Strona 1 z 6
Wyświetlane tematy od 1 do 30 z 159

Forum: Butelkowa mama

Nie możesz karmić naturalnie? Porozmawiaj o wszystkim, co wiąże się z tematem: karmienie niemowlęcia mlekiem modyfikowanym. Jaką mieszankę wybrać, jakie butelki i smoczki są najlepsze, jak przygotowywać mleko, higiena karmienia butelką.

1. "Wartości dodane" w mleku

Dziewczyny, czy wybierając leko modyfikowane kierujecie się składem, opisanym na opakowaniu (sprawdzacie, czy zawiera probiotyki, LCPUFA itp), czy...

Dodane przez Kasia
    Tagi: kwasy lcpufa, kwasy omega, mieszanka z probiotykami, mleko z prebiotykami, mleko z probiotykami
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 1,718
    11-05-11 22:15 Idź do ostatniego postu
  2. 10-mies.dziecko-rano nie chce jeść!!! Jakie menu??????

Witam, do tej pory synek jadł tak: ok.7:00- ml.mod.z kaszkąowocową 150ml (łyżeczką) ok.10:00 jogurcik maluszka ok.12:30 zupka słoiczek lub...

Dodane przez iloo
    Tagi: brak apetytu, dziecko nie chce jeść, jadłospis dziesięciomiesięcznego dziecka
    • Odpowiedzi: 4
    • Odsłon: 4,560
    23-10-12 12:41 Idź do ostatniego postu
  3. 150 ml dla 1,5 miesięcznego dziecka!

Witam. Tak jak w temacie, moja córeczka ma prawie 2 miesiące niestety nie było mi dane karmić piersią i podaje teraz bebiko ale moja Majeczka...

Dodane przez maDDie.19
    Tagi: ile mleka dawać dziecku
    • Odpowiedzi: 5
    • Odsłon: 4,368
    23-04-15 14:36 Idź do ostatniego postu
  4. 2,5 miesięczne niemowlę nie chce jeść

Witam. Jestem mamą 2,5 miesięcznej córeczki, która od jakiś dwóch tygodni krzyczy i płacze przy jedzeniu, bądź też wypycha językiem smoczek albo tak...

Dodane przez panda90
    • Odsłon: 3,058
    10-05-19 16:54 Idź do ostatniego postu
  5. 8 miesieczna córeczka odrzuca mleko

Witam mam takie pytanie moja 8miesieczna córeczka odrzuca mi mleko , byłam z nią na zapalenie oskrzeli teraz w szpitalu, z poczatku piła i mleko, i...

Dodane przez barciaaa
    Tagi: co zamiast mleka, dieta niemowlaka, niechęć do mleka, rozszerzanie diety, schemat żywienia niemowląt
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 4,738
    27-04-12 18:24 Idź do ostatniego postu
  6. 9 miesięczne dziecko

witam mam pytanie dotyczace karmienia mojego 9 miesięcznego synka. Do tej pory karmilam tak: 8- mleko 210 ml 11- mleko 210 ml 14-obiadek 16-...

Dodane przez mita
    Tagi: jogurt, karmienie 9-miesięcznego dziecka, kefir, mleko, porcja mleka, posiłek mleczny
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 3,401
    11-12-12 12:21 Idź do ostatniego postu
  7. alergia

Witam. Moja córka piła mleko Bebilon 2 i ciagle ulewała i miala czerwone policzki. Teraz zmienilam jej mleko na Nan 2 juz niema czerwonych policzków...

Dodane przez ochenka
    2 Strony
    1 2
    Tagi: bebilon. nan, mleko dla niemowlaka, refluks
    • Odpowiedzi: 15
    • Odsłon: 8,914
    29-08-17 11:15 Idź do ostatniego postu
  8. BabyApp
  9. alergia na białko u 8 mies dziecka

Witam, mój Franio miał stwierdzoną nietolerancję laktozy ok 4 t.ż. Próbowalismy różnego mleka, ale ostatecznie skończyło się na nutramigenie. Od...

Dodane przez anka83
    Tagi: alergia na białko, alergia pokarmowa, nietolerancja laktozy
    • Odpowiedzi: 5
    • Odsłon: 9,456
    02-01-13 10:19 Idź do ostatniego postu
  10. Antybiotyki i karmienie

od okolo miesiaca biore antybiotyk, ale bardzo chce wrocic do karmienia piersia, czy bedzie to mozliwe? ile po odstawieniu leku moge probowac?

Dodane przez AGAPE_26
    Tagi: antybiotyki, karmienie, karmienie butelką, mleko z probiotykiem, prebiotyki, probiotyki
    • Odpowiedzi: 3
    • Odsłon: 3,378
    25-08-11 07:35 Idź do ostatniego postu
  11. Bebiko Pro+2 Plus KP opinia

Kochane Mamy często zastanawiamy się które mleko będzie najlepsze po karmieniu piersią dla maluszka taki tez dylemat miałam ja Jednak kiedy...

Dodane przez kkwiatuszeekk
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 2,223
    17-07-18 06:04 Idź do ostatniego postu
  12. Brak apetytu u 3,5-miesięcznego dziecka

Witam. Mam problem z moją 3,5 miesięczną córeczką. Od kilku dni wypija 40ml mleczka a do niedawna 110ml czasem jeszcze troszkę doje ale i tak nie...

Dodane przez siwa0010
    Tagi: apetytu, brak, dziecka
    • Odsłon: 6,498
    27-10-11 18:54 Idź do ostatniego postu
  13. Brak laktacji

Cześć dziewczyny! Zastanawiam się, czy zdarzyło się którejś z was, że nie udało się wywołać pokarmu mimo wszelkich starań i dobrych chęci? Mówią...

Dodane przez bobo
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: brak laktacji, dokarmianie, mało pokarmu
    • Odpowiedzi: 20
    • Odsłon: 21,930
    08-10-18 15:51 Idź do ostatniego postu
  14. Butelka samopodgrzewająca się - czy któraś z Was ją zna, stosuje?

Natknęłam się na nią w internecie, ale kosztuje sporo, bo ok 140 zł (wraz z wkładem grzewczym). Ciekawa jestem, czy te pieniądze są warte wydania?

Dodane przez Kasia
    Tagi: butelka samopodgrzewająca się
    • Odsłon: 4,009
    13-03-18 12:11 Idź do ostatniego postu
  15. butelka z dozownikiem gdzie kupić

Witam, jestem młodą mamą i niedawno przeszłam na karmienie z butelki (niestety musiałam wrócić do pracy). Nie myślałam, ze będzie tak trudno...

Dodane przez alinamila
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: butelka antykolkowa, butelka do karmienia, butelka z dozownikiem
    • Odpowiedzi: 25
    • Odsłon: 15,298
    19-06-17 23:14 Idź do ostatniego postu
  16. Chwale sie ze karmię butelką

Hej dziewczyny, nie wiem czy jest juz taki temat czy nie, ale mam pytanie: ( bo cały zcas sie mowi o karmieniu w miejscu publicznym dziecka piersia),...

Dodane przez aniulka88
    2 Strony
    1 2
    Tagi: karmienie butelką, karmienie na spacerze, karmienie w miejscu publicznym
    • Odpowiedzi: 12
    • Odsłon: 4,679
    24-04-12 09:57 Idź do ostatniego postu
  17. Ciagle glodne dziecko

Jak to jest z tym jedzeniem u maluszkow, moj skonczyl 4 miesiace i jest ciagle glodny.karmie go bebiko1, w nocy potrafi co godzine zjesc 120ml...

Dodane przez AGAPE_26
    Tagi: ciągle głodne dziecko, karmienie butelką, mleko ar, mleko zagęszczone
    • Odsłon: 8,908
    30-08-11 20:49 Idź do ostatniego postu
  18. co ile godzin mniej wiecej powinien jesc dwu miesieczny niemowlak

Witam mam pytanie dotyczace tego co ile godzin powinien jesc dwu miesieczny maluszek bo moj maly wypija okolo 100-120 ml mleka bebiko i tak okolo co...

Dodane przez moniaaaa874
    Tagi: jedzenie dla wcześniaka, karmienie niemowlaka, karmienie sztuczne, przerwy w karmieniu butelką
    • Odpowiedzi: 9
    • Odsłon: 74,855
    09-01-12 22:33 Idź do ostatniego postu
  19. co ile godzin powinno jeść 4 miesięczne dziecko

Witam, mój synek kończy za pięć dni 4 miesiące. Je tylko mleko modyfikowane początkowe. Potrafił zjeść 6x130-150ml/dobę. Jadł do 3,5h. Obecnie coraz...

Dodane przez joanh
    Tagi: czteromiesięczne niemowlę, ile powinno jeść niemowle, niemowlę 4 miesiące, przerwy pomiedzy karmieniami
    • Odsłon: 122,807
    16-02-12 20:29 Idź do ostatniego postu
  20. Co ile karmić niemowle mieszanka

Witam mamy :) Mam pytanie - mój synek ma 4 miesiące i musiałam przejść na mieszankę. Proszę o podpowiedź co ile godzin karmić małego? Co 3,5? Czy...

Dodane przez Monic85
    2 Strony
    1 2
    Tagi: co ile karmić mieszanką, jak często karmic mieszanką
    • Odpowiedzi: 13
    • Odsłon: 4,861
    07-03-13 13:22 Idź do ostatniego postu
  21. Co robić ?

Drogie Mamy pomóżcie! Moja córeczka ma juz 7 miesięcy i dotąd była karmiona piersią oraz deserkami czy daniami ze sloiczkow wszystko podawane...

Dodane przez Paulina01
    Tagi: karmienie dziecka
    • Odsłon: 2,805
    14-06-16 09:38 Idź do ostatniego postu
  22. Co zamiast butelki?

Kochane Mamy, wyczytałam w pewnym artykule że dziecko powyżej roku należy odzwyczajać pić z butelki. Mój synek skończył rok, dwa razy dziennie pija...

Dodane przez SzczęsliwaMama
    2 Strony
    1 2
    Tagi: butelka dla niemowlaka, butelka dla roczniaka
    • Odpowiedzi: 10
    • Odsłon: 13,279
    20-04-17 11:19 Idź do ostatniego postu
  23. Częste karmienie butelka

Czy któraś z was też miała problem z częstym karmieniem mlekiem modyfikowanym?? Czy wasze dziecko też czasem woła za butelką po godzinie lub...

Dodane przez Pati21251
    2 Strony
    1 2
    Tagi: częste karmienie, ile porcji mieszanki dziennie, jak często karmić butelką, jak karmić butelką
    • Odpowiedzi: 16
    • Odsłon: 31,283
    19-02-12 18:14 Idź do ostatniego postu
  24. Czy dobrze karmię moją córeczkę

Witam Mam 9 miesięczną córeczkę. Od 4 miesiąca była dokarmiana sztucznie. Terqaz chce ją odstawić od piersi bo pokarmu mam mało a ona już niechętnie...

Dodane przez Jadzik
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: córeczkę, dobrze, karmię, moją
    • Odpowiedzi: 20
    • Odsłon: 5,705
    08-11-11 17:08 Idź do ostatniego postu
  25. Czy moje dziecko jest przekarmiane?

Witam. Postanowiłem sięgnąć opini tutaj na forum poniewaz brakuje mi już słów. Mój syn ma 1.5 miesiąca i aktualnie jest karmiony mlekiem...

Dodane przez Kamil7272
    • Odpowiedzi: 8
    • Odsłon: 4,067
    05-09-16 09:32 Idź do ostatniego postu
  26. Czy moje dziecko nie chce mm?

Mam taki mały problem z moim niespełna 4 miesiecznym synkiem. Pojawiły się u Nas problemy z przyrostem prawidłowym masy ciała.Lekarka nasza po...

Dodane przez Anita21
    Tagi: dziecko nie chce mleka modyfikowanego
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 1,215
    02-03-14 08:34 Idź do ostatniego postu
  27. Czy niemowlę musi pić mleko?

Pytanie wydaje się infantylne niemniej jednak wolę się upewnić. Mój bratanek po powrocie mojej bratowej do pracy nie pił żadnego mleka (w wieku od 9...

Dodane przez Spinny
    Tagi: karmienie piersią, kaszki mleczno-ryzowe, mleko dla niemowlaka, niemowlę, soczki, zupka z mięskiem
    • Odsłon: 5,067
    22-02-12 20:10 Idź do ostatniego postu
  28. Czy trzeba karmić co 3 -4 godziny reguralnie dziecko ...

Witam moja córeczka za 7 dni skończy 3 miesiące. Przesypia w nocy 7 a czasami nawet do 9 godzin a w dzień za to je co 2 godziny czy mam ją w nocy...

Dodane przez luiza181
    Tagi: czy budzić na karmienie?
    • Odsłon: 2,711
    02-05-16 07:24 Idź do ostatniego postu
  29. Czy używacie butelek do podawania kaszki?

Niektóre mamy tak robią, choć mnie osobiście wydaje się to bardzo niewygodne...

Dodane przez Kasia
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: jak podawać kaszkę, kaszka dla niemowlaka, kaszki
    • Odpowiedzi: 29
    • Odsłon: 30,089
    13-02-14 12:41 Idź do ostatniego postu
  30. Debridat na zaparcia

moja córcia odkąd karmię ją butelką cierpi na zaparcia... strasznie ja to męczy i ostatnio dałam jej pół czopka glicerynowego i działałam z...

Dodane przez Pati21251
    2 Strony
    1 2
    Tagi: debridat, twarde kupki, zaparcia, zaparcia u niemowlęcia
    • Odpowiedzi: 16
    • Odsłon: 117,694
    08-12-15 18:26 Idź do ostatniego postu
  31. Dobre butelki do karmienia - jakie?

Witam! Mamuśki poradźcie mi jakie butelki kupić dla dzidziusia. Słyszałam już naprawdę różne opinie i po prosu pogubiliśmy się z mężem które będą...

Dodane przez basienka91
    15 Strony
    1 2 3 ... 15
    • Odpowiedzi: 141
    • Odsłon: 44,166
    21-03-18 11:10 Idź do ostatniego postu

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!
informacja o reklamie
Zwiń / Rozwiń

Opcje wyświetlania wątków

Użyj tej opcji do ograniczenia wyświetlanych wątków tylko do tych, napisanych po określonej dacie.

Pozwala wybrać na podstawie jakich danych ma być sortowana lista wątków.

Uporządkuj tematy

Uwaga: sortując datami 'Malejąco', wyświetlone zostaną najnowsze wyniki jako pierwsze.

Zwiń / Rozwiń

Legenda

Nieprzeczytane posty
Nieprzeczytane posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat z nowymi postami
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat nie zawierający nowych postów
Zamknięty temat
Wątek zamknięty