Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Przemęczenie

Senior Member Awatar natalia_sk
    Mieszka w
    Gostyń
    O mnie
    Jestem mamą dwójki cudownych dzieci :)
    Data
    22.10.2010

Przemęczenie

Witam,
    czy któraś z Was ma może problem z własnym samopoczuciem? Ja ostatnio ledwo żyję nie mam apetytu, nie mam na nic siły i często boli mnie brzuch. Niestety nie wiem czym to jest spowodowane, wiem że istnieje możliwość że to przez karmienie piersią bo mała ze mnie wszystko wyciąga, ale mam ogromną nadzieję, że nie to jest powodem!!
    czy któraś z was tak miała? macie może jakieś rady?
    a może jest to spowodowane jakimiś uszkodzeniami po porodzie? jeszcze nie byłam u ginekologa choć minęło już 6 tyg od porodu, idę dopiero w styczniu! tylko że cały czas wszystko było ok!

2. BabyApp
    Senior Member Awatar justi
    O mnie
    9.12.2010
    Data
    9.12.2010
    Na Twoim miejscu nie zwlekałabym z wizytą u ginekologa. Lepiej sprawdzić, czy wszystko jest ok? U mnie zaledwie kilka dni minęło i też byłam u ginekologa, bo też coś się działo, ale już chyba wszystko będzie dobrze.
    U mnie minęło 11 dni od porodu, a też jeszcze się kładę, aby odpocząć.

Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    Ja mam kiepskie samopoczucie dziś, ale mamą jeszcze nie jestem. Ale ciśnienie i ból głowy sprzyjają podłemu samopoczuciu

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Natalia, a przyznaj szczerze - ile godzin w nocy przesypiasz? Bo nie sądzę, byś spała tak, jak kiedyś, przy maluszku tak się nie da. Oczywiscie, objawy, które opisujesz, mogą być spowodowane tysiącem różnych innych rzeczy, ale ja stawiam na brak snu, może trochę stresu, poza tym karmienie jest sporym obciążeniem dla organizmu ... przyjrzyj się też swojej diecie, bo może zaczęło brakować Ci witamin albo minerałów? Koniecznie powiedz o wszystkim lekarzowi, są przecież różne witaminy dla młodych mam, może coś Ci poradzi

Postaraj się odżywiać prawidłowo. Zrób badania krwi, możliwe że masz anemię (najczęstsza jest z niedoboru żelaza) i przez to czujesz się zmęczona. No i najprostsza przyczyna- zbyt mała ilość snu

Member
    mzmz

Kochane sama mam podobnie. Minęło od porodu już prawie 2 miesiące a ja jestem nieustannie zmęczona. Dodam,że córeczka jest grzeczna ( Już sama nie wiem co jest ze mną.

Senior Member
    bladymargot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-09 zobacz kalendarz
    Mnie na przemęczenie po urodzeniu dziecka lekarka poleciła magnez z wapniem. Szybko się zużywa przy zmęzeniu i niewyspaniu. U nas objawem próz samego zmęzenia była drgająca powieka u mnie i drgająca bródka u dziecka - skurcze z niedoboru magnezu w moim organizmie i w moim mleku dla malucha.

9. BabyApp
    Może nie jest to wina nowych obowiązków, ale jakiejś choroby? Czy zaburzeń w organizmie? Zmęczenie pojawia sie w bardzo wielu dolegliwościach. Często również występuje przy problemach z wątrobą. O czym niestety wiele osob nie wie:
    http://kobietapisze.pl/choroby-watro...ie/2017/10/19/

W przypadku zatrucia wątroby narząd jest zmuszony do bardziej intensywnej pracy i my to odczuwamy. Właśnie w takiej sytacji potrzebuje podwójnej dawki energii, którą musi skądś wziąć. Przez to osoby z chorą wątrobą twierdzą,ze są senne i brakuje im siły.

Junior Member
    adela8204

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Też miałam takie przemęczenie ale minęło.Bierz koniecznie witaminy.

Junior Member
    justyna12345

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-05-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez natalia_sk Zobacz posta
    Witam,
    czy któraś z Was ma może problem z własnym samopoczuciem? Ja ostatnio ledwo żyję nie mam apetytu, nie mam na nic siły i często boli mnie brzuch. Niestety nie wiem czym to jest spowodowane, wiem że istnieje możliwość że to przez karmienie piersią bo mała ze mnie wszystko wyciąga, ale mam ogromną nadzieję, że nie to jest powodem!!
    czy któraś z was tak miała? macie może jakieś rady?
    a może jest to spowodowane jakimiś uszkodzeniami po porodzie? jeszcze nie byłam u ginekologa choć minęło już 6 tyg od porodu, idę dopiero w styczniu! tylko że cały czas wszystko było ok!
    Pewnie brak snu stres przemęczenie ale na wszelki wypadek trzeba wybrać się na wizytę i nie odkładać .By póżniej nie było większych problemów.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów