Strona 3 z 11
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 108

Zmiana pieluchy w restauracji

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    do moich dzieci jak sie dra, nic nie przemawia, zeby uslyszaly, co ja mowie, zeby odwrocic ich uwage, musza najpierw same przestac ryczec. Na szczescie od poczatku Wiktorowi i teraz Nadii stawiam te granice, wiec z mlodym raz mialam scene pt. mamo kup mi. Mial moze 2-2,5 roku. Bylismy w takim osiedlowym C.H. Powiedzialam mu,ze wychodzimy. A ten, ze nie. No to ja, ze ja ide, on moze zostac, ale na pewno mu nie kupie. Wyszlam (tam dwa wyjscia byly) glownym wyjsciem i go obserwowalam, a on mnie nie widzial. Wiecie, co zrobil? Podszedl do dwoch obcych facetow i im powiedzial-mam na imie Wiktor i moja mama sobie poszla. Mozecie mnie zaprowadzic do domu? Po czym powiedzial,ze mieszka blisko, kolo lekarza (pod naszym blokiem byla przychodnia). Od razu tam podeszlam. Kurcze, gdyby faceci nie mieli poczucia humoru, mogli to zglosic na policje, ze dziecko jest samo. I nie wazne, ze ja tam stalam i patrzylam. Zamiast dac mlodemu nauczke, dalam sobie.
    Potem kiedys bylam z mlodym i kolezanka z corka w Manufakturze. Dzieci nie chcialy wracac do domu. A my tak. Tez mowimy,ze idziemy. A oni-pa pa i w najelpsze sie bawia na patio. Szla taka parka, poprosilysmy ich,zeby je zaczepili, zapytali, co robia i czy z nimi pojda. Corka kolezanki od razu reke podala, a moj powiedzial, ze... nie idzie, bo ich nie zna, a mama na pewno gdzies stoi i patrzy, bo go kocha i nigdzie by nie zostawila.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Pudełko mamy
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-05 zobacz kalendarz
    Wpisów
    8
    Pytanie kto do kogo powinien się dostosować? Bo ja uważam, że jeśli mama wychodzi gdzieś z dzieckiem i planuje pójść do restauracji, to powinna wybrać miejsce , które przychylne jest rodzicom i dzieciom. Takich miejsc jest sporo, a szczególnie w dużych miastach. Ja zawsze każde wyjście planuję i jestem przygotowana na różne niespodzianki jakie mogą pojawić się i nie wyobrażam sobie sytuacji, że przewijam dziecko na stole...

Pudełko Mamy
    http://pudelkomamy.blogspot.com/2015...stauracji.html

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Pudełko mamy Zobacz posta
    Pytanie kto do kogo powinien się dostosować? Bo ja uważam, że jeśli mama wychodzi gdzieś z dzieckiem i planuje pójść do restauracji, to powinna wybrać miejsce , które przychylne jest rodzicom i dzieciom. Takich miejsc jest sporo, a szczególnie w dużych miastach.
    100 proc. racji! Jestem dokładnie tego samego zdania.

Jeśli nie ma przewijaka to powinno wystarczyć poinformowanie i przeproszenie osób, które są narażone na nieprzyjemny widok. Trochę obustronnej empatii i jesteśmy w domu. Można też zapytać obsługę lokalu czy pozwolą wejść na zaplecze.

wynajem samochodu Warszawa
    Ostatnio edytowane przez janosik83 ; 22-04-15 o 14:09

Junior Member Awatar olnika
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-21 zobacz kalendarz
    i ja uważam, że nie-powinno się pokazywać kupy w restauracji przy innych klientach............jesli nie bylo przewijaka..można było spytać sie obsługi co zrobić ewentualnie iść do kierownika, pokoi służbowych ............................nota bene inna sytuacja- w restauracji nie ma wc dla osób na wózku- mają się wysikać na środku sali? też każdy by żle patrzył a są takie sytuacje gdzie takie osoby muszą pilnie..

Junior Member Awatar truskawka03
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-28 zobacz kalendarz
    nie no masakra, przy jedzeniu? przecież mogła pójść do toalety, dałaby sobie radę bez tego przewijaka. mnie się zdarzyło przewijać dziecko w lumpeksie, w przebieralni :P no niestety siłą wyższa, zapach się unosił, dziecko płakało, trzeba było coś z tym zrobić ;-)
    Karolek 28.11.2014

Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Dwa dni temu na gazeta.pl pojawił się felieton o tym, jak to matka zmieniała rocznemu dziecku pieluchę (z kupką, co było widać i czuć) w sali restauracyjnej - na kanapie, na której siedziała. Zupełnie nie przejmowała się tym, że przy sąsiednich stolikach ludzie siedzieli i jedli kolację! Czy fakt, że w restauracyjnej toalecie nie było przewijaka, usprawiedliwia według Was takie zachowanie? Bo moim zdaniem to kompletny brak kultury i szacunku dla innych ludzi. No, chamstwo po prostu. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Dlaczego niektórzy młodzi rodzice myślą, że wszystko im wolno, bo mają małe dziecko?
    a czemu zakładasz że to tylko młodzi rodzice tak myślą? Jestem młoda a nie wyobrażam sobie żeby zmieniać pampersa na sali w której ludzie jedzą, od tego jest toaleta. No a g*o czy dziecka czy dorosłego śmierdzi tak samo i nie ma prawa tego robić przy czyimś talerzu.
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja również, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, jest to po prostu dla mnie nie do pomyślenia

Takie zachowanie to kompletny brak kultury i szacunku do innych ludzi, że o własnym dziecku nie wspomnę. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie dało się tego zrobić dyskretniej.

W większości restauracji są miejsca dla matki dzieckiem, uważam że jest to bardzo dobre miejsce. Przy stole to po protu nie przystoi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów