Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Moja historia i prośba o pomoc w pracy dyplomowej

Moja historia i prośba o pomoc w pracy dyplomowej

Witam, chciałabym opowiedzieć wam moją historię oraz poprosić was o pomoc w napisaniu pracy magisterskiej na temat tego co ja przeżyłam, co przeżyła każda z nas.
    Rok temu zaszłam w ciążę i prawie od razu czułam, że dzieje się coś nie tak. Weszłam na to forum (kilka razy tu wchodziłam) i pomyślałam, że tak bardzo nie chcę żeby i mnie to spotkało.
    Następnego dnia podczas badania USG usłyszałam: „Nie widzę bijącego serca”. To zdanie wraca do mnie co jakiś czas do teraz i wtedy się zapadam. :-(
    Niestety trafiłam do niefajnego miejsca. W szpitalu nie zostałam potraktowana z szacunkiem i życzliwością.
    Leżałam na sali z różnymi kobietami. Jedna z nich była po porodzie i odciągała mleko, bo dziecko było z tatą już w domu.
    Byłam bardzo skrępowana. O tym co się będzie ze mną działo pod wpływem leków powodujących krwawienie dowiedziałam się z forum, bo na szczęście miałam komórkę i połączenie z Internetem.
    Na korytarzu była jedna toaleta i krwawiąc tam ktoś wszedł mi do niej. Czułam się strasznie.
    Po tym zdarzeniu miałam myśli, że tak być nie może. Wtedy zmieniłam temat mojej pracy magisterskiej (studiuję psychologię).
    Nie ma we mnie zgody żeby pacjentki tracące swoje dzieci były tak traktowane!!!
    Teraz robię badania naukowe i chcę sprawdzić jaki wpływ na stan emocjonalny kobiet po poronieniu ma to jak potraktował je personel w szpitalu.
    To są ważne badania. Mogą coś pokazać, coś zmienić. Dać niektórym osobom jakąś refleksję.
    Jeśli chcecie mi pomóc, to dajcie mi tutaj znać, a ja napiszę do was. Prześlę linka do ankiety lub może spotkamy się osobiście i dam papierową wersję ankiety (bardzo bym chciała takiego spotkania). Oczywiście jeśli jesteście z Krakowa lub okolic, bo tu mieszkam.

Jeśli ktoś jest od razu zdecydowany, to przesyłam LINK do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...?usp=send_form

Niestety mogę ująć badaniem tylko te kobiety, które:
    - były w szpitalu po poronieniu
    - od wyjścia ze szpitala nie upłynęło więcej niż 2 lata
    - nie urodziły od tego zdarzenia dziecka ani nie są obecnie w ciąży.

Pomożecie mi z tymi badaniami? Dzięki z góry i trzymajcie się.
    Ostatnio edytowane przez wygrajka ; 19-07-16 o 00:47

2. BabyApp
    heeeeejjjjjjjjj

Cześć,
    chętnie wypełnię ankietę jutro, wygląda na to, że jestem w grupie, która Cię interesuje

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów