Strona 10 z 11
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 108

Zmiana pieluchy w restauracji

Też jestem zdania, że takie sytuacje powinny się dziać w ustronnym miejscu, choć wobec karmienia piersi jestem bardziej przychylna zrozumieć, zwłaszcza, jeśli kobieta potrafi dyskretnie zająć się maluszkiem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Karomama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-26 zobacz kalendarz
    Karmienie piersią w miejscach publicznych, zwłaszcza jeśli mama działa taktownie i delikatnie - jestem za. Ale przebieranie dziecka przy wszystkich uważam za lekką przesadę, chyba że naprawdę nie ma nigdzie toalety ani ustronnego miejsca w pobliżu..

Senior Member Awatar eWoWe
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-21 zobacz kalendarz
    ale jest od tego toaleta, nie rozumię dlaczego nie może wyjść do niej i tam na spokojnie przebrać malucha
    Bezpieczne i kreatywne gry oraz zabawy dla przedszkolaków i młodych szkolniaków
    http://bajkowa.tv/

Ja również uważam, że przebieranie dziecka przy wszystkich jest nie na miejscu.
    aktywna staraczka

A co miała zrobić ta mama, skoro w toalecie nie było przewijaka? Chyba naturalną rzeczą jest fakt, że dzieci robią kupę w pieluchę i taką pupę trzeba przewinąć.

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    wczoraj mialam sytuacje z Nadia-byla bez pieluchy, zachcialo jej sie, a my na pustkowiu toaletowym, wokol same warsztaty, małe sklepiki, zero krzaczkow itp. Bylysmy w sklepie (olbrzymim) z ubraniami-a tam ani jednej toalety dla klientow. Juz kiedys podobna sytuacje tam przerabialam z Wiktorem, ktoremy sie siku zachcialo, ale na szczescie wytrzymal, bo pracownica nam powiedziala, ze nie, nie maja toalet. Dobrze, ze mialam foliowke, wode do picia i chusteczki higieniczne. Poradzilysmy sobie. Ale tez byl moment, ze pomyslalam,ze albo zrobi w majtki, albo bede musiala na oczach ludzi ja wycierac. Rzucialam koszyk, wybieglam i znalazlam doslownie dziure w murze, gdzie udalo mi sie nadstawic dziecko nad foliowke z dala od oczu innych ludzi. . Takze nie zawsze jest mozliwosc wyjscia z dzieckiem do toalety, na szczescie mozna innym oszczedzic widokow i zapachow, a dziecku pozwolic zrobic to przy zachowaniu intymnosci.

Można zawsze wziąć dziecko do samochodu i je przewinąć, albo wziąć dziecko w toalecie przewinąć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No z przewijaniem to jestem jak najbardziej na nie.. Jesli chodzi o karmienie piersia to jeszcze moglabym byc za.. aczkolwiek nie chcialabym chyba ogladac golych piersi przy jedzeniu obiadu w restauracji

Skoro w toalecie nie było przewijaka, to gdzie miała przewinąć dziecko?! A może miała wyjść na ulice? Przewinęłabym pupę dziecku, wyrzuciła pampera, umyła ręce i dokończyłabym obiad.

Myślę że jest to równie niesmaczne jak incydent z karmieniem w restauracji przez tą kobietę z Gdańska czy tam Gdyni - nie pamiętam. Niestety miałam raz przypadek gdy 22 letnia "mama" przy obiedzie, na przeciwko mnie i mojego męża jakby nigdy nic po prostu się rozebrała z sterczącymi piersiami na wierzchu, coś sobie tam poprawiała jeszcze w torebce i dopiero zaczęła karmić. Jak dla mnie jest to kompletny brak kultury osobistej jak i szacunku do samej siebie jako kobiety.
    Do tej pory mam odruchy wymiotne. Rozumiem, gdy nie ma możliwości wyjścia z pomieszczenia ale można się przecież odwrócić lub zakryć. Ufff.. przepraszam zboczyłam z tematu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów