Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Gdzie sie leczyc?

Junior Member
    Agnieszka8177

Mieszka w
    Bydgoszcz

Gdzie sie leczyc?

Dla tych, które stanęły przed decyzją wyboru kliniki niepłodności.
    Czy to w kwestii inseminacji, in vitro, czy też pomocy w zakresie poprawienia parametrów nasienia.
    Proszę te zaprawione w boju, o subiektywne opinie, odczucia, osobiste "za" i "przeciw"...

2. BabyApp
    Senior Member
    Miju

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-07 zobacz kalendarz
    Ja starałam się o dziecko ponad 2 lata, wydawało mi się, że próbowałam już wszystkiego (prócz in vitro bo jestem przeciw) aż trafiłam do kliniki Parens w Rzeszowie (nazwisko najlepszego lekarza mogę podać komuś w wiadomości) i po dwóch miesiącach byłam w ciąży. Mój synek ma teraz 10 tygodni.

Senior Member
    Miju

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-07 zobacz kalendarz
    Wizytę miałam koło godziny 11, byłam 7. pacjentką doktora w tym dniu, która potwierdzała ciążę

Junior Member
    Agnieszka8177

Mieszka w
    Bydgoszcz
    No to faktycznie chyba lekarz z dobrą ręką hi hi .Ja jestem dopiero na początku drogi niestety leki nie pomogły naturze więc niestety muszę szukać bardziej fachowej pomocy dlatego ten wątek .

Gratuluje synusia

Słyszałam że w poznaniu jest bardzo dobra klinika niepłodności

Senior Member Awatar h@nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-09-23 zobacz kalendarz
    W Poznaniu powstaje Pro Life Clinic, od kwietnia będzie czynna przy ul. Kosińskiego.
    Starającym polecam wizytę u naprotechnologa i przejście na model Creightona.

Witam. Ja chciałam zarekomendować katowicką klinikę Gyncentrum. Dzieki pomocy i zaangażowaniu tamtejszych lekarzy, po wielu staraniach (trzy podejscia do inseminacji, ostatnie udane), jestem teraz w drugim miesiącu ciąży. Mam nadzieje że dzięki pani dr pod której opieką jestem uda mi się donosić ciążę i urodzić zdrowego maluszka. Polecam.

9. BabyApp
    ja przesżłam do Gyncentrum z innej kliniki w Katowicach gdzie bezskutecznie staralismy sie o dziecko od dwoch lat. A tu sie udało po pierwszej inseminacji!! Wiec moge polecic i klinikie i zespol lekarzy z czystym sercem.

Zawsze też można zastosować zapłodnienie invitro, gdy już nic nie pomaga. Ten sposób jest bardzo skuteczny i stosowany przez wiele par w problemach z płodnością.
    Zamówiłem Zespół na wesele lubuskie na wakacje, ponieważ poźniej idę na ratownictwo medyczne.

Witam. Ja chcialam dodac swoja opinie o Katowickiej klinice Gyncentrum. Podchodzilam tam do skutecznej (za drugim razem) inseminacji. Wczesniej leczylam sie tam na zaburzenia gospodarki hormonalnej glownie hormonow tarczycy. Lekarze tam bardzo staraja sie pomoc pacjentce, sa zyczliwi ale przede wszystkim kompetentni. Pocecam klinikę.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów