Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Brak ochoty na seks :( i ciasność pochwy

Member Awatar Michaśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-12 zobacz kalendarz

Exclamation Brak ochoty na seks :( i ciasność pochwy

Witam wszystkie mamusie
    Zacznę od tego że jestem w 18 tc. Poprzednią straciłam w 11 tc wiec teraz chucham i dmucham żeby wszystko było w porządku.

Wizyta u lekarza dopiero za tydzień a ja szperam po internecie na temat moich objawów, niestety nic nie znalazłam wiec zapytam tutaj.

Czy to normalne że straciłam ochotę na seks z mężem i przy kazdej próbie penetracji odczuwam ból i dyskomfort spowodowany ciasnością pochwy?
    Nigdy wcześniej mąż nie narzekał że jest "ciasna" jednak teraz mam problem nawet z włożeniem tam palca.
    Pojawił się też gęsty biały bezzapachowy śluz. Nie wiem co o tym myśleć i jak powiedzieć mężowi że nie bede sie z nim kochać bo odczuwam dyskomfort.
    czy to może być spowodowane blokadą psychiczną związaną z poprzednim poronieniem, czy podświadomie gdzieś może próbuję nie dopuscić do tego by coś zagroziło tej ciazy? POMÓŻCIE>

2. BabyApp
    Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Hej, przypadkiem trafiłam na Twój post i przeczytałam z "ciekawości". Współczuję Ci, ze nie wiesz jak powiedzieć o tym mężowi i jednocześnie tego nie rozumiem. Czy wy nie rozmawiacie na "te" tematy? Powiedzenie mężowi o swoich dolegliwościach i obawach to podstawa, od tego powinnaś zacząć. W internecie nie szukaj, bo dopasujesz pełno schorzeń do tych objawów, a prawdopodobnie jest tak jak piszesz - psychika. Poradź się lekarza, jak masz czas i pieniądze to możesz iść do seksuologa, a może po prostu zrezygnujecie z seksu. Nie wiem z jakiego powodu poroniłaś, ale na Twoim miejscu tez na pewno bym się bała i wątpię, żebym myślała o seksie Dbaj o siebie i przede wszystkim porozmawiaj z mężem i z lekarzem. Pozdrawiam

Senior Member Awatar ash
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-22 zobacz kalendarz
    brak ochoty na seks moze byc spowodowany hormonami ktore teraz szaleja.
    A bol? byc moze to bariera psychiczna... ale najlepiej jak lekarz Cie zbada i wykluczy inne rzeczy.

Junior Member Awatar aldi098
    Mieszka w
    Żdżary
    O mnie
    Jestem mamą Oliwki, Kubusia[*];( i oczekuje kolejnej kruszynki:) termin mam na marca
    Data
    21.07.2011/ 03.12.2012[*]/03.03.2015
    Witaj. Nie jesteś sama ja w pierwszej ciąży miałam straszną ochotę na seks a w dwóch późniejszych w ogóle... Mógłby poprostu dla mnie nie istnieć... To mogą być hormony ale nigdy się tym za bardzo nie przejmowałam a mąż no cóż powiedziałam mu o tym i mnie rozumnie... różnie to w ciąży jest... Myślę że Ty też powinnaś szczerze z nim porozmawiać... A co do "ciasności i śluzu" to powiedziałabym o tym lekarzowi... Być może jest to blokada psychiczna. Trzymaj się i głowa do góry najważniejsze jest zdrowie dzidziusia Powodzenia

Ja też nie miałam ochoty na seks ale da się temu zaradzić. Mój mąż włączał filmy lub czytał opowiadania. Zawsze działało. Jest dużo sposobów na by nabrać ochoty. Musicie tylko znaleźć coś co wam się będzie podobało.

Senior Member
    Kitti

Gdybyś nie byłą wciąży mogłabyś brać tabletki na zwiększenie libida które można dostać np w sklepie eRozkosz jednak w Twoim przypadku to lepiej skonsultować się z lekarzem zanim cokolwiek się zrobi tym bardziej że wcześniej poroniłaś. Z mężem powinnaś porozmawiac w końcu to najbliża osoba dla Ciebie
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 25-01-16 o 11:04

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Na początku ciąży wzrasta poziom progesterony, który zmniejsza ochotę na seks . Za to potem estrogeny ją zwiększają Moze trzeba poczekać?

9. BabyApp
    Senior Member
    Kitti

A może problem jest z gadżetami erotycznymi?
    Zerknij sobie na ten https://kochajsiebie.pl/51-satisfyer może akurat Ci pomoże
    na tą suchość pochwy.
    Warto spróbować, bo są różne powody tej suchości, może akurat to Ci pomoże. No i dodatkowo na pewno będzie to przyjemne

Member
    Julis

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-07-06 zobacz kalendarz
    Taki Satisfyer powoduje dość szybkie orgazmy poprzez ssanie łechtaczki. Mam sama coś takiego... w https://kochajsiebie.pl zamawialiśmy też razem z mężem kulki gejszy do urozmaicenia życia seksualnego, polecam na nudę

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów