Strona 1 z 5
Wyświetlane tematy od 1 do 30 z 140

Forum: Problemy z zajściem w ciążę

Kiedy nie można doczekać się na dziecko ważna jest diagnostyka niepłodności. Czasem niepłodny jest mężczyzna, czasem kobieta, niekiedy oboje są bezpłodni. Zapytaj o skuteczne metody leczenia niepłodności (inseminacja, in vitro) i ośrodki, które przeprowadzają sztuczne zapłodnienie.

1. Gdzie sie leczyc?

Dla tych, które stanęły przed decyzją wyboru kliniki niepłodności. Czy to w kwestii inseminacji, in vitro, czy też pomocy w zakresie poprawienia...

Dodane przez Agnieszka8177
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    Tagi: lecznice, starania o dziecko
    • Odpowiedzi: 42
    • Odsłon: 24,762
    07-11-19 11:26 Idź do ostatniego postu
  2. Jak namówić męża na badania?

Razem z mężem staramy się o dziecko od trzech lat, niestety bezskutecznie...:( Już od jakiegoś czasu namawiam męża na badania ale on twierdzi, że...

Dodane przez milkami
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: badania, mąż, płodnosć
    • Odpowiedzi: 22
    • Odsłon: 8,296
    04-11-19 16:33 Idź do ostatniego postu
  3. TESTY OWULACYJNE interpretacja testu pozytywnego

Hej mam pytanie robiłam ostatnio testy owulacyjne i dzis wyszedł pozytywnie dwie grube krechy i moje pytanie brzmi czy dzis powinno byc przytulanko...

Dodane przez julka85
    Tagi: test owulacyjny
    • Odpowiedzi: 3
    • Odsłon: 1,993
    27-10-19 21:04 Idź do ostatniego postu
  4. rzucanie palenia

Hej, chciałabym bardzo szybko i skutecznie rzucić palenie. Co mozecie powiedzieć o korzystaniu z produktów niquitin do-ssania, czy potem nie będę...

Dodane przez Michaczko
    • Odpowiedzi: 5
    • Odsłon: 1,601
    23-10-19 13:56 Idź do ostatniego postu
  5. Owulacja czy nie owulacja?

Witajcie, Bardzo prosilabym o pomoc w zrozumieniu wynikow badan. Jestem w trakcie terapii hormonalnej Clomid (nie wiem czy w PL ten lek tez jest...

Dodane przez monavampire
    Tagi: odczyt wynikow, owulacja, poziom lh
    • Odpowiedzi: 9
    • Odsłon: 2,843
    21-10-19 14:36 Idź do ostatniego postu
  6. Endometrioza - przyczyna niepowodzeń...

Widzę, że nie ma takiego tematu, a dotyczy on wielu dziewczyn. To bardzo trudna do zdiagnozowania choroba, bo nie ma jednoznacznych przesłanek,....

Dodane przez supermama
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: ciąża, endometrioza, niepłodność, zajście w ciążę
    • Odpowiedzi: 27
    • Odsłon: 20,052
    13-10-19 12:57 Idź do ostatniego postu
  7. Męskie problemy z płodnością

Jak długo czekacie/czekaliście na dziecko? Czy podjęliście leczenie? Jakie? Jakie macie rady dla innych starających się par... Czy wiecie, że...

Dodane przez Nowotka
    7 Strony
    1 2 3 ... 7
    Tagi: badanie nasienia, ciąża, leczenie niepłodności, niepłodność, niepłodność partnera, ruchliwość plemników, starania o dziecko, zajście w ciążę
    • Odpowiedzi: 65
    • Odsłon: 52,205
    26-09-19 14:17 Idź do ostatniego postu
  8. BabyApp
  9. Witaminy , suplementy, leki pomagające zajść w ciążę!!!

Witam wszystkich. Dawno bardzo mnie nie było na forum ale postanowiłam wrócić :) Staramy sie o ciążę już długo. W marcu 2015r poroniłam. Obecnie...

Dodane przez monia-p
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 32
    • Odsłon: 10,096
    26-09-19 14:14 Idź do ostatniego postu
  10. Adopcja wielkie dylematy

Razem z mężem mamy problem w staraniu się o drugie dziecko...Co myślicie na temat adopcji? Strasznie mi szkoda tych dzieci które nie zaznały do tej...

Dodane przez 77mamusia77
    • Odpowiedzi: 9
    • Odsłon: 1,550
    11-09-19 23:12 Idź do ostatniego postu
  11. niskie libido

Mam pytanie brałam clostilbegyt przez 3 miesiące niestety nie udało się tym razem zajść w ciąże teraz mam przerwę problem polega na tym że w...

Dodane przez muminek
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: libido, starania o dziecko
    • Odpowiedzi: 24
    • Odsłon: 9,484
    06-09-19 14:12 Idź do ostatniego postu
  12. Dostinex 0,5 mg 8 tabletek

Witam, Mam do sprzedania 4 opakowania Dostinexu. W opakowaniu jest 8 tabletek. Dzięki niemu zaszłam w ciążę dlatego lek został im odstawiony na czas...

Dodane przez sppati
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 11
    • Odsłon: 6,393
    19-08-19 14:43 Idź do ostatniego postu
  13. Teratozoospermia

Witam :) co prawda pisłam już na jednym wątku o tym problemie ale postanowiłam założyć nowy i co za tym idzie podzielić się doświadczeniami i...

Dodane przez Helenka
    7 Strony
    1 2 3 ... 7
    • Odpowiedzi: 63
    • Odsłon: 96,554
    08-08-19 10:47 Idź do ostatniego postu
  14. PCOS - czy uda się kiedykolwiek...???

Witam!!! Pewnie wiele z Was usłyszało u lekarza, że z zajściem w ciąże będzie problem, ponieważ cierpicie na zespół policystycznych jajników. Ja...

Dodane przez Monia&Maciek
    162 Strony
    1 2 3 ... 162
    • Odpowiedzi: 1,610
    • Odsłon: 541,529
    04-08-19 18:41 Idź do ostatniego postu
  15. Nie mogę zajść w ciążę.

Dziewczyny po krótce opiszę wam moją sytuację i proszę o pomoc. Mam 26 lat. Od ponad 4 lat jestem mężatką. Nigdy nie brałam antykoncepcji...

Dodane przez tigerek87
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    Tagi: starania o dziecko
    • Odpowiedzi: 47
    • Odsłon: 18,843
    16-07-19 18:54 Idź do ostatniego postu
  16. Długi czas starań..........

Czy sa tu jakies osoby,które starają się już długi czas o ciąże,albo wczesniej starały się tez bardzo długo i wkącu zaszły,czy pomogło leczenie ,czy...

Dodane przez ilus
    15 Strony
    1 2 3 ... 15
    Tagi: badanie nasienia, endometrioza, inseminacja, leczenie niepłodności, niepłodność
    • Odpowiedzi: 142
    • Odsłon: 81,984
    16-07-19 18:43 Idź do ostatniego postu
  17. Problem z zajściem w ciążę

Witam serdecznie! Z mężem staramy się o dziecko od ok 8 miesięcy. Od tego czasu zażywam kwas foliowy na zmianę z witaminami dla kobiet starających...

Dodane przez Norah
    2 Strony
    1 2
    Tagi: ciąża, niepłodność, problem z zajściem
    • Odpowiedzi: 11
    • Odsłon: 4,354
    16-07-19 18:38 Idź do ostatniego postu
  18. Tabletki wspomagające zajście w ciążę np. Castagnus czy wam pomogły?

;)Czy któras z was zarzeywała te tabletki i pomogły wam zaciazyc gdysz słyszałam bardzo duzo na ich temat pozytywnych opini

Dodane przez monia k
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: castagnus, ciąża, tabletki a ciąża, zajście w ciążę
    • Odpowiedzi: 24
    • Odsłon: 167,880
    16-07-19 18:21 Idź do ostatniego postu
  19. Problem niepłodności

Jestem mamą ale bardzo chciałabym jeszcze raz zajść w ciążę, niestety od dłuższego czasu się nie udaje. Czy są tu mamy, przyszłe mamy w podobnej...

Dodane przez Placzek
    11 Strony
    1 2 3 ... 11
    Tagi: ciąża, leczenie niepłodności, miesięcznik dla mam, niepłodność, porady ginekologa, starania o ciąże, zajście w ciążę
    • Odpowiedzi: 101
    • Odsłon: 46,595
    02-07-19 11:40 Idź do ostatniego postu
  20. kiedy zaszłyście w ciąże?

Wiem jak wyliczyć dni płodne w zależności od długości cyklu, ale chciałabym się dowiedzieć jak wiele z was zaszło w ciążę w innym dniu niż by to...

Dodane przez ElzaYang
    • Odpowiedzi: 4
    • Odsłon: 1,607
    25-06-19 10:24 Idź do ostatniego postu
  21. Lek Clostilbegyt

Proszę o odpowiedź wszystkie dziewczyny które zażywały ten lek. Czy Wam się po nim udało zajść w ciążę? Mam ten lek przyjmować od przyszłego...

Dodane przez gajesia
    1989 Strony
    1 2 3 ... 1989
    • Odpowiedzi: 19,887
    • Odsłon: 2,847,874
    27-05-19 12:54 Idź do ostatniego postu
  22. Załamana :( Bezskuteczne starania o ciążę

Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o dzidzie już prawie 1,5 roku i nic nam nie wychodzi. Za każdym razem na teście jedna kreseczka, teraz powinnam...

Dodane przez gajesia
    8 Strony
    1 2 3 ... 8
    Tagi: jak zajść w ciążę, kłopoty z zajściem w ciąże
    • Odpowiedzi: 76
    • Odsłon: 29,936
    15-05-19 12:29 Idź do ostatniego postu
  23. Czemu nie mogę zajść w ciążę?

Witam wszystkie użytkowniczki tego forum. Mam 26 lat, staram się z mężem o dziecko od ponad pół roku, nawet dłużej, wcześniej po prostu kochaliśmy...

Dodane przez chcebycmama
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    Tagi: starania o dziecko
    • Odpowiedzi: 45
    • Odsłon: 26,871
    15-05-19 12:18 Idź do ostatniego postu
  24. Pregnyl zastrzyki

Kochane Kobietki, Mam pytanie, czy któraś z Was miała zastrzyki pregnyl? Jakie są szanse na zajście w ciążę po nich i po ilu dawkach? Mam córkę...

Dodane przez pola.86
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 2,422
    18-04-19 19:11 Idź do ostatniego postu
  25. Czy któraś miała bakterie Ureaplasma urealyticum??

Witajcie, miałam cztery poronienia, porobione badania od stóp do głów, wszystkie były w jak najlepszym porządku, wkońcu po trzech latach...

Dodane przez Bright Sun
    • Odsłon: 1,348
    16-03-19 13:38 Idź do ostatniego postu
  26. Badanie nasienia

Witam Was, Wklejam wyniki badań swojego męża, jak możecie to też wklejajcie wyniki swoich partnerów, tak by się poradzić, porównać... Ponad...

Dodane przez aanniiaa88
    Tagi: badanie nasienia, niepłodność, seminogram
    • Odsłon: 1,663
    09-03-19 16:03 Idź do ostatniego postu
  27. ostatnia szansa

:confused:Dzień dobry. Widzę, że tu jest dosyć dużo rodzin, które są dobrze znajome z tematyką zastępczego macierzyństwa. Chcę spytać- to normalna...

Dodane przez Bright Sun
    • Odsłon: 1,562
    14-02-19 08:45 Idź do ostatniego postu
  28. Ankieta: In vitro

W miesięczniku M jak mama (nr 11/2010) przedstawiamy historię czytelniczki, która po czterech latań starań o dziecko , zdecydowała się na zabieg in...

Dodane przez Nowotka
    13 Strony
    1 2 3 ... 13
    Tagi: ciąża, dofinansowanie in vitro, in vitro, inseminacja, koszt in vitro, leczenie niepłodności, nfz będzie płacić za in vitro, niepłodność, refundacja in vitro, stymulacja hormonalna, sztuczne zaplodnienie, sztuczne zapłodnienie, zajście w ciążę
    • Odpowiedzi: 124
    • Odsłon: 56,831
    11-12-18 13:57 Idź do ostatniego postu
  29. Rak odbytu

Witajcie, mam duży problem, otóż z miesiąc temu wykryto u mnie raka odbytu niestety potrzebne są naświetlania 25 dokładnie i chemia jeszcze nie wiem...

Dodane przez jola356
    • Odsłon: 1,647
    10-10-18 14:40 Idź do ostatniego postu
  30. problemy z zajsciem w ciaze

Na 3 m-ce przed ślubem zaczeliśmy z mężem starać sie o bobasa,ale co miesiąc było rozczarowanie.Teraz również nam nie wyszło,wszystkie metody zawodzą...

Dodane przez agulka23
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    Tagi: ciaza dziecko nieplodnosc, ciąża, niepłodność, objawy ciąży, zajście w ciążę
    • Odpowiedzi: 46
    • Odsłon: 23,756
    30-08-18 20:57 Idź do ostatniego postu
  31. Endometrioza - problem z zajściem w ciążę? Moja Historia :)

Witajcie :) Niestety nie odnalazłam odpowiedniego tematu aby umieścić troszkę informacji o tej "przypadłości" jaką jest Endometrioza. No cóż.....

Dodane przez magdamama24
    Tagi: ciąza, historia, problem
    • Odsłon: 3,574
    26-08-18 22:09 Idź do ostatniego postu

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!
informacja o reklamie
Zwiń / Rozwiń

Opcje wyświetlania wątków

Użyj tej opcji do ograniczenia wyświetlanych wątków tylko do tych, napisanych po określonej dacie.

Pozwala wybrać na podstawie jakich danych ma być sortowana lista wątków.

Uporządkuj tematy

Uwaga: sortując datami 'Malejąco', wyświetlone zostaną najnowsze wyniki jako pierwsze.

Zwiń / Rozwiń

Legenda

Nieprzeczytane posty
Nieprzeczytane posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat z nowymi postami
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat nie zawierający nowych postów
Zamknięty temat
Wątek zamknięty