Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

zaplanowana cesarka- który szpital w Warszawie

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz

zaplanowana cesarka- który szpital w Warszawie

Co prawda do terminu porodu mam jeszcze bardzo daleko ale już wiem, że z powodu problemów z kręgosłupem będę musiała mieć cesarskie cięcie. Jakie są Wasze opinie o zaplanowanych cesarskich cięciach w szpitalach w Warszawie ? Który szpital polecacie ? Ile przed terminem porodu zgłaszałyście się na kwalifikację do cesarki ? Jak ona wyglądała ? I ile przed terminem porodu miałyście ją zaplanowaną?

2. BabyApp
    U mnie zdecydowało ułożenie dziecka, w 34 tyg. był ułożony pośladkowo i dostałam skierowanie na cesarkę ( co prawda miało być jeszcze jedno usg w 38 tyg. żeby sprawdzić jeszcze ułożenie, no ale nie zdążyłam już go zrobić).
    Świetni lekarze są na placu Starynkiewicza. Jeśli jednak chcesz żeby ktoś bliski był przy operacji to musisz wybrać inny szpital, bo tam nie ma opcji, a z tego, co piszą dziewczyny na forum , w innych np. Inflancka, św. Zofia- jest taka możliwość.

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    Ja będę miała na 100% planowaną,ale lekarz powiedział,że termin ustalimy jak bedzie blizej terminu.we wtorek mam wizyte to moze cos wiecej powie.na ostatniej wizycie sie dowiedzialam,ze zrobimy tydzien moze 2 przed.na razie zadnych konkretów.będę rodzić w szpitalu bródnowskim
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 04-08-15 o 10:18

Będzie dobrze, nic się nie bój.

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    No i skierowanie dziś dostałam,ale bez konkretnego terminu :/ niby mam sie zglosic w przyszłym tyg do środy

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    ja miałam dwie cesarki na Karowej i złego słowa nie mogę powiedzieć ani o szpitalu, ani o lekarzach,. Ale wiem, ze wszystko zależy od osób , na które się trafi. ja miałąm szczeście. Za pierwszym razem, sto lat temu, trafiłam na fantastyczna lekarkę, która dosłownie uratowała mi życie, a potem też miałam dobrych lekarzy. Ale ja ostatni raz rodziłam 9 lat temu, mogło sie od tego czasu dużo zmienic.

Junior Member
    mała_mi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-04-03 zobacz kalendarz

pomocy, jestem przerażona!

ja prowadzę ciążę na inflanckiej, od samego początku wiadome było dla mnie, że zakończe ciążę cc (wskazania okulistyczne). jednak dopiero za tydzień idę na kwalifikacje do cc do ordynatora szpitala (będzie to już skończony 37 tc) niestety zamiast czekać spokojnie, cały czas się obawiam że... nie zakwalifikuje mnie do cięcia. słyszałam wiele opinii na temat tego jak przebiega proces kwalifikacyjny u tego pana i szczerze 90% wypowiedzi to dramat i dobiły mnie jeszcze bardziej. ponoć właśnie ordynator robi wszystko żeby do cięcia nie doszło, jest chamski, nie podaje żadnych konkretów, nie zapoznaje się z historią ciąży ani ze wskazaniami, jest wyrachowany i po prostu według niego to nie wskazania tylko strach, że kobiety się boją rodzić, i że każda może, doprowadza pacjentki do płaczu i zachowuje się jakby pozżerał wszystkie rozumy i był panem i władcą życia.. dlatego drogie dziewczyny, błagam ! polećcie mi jeśli możecie dobry szpital, gdzie nikt nie potraktuje mnie właśnie w ten sposób, jakby wskazania do cc były fanaberią / zachcianką....

9. BabyApp
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja miałam 2 cesarki na karowej. Wprawdzie dawno, ale byłam bardzo zadowolona.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Ja miałam CC na Karowej (nie polecam) i na Żelaznej (było ok, nie było żadnego problemu). Wskazaniem do tej drugiej cesarki był brak postępu akcji porodowej, który stwierdzono po godzinie od jej rozpoczęcia - pani doktor obawiała się, że coś się zacznie dziać z moją blizną po pierwszym cięciu.

Mieszka w
    Warszawa
    jesli wskazania są konkretne, to nie wiem,czy mogą odmówić cesarki. jeszcze rozumiem lęk przed porodem, który nie jest rzecza wymierną i każda z nas się boi, ale wskazanie okulistyczne, kardiologiczne?

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów