Strona 8 z 11
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 108

Zmiana pieluchy w restauracji

może było to trochę nie na miejscu,ale postawcie się na miejscu tej matki i dziecka,co miała zrobić i gdzie przewinąć dzieciątko?przecież to nie ich wina że dziecko akrurat zrobiło kupkę.

2. dzieckozakupy.pl
    teraz w restauracjach są takie przewijaki w toaletach i nie ma z tym problemu

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    A propos przewijania w miejscu publicznym. W Bydgoszczy kierowca autobusu miejskiego wyprosił kobietę z dzieckiem, bo zmieniała pieluchę w autobusie (podobno bardzo szybko i dyskretnie) - i jeszcze wezwał policję!
    Wyobraźcie sobie, że policjanci wytoczyli mu proces o bezpodstawne wezwanie! teraz zmianą pieluchy zajmuje się sąd.

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    w miejskim nie przewijalam, przystanki sa tak czesto, ze wolalabym wysiasc. Natomiast w dalekobieznym pks tak-lepsze to niz narazac dziecko na odparzenia, a pasazerow na zapachy. poszlam do tylu, gdzie nikogo nie bylo, raz dwa przewinelam, pielucha w worek i do kosza w toalecie. wczesniej pytalam kierowce, ale nie bylo szansa na przystanek w ciagu najblizszych dwoch godzin. w toalecie autobusu jest zbyt malo miejsca i warunkow. nikt sie nie czepial, podejrzewam, ze nawet nikt nie zauwazyl.

Junior Member Awatar Kasza Mamma
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-12 zobacz kalendarz
    Niestety zdarza się i dziecko należy przebrać. Nie zawsze są przewijaki w restauracjach, ale lepiej zmienić dziecku pieluszkę niż miałoby odparzyć sobie pupę To Twoje dziecko i nie powinno Cię obchodzić krzywe spojrzenie kelnera. Oni też kiedyś robili w pieluchy
    Blog parentingowy, porady dla mam i trochę lifestyle'u http://kaszamamma.wordpress.com

Junior Member Awatar Kasza Mamma
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-12 zobacz kalendarz
    Haha, bardzo dobrze! Pan kierowca widocznie był z pokolenia, kiedy dziecko przewijało się tylko w domu, to samo z karmieniem piersią. Świat się otworzył i ludzie też powinni
    Blog parentingowy, porady dla mam i trochę lifestyle'u http://kaszamamma.wordpress.com

No dobra, babka była w restauracji z dzieckiem. Domyślam się, że miała wózek dla dziecka, domyślam się też, że normalne toalety były dostępne. Jaki to problem wziąć dziecko w wózku do toalety, położyć pod tylek dziecka pieluche, matę do przewijania czy już z musu papier toaletowy i przebrac pieluche? Naprawdę niektórzy rodzice zaslepieni "skarbem" nie zwracają uwagi na to co wypada a co nie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar fioletowa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-06-25 zobacz kalendarz
    Dla mnie też przewijanie na podłodze to trochę paranoja... Przecież ludzie tam chodzą w brudnych butach, syfu i bakterii milion dwieście! Nie wierzę, że w łazience nie dało się tego zrobić...

Junior Member
    Anonimowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-01 zobacz kalendarz

blog dla mam

Wpadłam na świetnego bloga, codziennie z moim maluszkiem czerpiemy inspiracje. Jestem tu nowa i nie wiem gdzie się takimi nowościami dzielimy więc napiszę tutaj http://www.mamarak.pl

Poszła bym z dzieckiem do toalety,nie robiła bym cyrku na sali.W domu też przy jedzeniu pieluche z kupa zmieniacie?, nie sądzę! Co to za zwyczaje trzeba na głowę upaść, żeby takie rzeczy robić. Tak samo z karmieniem piersią, idę w inne miejsce a nie żeby wszyscy mojego cyca oglądali.
    Ostatnio edytowane przez RoksiMarcin ; 30-01-16 o 21:41

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów