Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Jak duże wesele?

U mnie na weselu było 100 osób, organizowaliśmy je w bardzo eleganckiej sali best western efekt express. Jest to hotel, więc goście z daleka mieli też zagwarantowany nocleg i dzięki temu zostali do samego końca.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar MarikaJ
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-01 zobacz kalendarz
    150 osób mniej więcej po połowie

Myślę, że jest to kwestia indywidualna i każdy robi jak uważa. Warto jednak pamiętać o tym, że sala musi być dostosowana do ilości gości.
    Jeśli szukasz czegoś ciekawego to ja polecałabym Ci to http://www.bluecactus.pl/dla-rodziny/wesele/ miejsce na Mokotowie. Jest bardzo klimatyczne do tego ma własny parking, ogró oraz grila. Myślę, że sprawdzi się na wesele

dziewczyny a jaki procent osób wam odmawiało? Bo mnie i narzeczonemu wyszło 80 osób i zastanawiamy się ile z tego odpadnie. Oczywiście liczymy że przyjdzie każdy ale wiadomo jak to jest. Wybraliśmy salę tą https://www.hotelponiatowski.pl/wesele-warszawa , moim zdaniem piękna jak ktoś z was jest z Warszawy to polecam.

Member
    puszekk

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-17 zobacz kalendarz
    ja mogę wam od siebie polecić ten lokal https://www.hotelponiatowski.pl/ znajduje się w łazach pod wawą - przepiękne miejsce z super ogrodem w sam raz na sesję zdjęciową dzięki temu możecie zaoszczędzić czas podczas wesela

Junior Member
    Denika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-09-08 zobacz kalendarz
    U nas było wesele na 80 osób i było bardzo dobrze, wystarczyło tyle ludzi. Mieliśmy zespół muzyczny na wesele kraków do tego z atrakcji fotobudka barmanów żonglujących drinkami bardzo fajne wesele myślę że tak do 100 osób to max nie ma co przesadzać z jakimiś weselami na 200-300 osób bo to już ciężkie do ogarnięcia my mieliśmy sale na 100 było gości 82 wiec tak było trochę luzu.

Jak dla mnie to organizowanie własnego wesela to czarna magia normalnie. Fakt wesele jest ekscytujący, ale samą załatwianie i jeszcze decydowanie się na różne warianty to po prostu masakra. Teraz jestem w trakcie szukania odpowiedniego fotografa i nie mam nikogo na oku. Na szczęście trafiłam ostatnio na ciekawą stronę fotografia-slubna.pl i zamierzam skorzystać z jej pomocy. Jest tutaj naprawdę wiele interesujących ofert, więc może znajdę coś odpowiedniego dla siebie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wesele wcale nie musi być z pompą, można na nim tez oszczędzić. A jak? Poczytajcie tu: http://www.gazetawielkopolska.pl/uzy...izacji-wesela/ - po co robić weselisko z pompa jak można potem urządzić mieszkanie czy pojechać w podróż marzeń?
    aktywna staraczka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów