Strona 9 z 11
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 108

Zmiana pieluchy w restauracji

na szczęście teraz w restauracjach jest przymus aby w toaletach były specjalne stoliczki do przewijania.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    zadowolona

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-07-28 zobacz kalendarz
    a co ma powiedzieć opiekun starszej osoby noszącej pieluchy dla dorosłych? o takich przypadkach nikt nie pomyślał, w żadnym miejscu publicznym nie ma odpowiednich warunków!

Nie rozumiem mam, które przewijają dziecko na widoku, w miejscu publicznym, zwłaszcza tam, gdzie inni ludzie jedzą. Jej to nie obrzydza, bo jest matką i przywykła, to jej dziecko, ale inni ludzie mają zupełnie inne zdanie, nawet jeśli sami mają dzieci. Jeśli nie było przewijaka w toalecie, to mogła spytać obsługę lokalu o pomoc, gdyby zrobiła to uprzejmie (a nie zażądała, bo ma dziecko i jej się należy), to na pewno ktoś by jej pomógł znaleźć bardziej ustronne miejsce.

Szanowne Panie,
    mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
    Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
    Pozdrawiam

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez zadowolona Zobacz posta
    a co ma powiedzieć opiekun starszej osoby noszącej pieluchy dla dorosłych? o takich przypadkach nikt nie pomyślał, w żadnym miejscu publicznym nie ma odpowiednich warunków!

Litości! Przecież dorosły, który nosi pieluchy, to osoba albo leżaca - i w takim wypadku nie jest w stanie ruszyć się do żadnej restauracji - albo z nietrzymaniem moczu lub po operacji, z cewnikiem i workiem na mocz (i w takim wypadku pieluchomajtki zmienia sobie sama, do czego wystarczy zwykła toaleta).

Ale nawet jakby nie bylo przewijaków w toalecie.. to przeciez mogla zmienic pieluche albo na umywalce a pod dziecko podlozyc np sweter, albo chociazby w aucie! Zresztą jakby spytała kelnera to pewnie by jej pomógł jakoś to rozwiazac.
    Zupełny brak kultury...

Member
    Monika Kowalczyk

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-11 zobacz kalendarz
    Ja uważam, że warto się oddalić, a nie tak przy stoliku... Zawsze można znaleźć jakieś ustronne miejsce
    Sklep z bielizną http://e-sensi.pl

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar eWoWe
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-21 zobacz kalendarz
    dokładnie, a karmienie nie należy do mega estetycznych sytuacji
    Bezpieczne i kreatywne gry oraz zabawy dla przedszkolaków i młodych szkolniaków
    http://bajkowa.tv/

Witajcie Ja także uważam, że takie sytuacje jak zmiana pieluchy czy karmienie piersią to tak intymne kwestie (zwłaszcza ta pierwsza), że warto się oddalić i wybrać ustronne miejsce na te czynności. Wymiana pieluchy w miejscu ustronnym to wręcz konieczność. To kwestia dobrego wychowania. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Junior Member Awatar pogodaducha
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2007-01-18 zobacz kalendarz
    Też jestem zdania, że zmiana pieluchy i karmienie piersią to czynności, których nie należy robić w miejscach publicznych.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów