Strona 5 z 11
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 108

Zmiana pieluchy w restauracji

W takich miejscach starałabym się jednak znaleźć jakieś bardziej ustronne miejsce i nikogo nie narażać na widoki i zapachy. A już w restauracji przy stolikach to już totalnie! Wszystko można moim zdaniem tak zrobić by innym nie przeszkadzać, a i swoje załatwić
    Sport i turystyka na http://inetore.com.pl/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez heliodor257 Zobacz posta
    Myślę, że warto w takiej sytuacji pomyśleć i o dziecku i otoczeniu. Dla matki dziecko zawsze jest najważniejsze, więc decyzja była trudna. Jak mówią zawsze jest jakieś wyjście. Nawet w restauracji znajdzie się jakiś kącik, nie koniecznie przy stolikach z gośćmi.
    Przewijaki w restauracjach spotyka się coraz częściej - moim zdaniem to powinien być już standard.

Member
    mamuśka1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Przewijaki w restauracjach spotyka się coraz częściej - moim zdaniem to powinien być już standard.
    Też się z tym zgadzam

Zgadam sie że matka dziecka zachowała się źle przewijając dość duże dziecko bo roczne w restauracji gdzie inni ludzie jedli w tym czasie, mogła odejść dalej mogła iść do toalety i wygodnie przewinąć. Oczywiście jeśli samo siku to nie czuć ale kupa od takiego dziecka no niestety niesie,i rozumiem oburzenie ludzi sama zwróciła bym uwagę tej kobiecie...

Senior Member Awatar sylvus83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-08 zobacz kalendarz
    Ostatnio byliśmy w restauracji na obiedzie weselnym, impreza dość długa więc i pieluchę mojemu pórocznikowi musiałam w mędzy czasie zmienić. W toaletach, mimo że duże i miejsca sporo, przewijaka brak. Podeszłam więc do obsługi i zapytałam gdzie mogę przewinąć dziecko? Miła pani zaprowadziła mnie do biura, zrobiła trochę miejsca na biurku, przeprosiła za warunki i zostawiła z synkiem samą. Mimo że sytuacja zakończyła się powodzeniem , w miłej atmosferze itd to jednak restauracja która mieści się w ratuszu dzielnicy, gdzie zapewne przyjęcia są organizowane co weekend mogłaby zainwestowac w przewijak za 80zł z Ikea. Nie byłam tam jedyną osobą z niemowlakiem ale tylko mi przyszło do głowy żeby zapytać o miejsce do przewijania. Inne matki robiły to na podłodze toalety albo na desce sedesowej! Zastanawiam się co bym zrobiła gdybym miała do wyboru podłogę/deskę pełną bakterii i innego świństwa albo salę restauracyjną? Zapewne przewinęlabym dziecko na sali restauracyjnej ale w taki sposób żeby nikt tego nie widział.

Karmienie w miejscu publicznym - rozumiem, przecież dziecko nie będzie głodne ani karmione w toalecie, ale przewijanie? I to w restauracji?. Ciekawe jak zareagowała na to obsługa restauracji. Przecież to jest co najmniej niesmaczne. A kwestia braku przewijaka w ogóle jej nie usprawiedliwia przynajmniej według mnie.

Nie jestem w stanie zrozumieć takiego braku kultury. Restauracja nie jest zwykłym miejscem publicznym, tylko miejscem gdzie się je. Nawet u siebie w domu jak ma się gości to wychodzi się do innego pomieszczenia. Nie do pomyślenia jak dla mnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    karmienie - nigdy się tym nie przejmowałam, oczywiście bez obnażania i ceregieli, szybko i po krzyku przewijanie - na Boga, nie!!

Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    dokładnie, w takiej sytuacji też bym tak zrobiła

Member
    Dragomira30

Mieszka w
    Pomiechówek
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-03 zobacz kalendarz
    Data
    29 września 2013
    aż zrobiłam sobie rachunek sumienia czy mi się nic takiego nie przytrafiło. Nie wiem czy ze strony tej pani przewijającej dziecko to była jakaś manifestacja czy nie, ale obnażać dziecka publicznie nie powinno się i tyle. Zgadzam się, ze można iść tam, gdzie przewijak będzie. Co prawda moja córka, jeśli jest przewijana w obcej dla niej toalecie, to drze się tak, że obsługa przybiega sprawdzić czy to przypadkiem nie akt przemocy wobec dziecka więc pewnie o mnie też byłby artykuł z uwagi na hałas jakie moje dziecko czyni w takich sytuacjach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów