Ankieta: Czy masz/miałaś poważny spadek nastroju w ciąży?

Strona 31 z 31
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 310

Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

Member Awatar Aku.mulator
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maryskalbn Zobacz posta
    Mój Kubs był bardzo wyrozumiały, czekał aż byłam gotowa, nie naciskał po porodzie. Także pewnie zależy od człowieka, u nas to problemem nie było.
    nie nie.. moj też czekał.. my juz po porodzie mamy 'pierwszy' za sobą.. ale ogólnie tak jakos zauwazylam ze jak nie ma dlugo bo np ja nie chce albo on nie chce.. to pozniej sie kumuluje jakies napiecie.. zawsze po seksie jest lepiej

2. BabyApp
    Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Cytat Zamieszczone przez Aku.mulator Zobacz posta
    nie nie.. moj też czekał.. my juz po porodzie mamy 'pierwszy' za sobą.. ale ogólnie tak jakos zauwazylam ze jak nie ma dlugo bo np ja nie chce albo on nie chce.. to pozniej sie kumuluje jakies napiecie.. zawsze po seksie jest lepiej
    Nie wiem jak to jest kiedy "nie ma długo" ale chyba masz rację
    Ot taka terapia
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

Member Awatar Aku.mulator
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maryskalbn Zobacz posta
    Nie wiem jak to jest kiedy "nie ma długo" ale chyba masz rację
    Ot taka terapia
    haha to mowisz ze wy na biezaco ^^ to tylko ja zaniedbuje faceta xd

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Widocznie masz powody

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    brak seksu moze byc bardzo zly dla zwiazku i zwlaszcza napiecia hormonalnego kazdej z nas

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aku.mulator Zobacz posta
    Może to głupie.. ale myślicie że można sie kłócić przez brak seksu ? ;p
    Nie chodzi że o temat seksu.. ale po prostu taka atmosfera nie fajna przez brak ? ;p
    No oczywiście, że tak. To znaczy brak seksu jest jednym z symptomów, że coś się psuje.

Member Awatar Matka WaRiatka
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-12 zobacz kalendarz
    Data
    12-12-2013
    Zapraszam na mojego bloga: http://omatkowariatko.pl/baby-bluesy/ - opisuję między innymi moje zmagania z depresją poporodową. Przez miesiąc po porodzie wyłam - bo płaczem nie można było tego nazwać. Była nawet jedna noc, podczas której miałam nawał pokarmu i myślałam, że umrę. Poważnie tak myślałam. Tygodnie cierpiałam na bezsenność i byłam wyczerpana. Dopiero wizyta u psychiatry i dobranie odpowiedniego leczenia pomogło mi dojść do siebie. No i czas.

9. BabyApp
    Witam, większość kobiet po porodzie się z tym boryka ale faktycznie jak nie dajemy sobie z tym rady bądź też to wszystko się nasila warto udać się na wizytę do specjalisty

Istnieje duże prawdopodobieństwo że jest to już jakiś rodzaj depresji. Ale żeby się dowiedzieć na pewno, proponuję Ci iść do psychiatry. Ten z kolei diagnozując Cię, wybierze odpowiednią metodę leczenia. Sama ze swoimi problemami też udałam się do psychiatry w Centrum Medycznym doktora przy Trakcie Brzeskim 57B w Warszawie i zostawię Ci do niego namiary https://www.doktora.pl/

Kochane, wparcie bliskich jest niesamowicie ważne, ale trzeba im wyjaśnić w jakiej sytuacji jesteśmy. Do przekazania tych informacji barddzo pomógł mi artykuł :https://forum.mjakmama24.pl/threads/...85#post3191685 . Wystarczyło im pokazać, a od razu zmieniło się ich podejście do mnie. Także polecam ze skorzystania z tego kroku.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów