Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Czy ciąża bliźniacza była dla Was dużym obciążeniem?

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek

Czy ciąża bliźniacza była dla Was dużym obciążeniem?

Jak ją zniosłyście - mam na myśli kwestię dolegliwości i większego obciążenia Czy faktycznie jest tak ciężko, jak się o tym mówi i pisze?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Jak ją zniosłyście - mam na myśli kwestię dolegliwości i większego obciążenia Czy faktycznie jest tak ciężko, jak się o tym mówi i pisze?
    Nie mam porównania

ALe było bardzo ciezko - choć to głównie przez moją wagę przed ciazą... ponad 100kg ;P
    Z racji obumaria ciaży 2 m-c przed zaciażeniem z Chłopcami - ciaża była objęta dodatkowym ryzykiem. WIęc juz tu trzeba było "uważać". Doszedł krwiak, cukrzyca, ogromne nadciśnienie no i niemożność poruszania się.

ALe wiekszosć reczy to a moje włąsne "życzenie" - jakbym lepiej jadła i uprawiała jakąkolwiek aktywność fozyczną przed ciazą (a nie chipsy, fast food i piwo - i zero ruchu) - to wątpię aby tak to wyglądało

Końcówka była okropna, wielkie obrzmienia, brzuch 140cm w obwodzie, ból pleców.....

Ale znam Dziewczyny, które nie dosć, zę mało w ciaży mnogiej przytyły (a na grupie mamy i taką która w trojaczej schudła ;P) to jeszcze znosiły ją bardzo dobrze, pracowały prawie do końca (ja od 9? 10? tyg juz na zwolnieniu musiałąm siedzieć) i były pełne werwy
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Junior Member
    Darienka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-26 zobacz kalendarz
    Witam, oczekuję na dwójkę. Jednojajowe dziewczyny. Będą mieć dwóch starszych braci. O 4 i 8 lat. Nie wyobrażam sobie tego w ogóle, ale co tam!

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Darienka Zobacz posta
    Witam, oczekuję na dwójkę. Jednojajowe dziewczyny. Będą mieć dwóch starszych braci. O 4 i 8 lat. Nie wyobrażam sobie tego w ogóle, ale co tam!
    Hej, to dziś już wiesz, jak to jest Może napiszesz, jak sobie radzisz?

Junior Member
    Kaja22

Mieszka w
    Nowy Sącz
    Data
    14.10.2015
    U mnie nie było tak źle, bo nudności prawie wcale nie miałam Po 6 miesiącu zaczęło się już robić ciężko, a podwójne kopniaki dawały nieźle w kość! (chyba już w brzuchu się tłukły między sobą ) Plecy bolały i nogi pod koniec ciąży puchły, ale tragedii nie było! Najgorszy był chyba ten płytki oddech, kiedy brzuch już był wielki, a dzieciaki kopały i uciskały co się dało.

Poza tym, że wizyty u ginekologa miałam częściej niż kobiety w pojedynczej ciąży, to dietę i zalecenia od lekarza miałam takie same (poza jednym - zakaz seksu przez pierwsze 3 miesiące ).
    Kasia - mama bliźniaczek

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów