Strona 4 z 11
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 108

Zmiana pieluchy w restauracji

Senior Member Awatar maskotka
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Data
    28.09.2011 / 11.09.2014 / 17.05.2016
    Cytat Zamieszczone przez sylwia77 Zobacz posta
    W większości restauracji są miejsca dla matki dzieckiem, uważam że jest to bardzo dobre miejsce. Przy stole to po protu nie przystoi
    No z tą większością to bym nie przesadzała... Raczej bym powiedziała, że w niektórych są. Ale raczej to mniejszość (żeby nie powiedzieć wyjątki), a nie większość.

Aniołek 7tc 15.06.2013

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar karoserw
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-06-17 zobacz kalendarz
    Jest naprawdę mało restauracji, które próbują dopasować się do potrzeb rodziców. Uważam że jeśli restauracja nie udzieliła informacji, że restauracja jest tylko dla osób dorosłych, powinien być wyznaczony obowiązkowo kącik do przewinięcia malucha, wtedy nie wynikałyby takie sytuacje jak przewijanie na stole. Jasne, ja też bym tak nie zrobiła, wolałabym wrócić się z dzieckiem do auta, albo jakoś spróbować sobie poradzić w niedostosowanej do tego toalecie. To nie tylko kwestia kultury i zachowania się w towarzystwie, ale nie chciałabym że moje dziecko świeciło pupą przy obcych ludziach

Zazwyczaj jednak są przewijaki w toaletach. Cóż, mogła wybrać inne miejsce...

Senior Member Awatar sylvus83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-08 zobacz kalendarz
    Zazwyczaj stan takiej toalety i przewijaka zostawia wiele do życzenia. Niestety spotkałam się też kilkukrotnie z sytuacją kiedy pokój dla matki z dzieckiem był zamknięty a klucz podobno u ochroniarza. Tylko weź tu szukaj teraz ochroniarza.... Niestety wlasciciele nastawieni są głównie na zysk a o wygodnie klientów, konkretnie rodziców, niewiele myślą.

Ja rozumiem, że trzeba dziecko przewinąć, ale może najpierw trzeba by po prostu zapytać obsługę restauracji, czy jest jakieś miejsce, gdzie dziecko można przewinąć. Jeśli nie w łazience, to mogliby udostępnić może jakieś socjalne pomieszczenie na chwilę. Rozwiązań jest wiele, trzeba przewidywać tylko po prostu.
    kocham życie ponad wszystko

Zgadzam się
    Na pewno jest wiele stosowniejszych miejsc ku temu niż stolik

Senior Member
    jackleen

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się w 2012 r.
    Smutna prawda jest taka, że miejsc, gdzie można się wybrać z potencjalnie brudną pieluszką jest jak na lekarstwo. Zwykle są one w dużych galeriach handlowych. Pytanie, czy mogła zmienić miejsce lub dlaczego wybrała właśnie to? A z drugiej strony smuci mnie fakt, że ludzi oburza zmiana pieluchy niemowlęciu, a są w stanie zaakceptować właścicieli psów niesprzątających po swoich pupilach - mimo istniejących specjalnych pojemników. Podobnie oburzają się widokiem karmiącej w parku a akceptują goliznę na bilbordach. I bądź tu matką spełniającą podstawowe potrzeby swojego dziecka...
    "Kiedyś chciałam zmieniać świat, lecz z czasem uznałam, że więcej pożytecznego zrobię zmieniając pieluchy mojemu Całemu Światu"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    Okropne.Ja bym zwróciła uwagę takiej matce.Też nie dawno byłam w restauracji i mimo to,że nie było przebieraka,poszłam z moim roczniakiem do łazienki i bez trudu go przebrałam.Jak dla mnie nie ma wytłumaczenia na takie zachowanie.

Member
    mamuśka1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-31 zobacz kalendarz
    Ja sobie nie wyobrażam przewijać dziecka wśród ludzi a zwłaszcza przy jedzeniu ale na pewno miała wózek albo nosidełko to mogła schować się z dzieckiem do toalety i tam jakoś spróbować je przebrać to by było bardziej zrozumiałe nawet gdy by nie było przewijaka

Myślę, że warto w takiej sytuacji pomyśleć i o dziecku i otoczeniu. Dla matki dziecko zawsze jest najważniejsze, więc decyzja była trudna. Jak mówią zawsze jest jakieś wyjście. Nawet w restauracji znajdzie się jakiś kącik, nie koniecznie przy stolikach z gośćmi.
    Każdy dentysta Rzeszów jest dobry jeśli potrafi porządnie załatać ubytki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów