Strona 1 z 41
Wyświetlane tematy od 1 do 30 z 1202

Forum: Kupię, oddam, sprzedam, szukam...

Masz na zbyciu ciążowe ubrania, dziecięce ubranka, wózek, łóżeczko, fotelik samochodowy? Chcesz coś sprzedać, a może oddać? To możesz zamieszczać ogłoszenia i szukać ofert innych mam.

1. Dekoracje wnętrz

Cześć, posiadam wysokiej jakości dekoracje wnętrz. Gdyby, któraś z mam lub przyszłych mam chciała sobie umilić pobyt oczekiwania w domu i...

Dodane przez ememens
    3 Strony
    1 2 3
    Tagi: dekoracje, mieszkanie
    • Odpowiedzi: 26
    • Odsłon: 11,483
    Wczoraj 22:05 Idź do ostatniego postu
  2. speców od BHP

Witam! Przenoszę firmę do nowej siedziby i muszę ogarnąć mnóstwo rzeczy, o których nie mam bladego pojęcia. Na przykład kwestia właściwego...

Dodane przez waleczka
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 213
    Wczoraj 22:01 Idź do ostatniego postu
  3. Reklama twojej firmy

Szukacie ciekawych sposobów na reklamowanie własnej działalności ? Chcielibyście dodatkowo zdobyć bardzo dobrą wiedzę z zakresu google analytics ?...

Dodane przez kurczakk3
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    • Odpowiedzi: 45
    • Odsłon: 15,502
    Wczoraj 21:11 Idź do ostatniego postu
  4. Meble

Czy znacie jakieś sklepy z niedrogimi meblami? Chciałabym kupić w najbliższym czasie nową komodę do salonu . W dobrej cenie oczywiście :)

Dodane przez Liquore
    6 Strony
    1 2 3 ... 6
    • Odpowiedzi: 51
    • Odsłon: 17,103
    Wczoraj 13:20 Idź do ostatniego postu
  5. Nowoczesne meble

Cześć. Niedługo robię remont i po obejrzeniu wielu blogów z inspiracjami wiem, jakie meble chciałabym mieć, jednak ciężko znaleźć je w sklepach....

Dodane przez moskalek
    Tagi: meble
    • Odpowiedzi: 5
    • Odsłon: 703
    Wczoraj 13:15 Idź do ostatniego postu
  6. szukam domków holenderskich

rozwijamy nasz rodzinny biznes hotelarski. Sporo osób dopytywało nas, czy na terenie ośrodka mamy domki letniskowe - musieliśmy odmawiać, przez co...

Dodane przez kamien
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 91
    Wczoraj 09:07 Idź do ostatniego postu
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 1,712
    15-08-19 20:37 Idź do ostatniego postu
  7. BabyApp
  8. Fotografia noworodkowa

Co myślicie o fotografii noworodkowej? Znalazłam fotografa na MCMStudio.pl i zastanawiam się nad taką pamiątką na całe życie dla mnie i mojego...

Dodane przez Basia_
    • Odsłon: 179
    14-08-19 10:41 Idź do ostatniego postu
  9. Aparat fotograficzny

Nie sądziłam że będę miała problem z wyborem prezentu dla mojej siostry. Chciałabym jej kupić coś wyjątkowego I zastanawiam się co mogłabym kupić dla...

Dodane przez Ela78
    • Odsłon: 207
    13-08-19 10:10 Idź do ostatniego postu
  10. szukam porady Pań

Chodzi o mój wygląd - nie da się ukryć, że urodą nie grzeszę. A poznałem ostatnio świetną dziewczynę... tylko że zanim spróbuję cokolwiek zrobić,...

Dodane przez osrodek
    • Odsłon: 194
    13-08-19 08:19 Idź do ostatniego postu
  11. Firma

Rozkręcam z mężem nowy biznes. Jesteśmy w trakcie poszukiwania firmy która profesjonalnie zajmuje się gwintowaniem otworów, wstępnie zdecydowaliśmy...

Dodane przez mistrzyni8
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 13
    • Odsłon: 2,015
    10-08-19 16:57 Idź do ostatniego postu
  12. TESCO 500 zl bon

Hejka Mamy! Chciałabym wam powiedzieć, że TESCO likwiduje sporo sklepów są przeceny, ale to już chyba każda wie bo mówią o tym chyba wszędzie, ale...

Dodane przez Monnia93
    • Odsłon: 205
    09-08-19 18:48 Idź do ostatniego postu
  13. Jak rozwinąć biznes?

Hej, potrzebuję małej rady :) Zarabiam na rzemiośle artystycznym. Robię biżuterię z półfabrykatów, drewna, skóry itp, a potem sprzedaję je do...

Dodane przez bassani
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 36
    • Odsłon: 6,826
    09-08-19 13:42 Idź do ostatniego postu
  14. Jaki samochód polecacie?

Chcę kupić nowy samochód ale szczerze nie wiem jaki, może możecie coś doradzić. jestem z Warszawy i oglądałam BMW i Mercedesy ale już sama nie wiem...

Dodane przez Mama_Kama
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 31
    • Odsłon: 7,752
    08-08-19 21:05 Idź do ostatniego postu
  15. Jaka sukienka na panieńskie?

Dziewczyny, jakbyście się ubrały na panieńską imprezę przyjaciółki? Bardziej seksi czy może skromniej? Muszę sobie kupić sukienkę na tą okazję i...

Dodane przez Fika0
    • Odpowiedzi: 5
    • Odsłon: 524
    08-08-19 14:13 Idź do ostatniego postu
  16. Donice betonowe

Witam! Na co dzień mąż i ojciec, a w wolnych chwilach ogrodnik - to ja ;) Może znajdzie się kilku amatorów architektury krajobrazu, którzy...

Dodane przez McPetero
    • Odsłon: 626
    08-08-19 01:11 Idź do ostatniego postu
  17. Łazienka remont

Hej chce wyremontować łazienkę ale zamiast dawać zwykłe kafelki chce kupić panele ze szkła takie...

Dodane przez faga77
    • Odpowiedzi: 3
    • Odsłon: 490
    06-08-19 21:39 Idź do ostatniego postu
  18. Wyprawka niemowlęca 0-6 miesięcy ! 79 ubranek +27 dodatków ! Razem 106 elementów.

http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-0-6-msc-79-ubranek-27dodatkow-i2411088611.html Cena jeszcze do negocjacji .

Dodane przez Kaspirowa
    • Odsłon: 965
    06-08-19 17:22 Idź do ostatniego postu
  19. coś fajnego dla faceta

Postanowiłem zadbać o wygląd. I nie chodzi mi tu formę fizyczną (nie mam kaloryfera, ale bojlera też nie ;) tylko styl, outfit. Dobrze ubrany facet...

Dodane przez Rembor
    • Odsłon: 224
    01-08-19 10:55 Idź do ostatniego postu
  20. UBRANKA DLA DZIEWCZYNKI rozm 74-104

Witam. Mam do sprzedania ubranka z córki. Wszystkie oferowane przeze mnie są w bardzo dobrym stanie, są wyprane, ale nie uprasowane. Rozmiary od 74...

Dodane przez Naina
    Tagi: dziewczynki, rozm, ubranka
    • Odsłon: 2,144
    31-07-19 09:45 Idź do ostatniego postu
  21. Profertil sprzedam

Chętnie sprzedam Profertil - suplement diety wspomagający jakość spermy. Kupiliśmy kurację na 3 miesiące ale po pierwszym już byłam w ciąży. ...

Dodane przez echo
    Tagi: profertil, sperma, suplement
    • Odsłon: 205
    30-07-19 20:24 Idź do ostatniego postu
  22. Wakacje

Zamierzamy w tym roku pojechać na wakacje do Hiszpanii. Koleżanka powiedziała że tylko https://directspaintour.com/pl/ międzynarodowy touroperator...

Dodane przez urszula73
    • Odpowiedzi: 8
    • Odsłon: 1,431
    30-07-19 14:52 Idź do ostatniego postu
  23. Bezdotykowe dozowniki

Witam! Szukam kogoś, kto przystępnie objaśni mi pewną kwestię. Chodzi o bezdotykowe dozowniki mydła w toaletach. Chcemy takie zamontować w naszym...

Dodane przez Forith
    • Odsłon: 216
    30-07-19 08:05 Idź do ostatniego postu
  24. Znawcy unijnej biurokracji

Pilnie potrzebuję się skonsultować z kimś, kto zna UE i jej administracyjną machinę! Chodzi mi o zdobycie dofinansowania na projekt, który może być...

Dodane przez kaczmarek
    • Odsłon: 206
    29-07-19 09:36 Idź do ostatniego postu
  25. Jakie biuro rachunkowe

Jak w tytule. Szukam biura rachunkowe w Trójmieście, które bardzo dobrze zna się na tematach takich jak np. kadry i płace, księgowość i podatki,...

Dodane przez Gildim
    • Odpowiedzi: 4
    • Odsłon: 547
    29-07-19 08:18 Idź do ostatniego postu
  26. pomoc w uzyskaniu finansowania

Witam, czy mamy na rynku jakies firmy, które pomagają młodym mamom na dostanie finansowania na jakieś ich innowacyjne pomysły? :D...

Dodane przez WaterspoutEin
    • Odsłon: 226
    29-07-19 07:40 Idź do ostatniego postu
  27. wirtualny alkomat - opinie

Macie jakieś? Mieliście okazję korzystać? Na ile takie pomiary są wiarygodne? Boję się, że mogą nie być zbyt dokładne. Edit: już wiem jak to działa...

Dodane przez FattyOpc
    • Odsłon: 207
    28-07-19 11:24 Idź do ostatniego postu
  28. Samochód dla rodziny?

Jeśli szukasz bardzo dobrego samochodu i gustujesz w Hondach, Fordach to mogę Ci polecić świetne miejsce w Warszawie gdzie kupiłem swój wymarzony...

Dodane przez Ariel23
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 16
    • Odsłon: 3,904
    23-07-19 22:47 Idź do ostatniego postu
  29. materiały pos

Dzień dobry, jako młoda mama zaczynam swój biznes :) Potrzebuje firmy wykonującej materiały pos, polecacie coś? Tutaj wygląda to dobrze materiały pos...

Dodane przez sloneczko123
    • Odsłon: 216
    22-07-19 10:21 Idź do ostatniego postu
  30. Kojący krem przeciw odparzeniom Nivea

Hej, Mam do sprzedania 2 sztuki kojącego kremu przeciw odparzeniom Nivea. Każde opakowanie po 100 ml. Nowe. Data ważności do końca sierpnia 2013...

Dodane przez maskotka
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 891
    21-07-19 15:29 Idź do ostatniego postu

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!
informacja o reklamie
Zwiń / Rozwiń

Opcje wyświetlania wątków

Użyj tej opcji do ograniczenia wyświetlanych wątków tylko do tych, napisanych po określonej dacie.

Pozwala wybrać na podstawie jakich danych ma być sortowana lista wątków.

Uporządkuj tematy

Uwaga: sortując datami 'Malejąco', wyświetlone zostaną najnowsze wyniki jako pierwsze.

Zwiń / Rozwiń

Legenda

Nieprzeczytane posty
Nieprzeczytane posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat z nowymi postami
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat nie zawierający nowych postów
Zamknięty temat
Wątek zamknięty