Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Tata też przeżywa ciążę

Member
    m.m.

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-03 zobacz kalendarz
    Mój Mąż... bez Niego nie dałabym rady. Od początku jesteśmy razem w ciąży. Kiedy dowiedzieliśmy się, że nie mogę jeść soli (w ogóle) solidarnie, razem ze mną odrzucił tę przyprawę. Pomaga nawet szukać przepisów i pomysłów na dania bez soli i inspiruje, czym można ją zastąpić. Kiedy w początkach ciąży miałam wieczorne mdłości, wracał z pracy (ja byłam wtedy na zwolnieniu) i robił nam imbirową herbatkę. Teraz, kiedy wróciłam do pracy, po południu jemy obiad i odprowadza mnie prosto do łóżka, abym odpoczęła. Wyręcza mnie w sprzątaniu, zmywaniu naczyń i innych drobnych domowych sprawach. Chętnie rozmawia z Naszym Maleństwem, rozśmiesza mnie, kiedy dopadną mnie niewesołe myśli, dzielnie, dwa razy dziennie mierzy ciśnienie, chodzi na wizyty do pani doktor, zadaje więcej pytań niż ja. Robi zdjęcia, dokumentujące ten niezwykły czas. Dba o bezpieczeństwo (kupił specjalny adapter do pasów bezpieczeństwa). I cierpliwie znosi wszystkie moje pomysły (mniej lub bardziej zwariowanych). Dziękuję Ci Skarbie za to wszystko, za to że jesteś, że tak o Nas dbasz, za Twoją cierpliwość (powinieneś dostać Nobla!). Już teraz jesteś najlepszym Tatą na świecie i Zosia na pewno zostanie "córeczką Tatusia"

2. BabyApp
    Junior Member
    Bolkot

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2013-04-01 zobacz kalendarz
    Pamiętam ten stres narastający do czasu rozwiązania. Coraz więcej obowiązków, pranie, gotowanie, sprzątanie, prasowanie + praca, ale dałem radę i mam najpiękniejszą córkę pod słońcem
    Graj żetonami jak prawdziwi zawodowcy zestaw do pokera empik

Member Awatar jamarta26
    Mieszka w
    wrocław
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-11 zobacz kalendarz
    Data
    09.11.2013
    Niekiedy Tatusiowie bardziej przeżywaja ciąże swoich partnerek niż one same. Nasza decyzja o tym, ze zostaniemy rodzicami była w pełni świadoma, także ,gdy na tescie pojawiły sie dwie kreski przyjeliśmy to ze spokojem jak i z radoscią, że sie udało . Mój partner nie obchodził sie ze mna jak z przysłowiowym jajkiem, ale bardzo dbał o Nas. To nasze pierwsze dziecko, wiec na wizyty lekarskie i badania postanowilismy chodzic razem. Tak naprawde dopiero po pierwszej wizycie lekarskiej , gdy zobaczylismy na zdjeciu takie małe "coś" i bicie serduszka było wyczuwalne dodarło do Nas że jestesmy odpowiedzialni za ta małą istotkę. od tamtej pory mam wrazenie, no nawet to nie jest wrażenie tylko rzeczywistość moj partner bardziej przeżywa ciążę niż ja. O wszystko szczegółowo wypytuje lekarza, zdaje takie pytania , o których ja nawet czasami zapominam , a są bardzo istotne. ostatnio nawet jak bylismy na targach mother&baby z zaciekawieniem ogladał prezentacje z salami porodowymi, podłaczył się pod symulator bóli porodowych i co mnie mile zaskoczyło wypytywał położną o poród rodzinny szkołę rodzenia. bardzo miło mnie tym zaskoczył, bo choc wiedziałam o tym, ze do szkoły rodzenia napewno będziemy uczęszczać , to jeszcze nie miałam okazji , żeby zapytac partnera , czy bedzie przy porodzie, przecież nie każdy tatuś chce. Bardzo sie ucieszyłam i mam nadzieję, że dzięki wsparciu ukochanej osoby, chwile porodu nie będą tak bolesne jak opowiadały moje koleżanki.

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    no to wam serdecznie gratuluje wspolnej decyzji i odwagi

Lepiej żeby się cieszył

Pewnie, każdy facet przeżywa ciążę kobiety. Tylko robi to pewnie na swój sposób.
    aktywna staraczka

9. BabyApp
    Senior Member
    limba

Tylko niestety niektórzy robią to tak, że tego nie widać.

Cytat Zamieszczone przez m.m. Zobacz posta
    Mój Mąż... bez Niego nie dałabym rady. Od początku jesteśmy razem w ciąży. Kiedy dowiedzieliśmy się, że nie mogę jeść soli (w ogóle) solidarnie, razem ze mną odrzucił tę przyprawę. Pomaga nawet szukać przepisów i pomysłów na dania bez soli i inspiruje, czym można ją zastąpić. Kiedy w początkach ciąży miałam wieczorne mdłości, wracał z pracy (ja byłam wtedy na zwolnieniu) i robił nam imbirową herbatkę. Teraz, kiedy wróciłam do pracy, po południu jemy obiad i odprowadza mnie prosto do łóżka, abym odpoczęła. Wyręcza mnie w sprzątaniu, zmywaniu naczyń i innych drobnych domowych sprawach. Chętnie rozmawia z Naszym Maleństwem, rozśmiesza mnie, kiedy dopadną mnie niewesołe myśli, dzielnie, dwa razy dziennie mierzy ciśnienie, chodzi na wizyty do pani doktor, zadaje więcej pytań niż ja. Robi zdjęcia, dokumentujące ten niezwykły czas. Dba o bezpieczeństwo (kupił specjalny adapter do pasów bezpieczeństwa). I cierpliwie znosi wszystkie moje pomysły (mniej lub bardziej zwariowanych). Dziękuję Ci Skarbie za to wszystko, za to że jesteś, że tak o Nas dbasz, za Twoją cierpliwość (powinieneś dostać Nobla!). Już teraz jesteś najlepszym Tatą na świecie i Zosia na pewno zostanie "córeczką Tatusia"
    Wzruszyłam się Każda kobieta chciałaby mieć takie wsparcie Powodzenia w rodzicielstwie.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów