śledził moją owulację na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Dziś mam go jako naturalna antykoncepcje łącznie z prezerwatywą. Do hormonów nie mogę wrócić.

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów