Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Opieka nad dziadkami...

Opieka nad dziadkami...

Moi rodzice (dziadkowie mojego synka Michała) od pary lat nie dają sobie rady. Stają się po prostu mało samodzielni, niestety oboje. Mama trzyma się trochę lepiej. Ja i mój mąż postanowiliśmy ich przeprowadzić do naszego domu. Wszyscy właściwie się cieszymy z tego faktu, ale nie wiem jak to będzie wyglądać w rzeczywistości...

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Vella
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moja córka Matylda urodziła się 9 lutego 2012
    Cytat Zamieszczone przez ola505 Zobacz posta
    Ja i mój mąż postanowiliśmy ich przeprowadzić
    A czy sami zainteresowani mieli tu coś do gadania?

Bo napisałaś tak jakby to była wyłącznie wasza decyzja
    X ma prześladowcę. Namolna dziewucha śledzi jego posty i wykorzystuje jego dane osobowe. Co powinien zrobić X?

Senior Member
    JLMania

O mnie
    Jestem mama, moje dziewczynki urodzily sie 03.06.2013
    No coz, to zycie weryfikuje nam pewne sytuacje i nie mamy w wiekszosci na nie wplywu. To bardzo dobrze o Was swiadczy ze widzac problemy Twoich rodzicow zdecydowaliscie sie na taki krok- mysle ze przewaznie nie sa to latwe wybory i ciagle zastanawianie sie jak to teraz bedzie. Ale nie ma sie co martwic na zapas, bedziesz miala rodzicow caly czas przy sobie, na oku, na pewno wszyscy sie dogadacie a Michalek bedzie mial dziadkow na orkaglo
    Sama mowisz ze sie cieszycie wiec glowa do gory

Junior Member
    dotikotek1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-30 zobacz kalendarz
    A ja uważam, na pewno lekko nie będzie. Zajmować się dzieckiem, rodzicami, prowadzić dom i nie daj Boże jeszcze praca.
    Podziwiam was za taką decyzję - tyle ode mnie.

Racja, codzienność i czas to zweryfikuje. Jest to sporo obowiązków, ale ja życzę Ci wszystkiego dobrego. Abyś podołała temu ''wyzwaniu"
    Możesz sobie poczytać różne artykuły na ten temat
    http://www.starsirodzice.pl/moze-mam...amieszka-u-nas

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Podziwiam i trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze ułożyło. W dzisiejszych czasach taka odpowiedzialna postawa to chyba nieczęste zjawisko. I jeszcze jedno: dajecie dobry przykład waszym dzieciom.

No właśnie, to dobry przykład dla Waszych dzieci. Taka kolej rzeczy, rodzice pomagają nam przez całe życie a my mamy szanse odwdzięczyć się im, kiedy nadejdą ich lata.

9. BabyApp
    I macie szczęście, że możecie ich ugościć we własnym domu bo wiele ludzi nie ma takich możliwości lokalowych.

Junior Member Awatar Korpus
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-09 zobacz kalendarz
    Ja nie mam ale nie żałuję wole być jak najdalej od nich...

Jeżeli z dziatkami będzie naprawdę źle możecie zainwestować w dom opieki warszawa To świetni specjaliści, którzy na pewno zaopiekują się waszymi bliskimi. Mają wykształconą kadrę i dobre warunki mieszkaniowe.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów