Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Depresja poporodowa i baby blues

Junior Member
    Joanna199227

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-11-25 zobacz kalendarz
    I mnie nie oszczędził Baby blues w prawdzie przed porodem moja położna mnie uprzedziła, że po urodzeniu dziecka mogę się nie tylko źle czuć fizycznie ale i psychicznie – w co jako młoda mama nie chciałam uwierzyć bo jak ja mogę się źle czuć psychicznie jak dziewięć miesięcy czekam na moje maleństwo i odliczam każdy dzień do jego przyjścia na świat więc na pewno będę skakać z radości i będę najszczęśliwszą matką na świecie – tak wtedy myślałam. Po trzeciej dobie w szpitalu dopadło mnie zmęczenie, fala smutku i strachu, widząc moje malutkie dzieciątko zdałam sobie sprawę że ja sobie nie poradzę, zaczęłam żałować, że tak się wszystko szybko potoczyło bo przecież mam jeszcze czas na dzieci…. Płakałam dzień i noc bez opamiętania, nie potrafiłam sobie sama ze sobą poradzić, mój mąż nie rozumiał dlaczego tak się czułam i zamiast mnie wspierać to mówił że mam się opamiętać bo przecież jestem matką. Na szczęście mój baby blues trwał tylko albo aż tydzień. Po tym czasie sama siebie doceniłam, że pomimo tego że mam dopiero 24 lata to sobie świetnie radzę w roli matki i kocham mojego malutkiego Wojtusia najmocniej na świecie

2. BabyApp
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    50-60- proc kobiet ma baby blues, Trzeba tylko mieć świadomosc, zę coś akiego istnieje i minie. Zwykle zaczyna siew 5-6- dobie, a kończy po tygodniu-dwóch, czasem po miesiącu.

Senior Member
    sylwia4012

Data
    2004
    Baby blues dotyka coraz więcej kobiet . Bardzo to smutne ponieważ w tak radosnych chwilach one doświadczają tak wielkiego smutku i dziwnych emocji. Potrzebują w takich sytuacjach bardzo dużego wsparcia rodziny oraz specjalisty jak tu http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa . Nie lekceważcie u siebie tego problemu.

Member
    margo903

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-06 zobacz kalendarz
    Niestety nadal za mało się mówi o depresji poporodowej. Często zamiast wsparcia na taka mamę spływa fala krytyki . Jedyną słuszną radą jest wizyta u najlepszych specjalistów w https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ .

Dużo jest kobiet nawet nie wiedzących co to jest, dlatego uważam, że trzeba się i otoczenie edukować w tym względzie. Mnie dopadł i cała rodzina była dla mnie średnim wsparciem dopóki nie pokazałam im tego artykułu i nie wyjaśniłam co to jest: https://forum.mjakmama24.pl/threads/...82ogowy/page11 Fakt trzeba mieć w sobie siłę, żeby o tym rozmawiać, ale ludzie dopóki nie znają tematu nie umieją nam pomóc.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów