Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Mąż ratunkiem na całe zło:-)

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Patrząc na moej dzieciństwo i na dzieciństwo moich dzieci wydaje mi sie, ze czasy troche się zmieniły i coraz wiecej facetów angażuje się w opiekę nad dziećmi. To juz nie obciach, ale trendy iśc z dzieckiem na spacer do parku. Poza tym w ogóle zmieniło sie ich podejscie do tych spraw - na lepsze.

2. BabyApp
    Junior Member
    Miranda_26

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-10-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gonia7777 Zobacz posta
    Patrząc na moej dzieciństwo i na dzieciństwo moich dzieci wydaje mi sie, ze czasy troche się zmieniły i coraz wiecej facetów angażuje się w opiekę nad dziećmi. To juz nie obciach, ale trendy iśc z dzieckiem na spacer do parku. Poza tym w ogóle zmieniło sie ich podejscie do tych spraw - na lepsze.
    Również to zauważyłam. Mój mąż czesto wychodzi z dzieckiem na plac zabaw i nie widzi w tym nic złego.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez gonia7777 Zobacz posta
    Patrząc na moej dzieciństwo i na dzieciństwo moich dzieci wydaje mi sie, ze czasy troche się zmieniły i coraz wiecej facetów angażuje się w opiekę nad dziećmi.
    No, nareszcie! Mój mąż od początku robił przy dziecku wszystko (oprócz karmienia piersią, rzecz jasna). Mój ojciec nie zajmował się dziećmi w ten sposób. Ale z kolei mój dziadek bardzo lubił zajmować się mną i moją o rok młodszą siostrą. Ja tego oczywiście nie pamiętam, ale wiem, że gdy były sianokosy albo żniwa (mieszkaliśmy na wsi) i wszyscy szli w pole do pracy, to nie mama z nami zostawała ani babcia, tylko właśnie dziadek. Z dwójką maluchów! I było to w latach 70.! Tak więc i kiedyś zdarzali się tacy mężczyźni.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Jest wielu facetów, którzy angażują się w opiekę nad dziećmi i równie wielu, którzy tego nie robią. Cała sztuka to trafić na ten "lepszy" egzemplarz

Junior Member
    Buziol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-05 zobacz kalendarz
    Ja również po pierwszej ciąży przez dwa tygodnie byłam nie do życia. Ale mąż był niesamowitym wspraciem. Wszystkim się zajmował, dzieckiem, mną, dom ogarniali z teściową, bez żadnch pretensji. Czekał po prostu aż się oswoje i mi przejdzie. W zasadzie dwie rozmowy z psychologiem i było po temacie

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    No, nareszcie! Mój mąż od początku robił przy dziecku wszystko (oprócz karmienia piersią, rzecz jasna). Mój ojciec nie zajmował się dziećmi w ten sposób. Ale z kolei mój dziadek bardzo lubił zajmować się mną i moją o rok młodszą siostrą. Ja tego oczywiście nie pamiętam, ale wiem, że gdy były sianokosy albo żniwa (mieszkaliśmy na wsi) i wszyscy szli w pole do pracy, to nie mama z nami zostawała ani babcia, tylko właśnie dziadek. Z dwójką maluchów! I było to w latach 70.! Tak więc i kiedyś zdarzali się tacy mężczyźni.
    oczywiscie, pewnie w wielu przypadkach tak było, ale jednak generalnie kiedyś mężczyzni nie byli od "pieluch", tylko do wyższych spraw

Teraz nawet w modzie są urlopy tacierzńskie, więc chyba coś w tym jest.
    aktywna staraczka

9. BabyApp
    Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez nadieżda83 Zobacz posta
    Teraz nawet w modzie są urlopy tacierzyńskie, więc chyba coś w tym jest.
    Mam nadzieję, że nie chodzi o modę, tylko o prawdziwą potrzebę współczesnych mężczyzn, żeby być ze swoim dzieckiem, zajmować się nim, wspierać żonę w tej ciężkiej pracy, jaką jest rodzicielstwo. Polecam artykuł na ten temat - adresowany do młodych tatusiów - w najbliższym numerze miesięcznika "M jak Mama", który ukaże się 7 września

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów