Strona 1 z 41
Wyświetlane tematy od 1 do 30 z 1220

Forum: Kupię, oddam, sprzedam, szukam...

Masz na zbyciu ciążowe ubrania, dziecięce ubranka, wózek, łóżeczko, fotelik samochodowy? Chcesz coś sprzedać, a może oddać? To możesz zamieszczać ogłoszenia i szukać ofert innych mam.

1. Meble

Czy znacie jakieś sklepy z niedrogimi meblami? Chciałabym kupić w najbliższym czasie nową komodę do salonu . W dobrej cenie oczywiście :)

Dodane przez Liquore
    6 Strony
    1 2 3 ... 6
    • Odpowiedzi: 53
    • Odsłon: 17,533
    Wczoraj 21:52 Idź do ostatniego postu
  2. Nowoczesne meble

Cześć. Niedługo robię remont i po obejrzeniu wielu blogów z inspiracjami wiem, jakie meble chciałabym mieć, jednak ciężko znaleźć je w sklepach....

Dodane przez moskalek
    2 Strony
    1 2
    Tagi: meble
    • Odpowiedzi: 10
    • Odsłon: 900
    Wczoraj 17:51 Idź do ostatniego postu
  3. szukam lokalu w Trójmieście...

wróciłem niedawno z wczasów, nad polskim morzem - było fajnie, ale przez (%) niekoniecznie wszystko dobrze pamiętam:cool: A chodzi mi o to, że...

Dodane przez Margareta43
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 122
    22-10-19 11:58 Idź do ostatniego postu
  4. Suplementy - jakie i skąd

Witam Was, Szukasz sklepu z odżywkami, który posiada sprawdzone, przebadane i w dobrej cenie suplementy diety. Ktoś z Was poleci Ci? Jak tak, to...

Dodane przez holona16
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 364
    22-10-19 09:27 Idź do ostatniego postu
  5. Biuro

Co byście zaproponowali do oryginalnego biura? Czy ścianki reklamowe to dobry pomysł? Myślimy też o innych z oferty ...

Dodane przez milusinksa00
    • Odpowiedzi: 8
    • Odsłon: 1,511
    20-10-19 14:43 Idź do ostatniego postu
  6. cyrkonie do wymiany?

W starych rzeczach babci znalazłem stary pierścionek - kiedyś był pewnie przepiękny, ale jakieś 75% cyrkonii już odpadło i gdzieś się zawieruszyło......

Dodane przez Clementina
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 172
    17-10-19 09:02 Idź do ostatniego postu
  7. laktator

Hej, mam do sprzedania laktotor - prawie nieuzywyany. W przypadku zaintrresownia prosze o prywatna wiadomośc.. Cena do uzgodnienia. ...

Dodane przez asiek80
    • Odsłon: 861
    15-10-19 20:19 Idź do ostatniego postu
  8. BabyApp
  9. Jak rozwinąć biznes?

Hej, potrzebuję małej rady :) Zarabiam na rzemiośle artystycznym. Robię biżuterię z półfabrykatów, drewna, skóry itp, a potem sprzedaję je do...

Dodane przez bassani
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    • Odpowiedzi: 41
    • Odsłon: 7,610
    15-10-19 07:38 Idź do ostatniego postu
  10. ile kosztuje reklama

Witajcie. Chciałabym się zorientować, ile mniej więcej kosztuje reklama firmy w necie https://afterweb.pl/google-adwords/cennik/ ? Np. linki...

Dodane przez mazia8
    • Odpowiedzi: 3
    • Odsłon: 533
    14-10-19 11:42 Idź do ostatniego postu
  11. Budowa dachu

Rozpoczynamy właśnie budowę domu. Będziemy kupować drewno konstrukcyjne oraz dachówki. Na co waszym zdaniem należy zwrócić uwagę przy budowie dachu?...

Dodane przez kombinatorka0
    • Odpowiedzi: 8
    • Odsłon: 1,400
    11-10-19 13:00 Idź do ostatniego postu
  12. szukam kasetonów podświetlanych

Potrzebuję ich ze względu na działania promocyjne w mojej firmie. Widziałem takie na zdjęciach i prezentują się niezwykle efektownie - na pewno...

Dodane przez ScarceHat
    • Odsłon: 196
    11-10-19 09:46 Idź do ostatniego postu
  13. kupię pierścionek zaręczynowy

Jak się nie uważa, co się robi... to nie można robić, co się uważa, tylko wziąć odpowiedzialność na klatę! W moim przypadku to oznacza szybki ślub,...

Dodane przez HopsPokemon
    • Odsłon: 216
    10-10-19 09:13 Idź do ostatniego postu
  14. swoja własna firma

Mam pomysl i nawet trochę kasy na rozruch ale boję się księgowości, gdzie najlepiej nauczyć się wszystkiego? No dobra znajomy mnie trochę nastraszył...

Dodane przez PepsiRyk
    • Odpowiedzi: 9
    • Odsłon: 689
    10-10-19 08:54 Idź do ostatniego postu
  15. Biznes dla młodej mamy

Zastanawiam się, czy jako młode mamy macie czas na myślenie o jakimś własnym biznesie? Chodzi o pomysł na działalność gospodarczą - na przykład...

Dodane przez Evike
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    • Odpowiedzi: 40
    • Odsłon: 16,656
    09-10-19 17:24 Idź do ostatniego postu
  16. Zabawki artykuły dla dzieci i mam :)

Witam serdecznie zapraszam do naszego sklepu internetowego Amisia.pl W naszej ofercie znajdą Pańswo wiele zabawek edukacyjnych, artykułów...

Dodane przez lukasd38
    • Odsłon: 502
    08-10-19 12:49 Idź do ostatniego postu
  17. artystę-murarza

Albo kogoś takiego szukam. W każdym razie chodzi o to, żeby wykonać dekoracje w salonie - sztukateria wewnętrzna ma być kunsztowna, zwracać uwagę,...

Dodane przez MessySup
    • Odsłon: 189
    04-10-19 09:42 Idź do ostatniego postu
  18. POTRZEBUJĘ kogoś do sprzątania

Nie wyrabiamy z nawałem obowiązków domowych, od kiedy powiększyła nam się rodzina. Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy, że dziecko wymaga AŻ TYLE...

Dodane przez oklahoma
    • Odsłon: 178
    03-10-19 10:24 Idź do ostatniego postu
  19. szukam modnej biżuterii

Co jest teraz cool i trendy w dziedzinie naszyjników, bransoletek i pierścionków? Postanowiłam nieco "przewietrzyć" swoją szkatułkę i kupić nową...

Dodane przez Carlie
    • Odsłon: 319
    02-10-19 13:25 Idź do ostatniego postu
  20. gdzie postawić reklamę?

Zamówiłem sobie ostatnio kilka reklam wolnostojących z https://reklamowekonstrukcje.pl/konstrukcje-reklamowe-wolnostojace/ - po prostu mi się...

Dodane przez Lesławrat
    • Odsłon: 178
    02-10-19 11:03 Idź do ostatniego postu
  21. Szukam porady biznesowej

Dzień dobry! Razem z całą rodziną prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni. Mamy bardzo fajną ofertę noclegów i obozów sportowych...

Dodane przez pajak
    • Odsłon: 188
    02-10-19 08:11 Idź do ostatniego postu
  22. Zasłużony odpoczynek

Czekasz na zasłużony odpoczynek? Chciałbyś odbyć podróż, która będzie bardzo dobrze zorganizowana? tutaj możesz znaleźć inspirację i pomoc. Warto...

Dodane przez kojos
    • Odsłon: 1,570
    27-09-19 15:36 Idź do ostatniego postu
  23. dobra apteka internetowa

Macie jakieś swoje zaufane? Chciałabym zacząć korzystać z takich ale się trochę boję.....

Dodane przez Receptiveas
    • Odsłon: 299
    27-09-19 06:58 Idź do ostatniego postu
  24. śliczna sukieneczka dla córci,,,,,,,chrzest,wesele...

Sprzedam śliczną sukieneczkę + kapelusik dla małej księżniczki! Sukieneczka jest nowiutka z metką.nadaje się na chrzest,wesele i inne ważne...

Dodane przez SZCZĘŚLIWA:)
    • Odsłon: 918
    26-09-19 06:54 Idź do ostatniego postu
  25. Dla dziewczynki 104/110 - Adidas, Smyk, Coccodrilo, 5.10.15 + zabawki

Witajcie dziewczyny :) Mam do sprzedania ubrania dla dziewczynki, cześć nowych, albo raz założonych. Odo tego kilka zabawek za grosze. :)...

Dodane przez senninha
    • Odsłon: 1,112
    26-09-19 06:42 Idź do ostatniego postu
  26. kupie zapłon do Matiza

Mam problem z silnikiem w swoim aucie - podobno to kwestia części odpowiedzialnych za zapłon. Szukam teraz najbardziej opłacalnej opcji: na razie...

Dodane przez phalaropus
    • Odsłon: 172
    25-09-19 07:50 Idź do ostatniego postu
  27. filtry oleju

Ktoś wie, od czego zależą parametry filtrów oleju? Dawno ich nie wymieniałem, a gdzieś zapodziałem instrukcję do auta i teraz nie mam pojęcia, które...

Dodane przez charmee
    • Odsłon: 205
    24-09-19 09:47 Idź do ostatniego postu
  28. Jak zregenerować stawy

Hej! Od jakiegoś czasu moje stawy są w opłakanym stanie... Da się je odbudować czy już za późno? Pomóżcie! a to:...

Dodane przez bejb
    • Odsłon: 478
    23-09-19 09:21 Idź do ostatniego postu
  29. skutecznej myjki!

Potrzebuję myjki ciśnieniowej - ale nie takiej do ogrodu czy samochodu, tylko do warsztatu. Chcemy rozszerzyć zakres usług np. o regenerację...

Dodane przez Tiara
    • Odsłon: 204
    23-09-19 08:44 Idź do ostatniego postu
  30. witamina K i D

Zostało mi 19 szt witaminy K i D. Chętnie sprzedam. Dokładnie witamina nazywa się K i D Vitum data ważności kwiecień 2013. Są tp kropelki wyciskane z...

Dodane przez ggosiaczekk1986
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 12
    • Odsłon: 7,565
    22-09-19 23:33 Idź do ostatniego postu
  31. SANKI !!! Idealny prezent na święta !!! Polskie produkty w najkorzystniejszej cenie !

Witam Chciałabym przedstawić Państwu ofertę sanek dziecięcych polskiej produkcji w najkorzystniejszych cenach na allegro. Sanki są mocne,...

Dodane przez Aania44
    Tagi: pod choinkę, prezent, sanki
    • Odpowiedzi: 4
    • Odsłon: 2,135
    20-09-19 21:38 Idź do ostatniego postu

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!
informacja o reklamie
Zwiń / Rozwiń

Opcje wyświetlania wątków

Użyj tej opcji do ograniczenia wyświetlanych wątków tylko do tych, napisanych po określonej dacie.

Pozwala wybrać na podstawie jakich danych ma być sortowana lista wątków.

Uporządkuj tematy

Uwaga: sortując datami 'Malejąco', wyświetlone zostaną najnowsze wyniki jako pierwsze.

Zwiń / Rozwiń

Legenda

Nieprzeczytane posty
Nieprzeczytane posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat z nowymi postami
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 150 odsłon
Gorący temat nie zawierający nowych postów
Zamknięty temat
Wątek zamknięty