Strona 9 z 10
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 99

Radość z ciąży a zmiana wyglądu ciała - jak sobie poradzić?

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez dominikadominiak Zobacz posta
    Dziwie się, że niektóre kobiety tyją tyle kilo ....może to sprawa hormonów. Ja przytyłam 7 kilo ...
    Niestety to kwestia organizmu i genów. Ja i moja siostra w każdej ciązy miałyśmy 20 kg do przodu, a znam dziewczyne, które w obu swoich ciążach wygladała tak ja przed nimi, tyle że brzuszek z przodu jej wystawał. Pamiętam, jak poszłam z nią kiedyś na zakupy i kupiła sobie na ciążę t-shirt w rozmiarze S, bo XS jednak był na nią za mały.... Myślałam, ze sie popłacze - ja bez ciąży musiałam nosić L-kę!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ffaniaff
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-07-27 zobacz kalendarz
    Data
    27.07.2016
    Hej
    Na początku ciąży trochę mnie przybyło, wizualnie. Sama strasznie to odczuwałam, że jestem gruba itd. Ale jak pokazał się brzuszek i pierwsze ruchy (14 lutego <3) to przestało mieć znaczenie A poza tym to sama przed snem smaruje się tłustym kremem i delikatnie szczypie skórę na brzuszku, piersiach i udach i przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia, że jestem obtłuszczona ;P

tez sie strasznie boje, ze przytyje. A co robic zeby jesc zdrowo, ale nie przytyc az tyle ?

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    jesc dla dwojga, a nie za dwojga. A reszta to juz hormony. I nie martw sie, znam takie, co przytyly duzo, a potem szybko wrocily do formy, a znam takie-jak ja, co w ciazy ogromny brzuch, potem bach i nie ma, a jak odstawily od piersi, znow urosl. Ale udalo sie i z tym poradzic. Najwazniejsze, to polubic wtedy siebie .

Można starać się tak ułożyć posiłki, żeby zapewniać wszystko co niezbędne dla siebie i dziecka, ale nie mamy całkiem wpływu na to, ile przytyjemy, można to jedynie ograniczać. Najważniejsze to pamiętać, że zbędne kilogramy można zrzucić po ciąży, nie muszą z nami zostawać na zawsze

Szanowne Panie,
    mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
    Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
    Pozdrawiam

Wszedzie te geny i hormony
    Niektore kobiety jedza pizze, chipsy a i tak sa chudsze od tych co cwicza i jedza zdrowo..
    A w ciazy to juz w ogole

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    magdalena90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-09-05 zobacz kalendarz
    Polecicie dziewczyny jakąś dobrą dietę? Wszędzie tak dużo różnych rad i ciężko mi się w tym odnaleźć.. Boje się że po ciąży będzie mi ciężko wrócić do wcześniejszej wagi ale przede wszystkim chce żeby mojemu maleństwu niczego nie zabrakło..

Senior Member Awatar eWoWe
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-21 zobacz kalendarz
    powiedzcie jak dbałyście o skórę, żeby nie było rozstępów
    Bezpieczne i kreatywne gry oraz zabawy dla przedszkolaków i młodych szkolniaków
    http://bajkowa.tv/

Senior Member
    Karomama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-26 zobacz kalendarz
    Ja też miałam obsesję na punkcie wagi, zwłaszcza że należę do kobiet o pełniejszej figurze, używając ładnego słownictwa. Na szcześćie w ciąży dzięki ćwiczeniom i diecie dobrze ułożonej udało mi się przytyć jedynie 6 kg a po 3 miesiącach od porodu ważyłam 1 kg mniej niż przed ciążą.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów