Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

WARSZAWA- Szpital Bielański

Senior Member Awatar natala91
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-11 zobacz kalendarz

WARSZAWA- Szpital Bielański

Jeśli któraś z Was rodziła w Szpitalu Bielańskim i może coś napisać na ten temat to zapraszam do podzielenia się Swoimi relacjami zarówno tymi pozytywami jak i negatywami z innymi mamuśkami

2. BabyApp
    Senior Member Awatar olaija
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Cytat Zamieszczone przez natala91 Zobacz posta
    Jeśli któraś z Was rodziła w Szpitalu Bielańskim i może coś napisać na ten temat to zapraszam do podzielenia się Swoimi relacjami zarówno tymi pozytywami jak i negatywami z innymi mamuśkami
    ja zamierzam , będę tam chodzić do szkoły rodzenia od 7 listopada więc napiszę jak pierwsze wrażenia, ale widzę , że Tobie się to akurat nie przyda , bo już będziesz po
    to czekam na Twoje zdanie , mam nadzieję , że poród szybciutko i bezboleśnie minie.

O mnie
    jakieś nowości odnośnie porodu w bielańskim? któraś mama rodziła tam ostatnio i może podzielić się opinią?

Senior Member Awatar mar80
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Ja rodziłam w maju tego roku. Miałam opłaconą położoną - anioł nie kobieta, bez niej nie urodziłabym chyba. Sale do porodów to dwie dwójki i jedna jedynka. Ja trafiłam akurat na 1 Wyposażona nawet w skórzaną kanapę i fotel - ale to raczej mąż z tego korzystał. Ekstra wyposażona. Co do porodu i sali to ok. Natomiast po porodzie trafiłam na salę 4 osobową (są jeszcze mniejsze i większe) i powiem tak. Jak w sobotę i niedzielę do wszystkich dziewczyn poprzychodzili goście, do niektórych po 3-4 osoby naraz to była po prostu maskara. Człowiek chciał odpocząć, albo dziecko nakarmić, a tu tłum ludzi. Nie wiedziałam po prostu gdzie wleźć. Łazienka w pokoju niezbyt ciekawa. Lekarze na obchodzie raczej w porządku, choć raz trafiłam na strasznie niemiłego pediatrę, młody całkiem, a gbur taki jakich mało.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mar80 Zobacz posta
    Ja rodziłam w maju tego roku. Miałam opłaconą położoną - anioł nie kobieta, bez niej nie urodziłabym chyba. Sale do porodów to dwie dwójki i jedna jedynka. Ja trafiłam akurat na 1 Wyposażona nawet w skórzaną kanapę i fotel - ale to raczej mąż z tego korzystał. Ekstra wyposażona. Co do porodu i sali to ok. Natomiast po porodzie trafiłam na salę 4 osobową (są jeszcze mniejsze i większe) i powiem tak. Jak w sobotę i niedzielę do wszystkich dziewczyn poprzychodzili goście, do niektórych po 3-4 osoby naraz to była po prostu maskara. Człowiek chciał odpocząć, albo dziecko nakarmić, a tu tłum ludzi. Nie wiedziałam po prostu gdzie wleźć. Łazienka w pokoju niezbyt ciekawa. Lekarze na obchodzie raczej w porządku, choć raz trafiłam na strasznie niemiłego pediatrę, młody całkiem, a gbur taki jakich mało.
    dzięki ślicznie za info.
    Właśnie tych wielkich sal najbardziej się boje, jak w takiej 4 osobowej sali jest u każdej mamy po 4 osoby to robi się 20 osób na jednej sali , a każda osoba ma swoje bakterie i wirusy , po za tym kwestia karmienia , a jeszcze leje się z Ciebie i to raczej krępujące przy obcych . Szkoda , że nie ma żadnego limitu osób...

cześć,
    jestem w 17tc i mam kilka pytań dot. bielańskiego.
    czy ciężko jest dostać się do szkoły rodzenia ? w jakim tygodniu trzeba zacząć naukę ? ile taka przyjemność kosztuje ?
    czy za poród rodzinny się płaci ? czy mąż może zostać na noc ? czy w trakcie porodu biorą pod uwagę plan porodu pacjentki (jej życzenia) ? Tych pytań z mojej strony mogłoby być mnóstwo, bo jest po raz pierwszy w ciąży i jest to dla mnie obca sytuacja. Natomiast z tego co się czyta na internecie to człowiek głupieje. Jest mnóstwo informacji, ale bardzo rozbieżnych - niestety. Dlatego też bardzo proszę miłą mamusię o wyczerpującą odpowiedź dot. szpitala bielańskiego (atmosfera, ocena personelu jego zaangażowania w trakcie i po wszystkim itd). Wiem, że mam dużo czasu przed sobą, ale przeraża mnie to co się wyrabia w szpitalach. Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki i szczęśliwe mamuśki )

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez zyskowska Zobacz posta
    cześć,
    jestem w 17tc i mam kilka pytań dot. bielańskiego.
    czy ciężko jest dostać się do szkoły rodzenia ? w jakim tygodniu trzeba zacząć naukę ? ile taka przyjemność kosztuje ?
    ja się zapisałam gdzieś w połowie ciąży,była za darmo.

czy za poród rodzinny się płaci ? czy mąż może zostać na noc ? czy w trakcie porodu biorą pod uwagę plan porodu pacjentki (jej życzenia) ?
    bezpłatny,nie moze zostac na noc,jak zapłacisz zw połozną to może wezmą pod uwagę.

Tych pytań z mojej strony mogłoby być mnóstwo, bo jest po raz pierwszy w ciąży i jest to dla mnie obca sytuacja. Natomiast z tego co się czyta na internecie to człowiek głupieje. Jest mnóstwo informacji, ale bardzo rozbieżnych - niestety. Dlatego też bardzo proszę miłą mamusię o wyczerpującą odpowiedź dot. szpitala bielańskiego (atmosfera, ocena personelu jego zaangażowania w trakcie i po wszystkim itd). Wiem, że mam dużo czasu przed sobą, ale przeraża mnie to co się wyrabia w szpitalach. Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki i szczęśliwe mamuśki )
    ja podczas swojego porodu trafiłam na beznadziejną zmianę,totalna zlewka,atmosfera nieprzyjemna,czulam się jak rzecz,ale są i zmiany dovre.
    dla mnie szpital generalnie ok.następnym razem tez tam będę rodzić,ale wykupie położną i Tobie też tak radzę.

9. BabyApp
    O mnie
    odpowiedzi wkręciLy mi się do Twojej wypowiedzi,sorka

Hej hej,

Jestem w 26 tc. i bardzo chciałabym rodzić w bielańskim (mamy blisko + mam tam wspaniałą panią doktor która leczy moją tarczycę). Czy jakaś szczęślwa mamusia ma może namiary na dobrą położną w Bielańskim? Byłabym wdzięczna za przesłanie namiarów i przybliżonych kosztów. Mam nadzieję, że nie za późno się za to zabrałam!!

Junior Member
    caipii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-20 zobacz kalendarz
    Czy ktoś ostatnio rodził w Bielańskim? Czy coś się zmieniło?

Zapytaj naszych ekspertów