Strona 8 z 10
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 99

Radość z ciąży a zmiana wyglądu ciała - jak sobie poradzić?

Junior Member
    kowalczykela

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-12 zobacz kalendarz
    Ja przytyłam w ciąży 30 kilo i bardzo byłam tym zmartwiona i przyznam, że nie było po mnie tego widać tyle, że miałam ogromny brzuch jak na bliźniaki. Po wyjściu ze szpitala ubyło mi 10 kilo w 3 mc po ubyło znowu 10 bez odchudzania. Niestety po zakończeniu karmienia waga stanęła jak zaczarowana.... Dziewczyny karmcie jak najdłużej.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziwie się, że niektóre kobiety tyją tyle kilo ....może to sprawa hormonów. Ja przytyłam 7 kilo ...

Senior Member Awatar renata327
    Mieszka w
    Hallstadt
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-14 zobacz kalendarz
    Witam,
    jestem w pierwszej ciąży i jak na razie 7kg na plus, nie wiem ile do końca mi jeszcze przybędzie ale na razie się tym nie martwię. Tylko tym jaki będzie poród i czy będę miała siły potem na jakiekolwiek ćwiczenia, aby wrócić do pełnej sprawności ruchowej. Pozdrawiam

Junior Member Awatar mamaKaro
    O mnie
    jestem mamą i mamą będę kolejny raz
    Ja w pierwszej ciąży przytyłam 9 kilo, ale po ciąży zaraz mi to spadło. w ogóle wróciłam do dawnej sylwetki bardzo szybko. Myślę, ze to zasługa wszystkiego co robiłam przed jak i w trakcie ciąży ale też i po, bo jednak samo dbanie o siebie po to bez sensu, przecież skóra często rozciągnięta jest. Ja przed ciążą prowadzilam trub życia normalny. Nie za bardzo rozpustny, ale tez nie za bardzo sportowy. Odkąd wiedzialam, ze jestem w ciązy,. to zaczęłam przykladać wiekszą wage do brzucha piersi i w ogóle ciała. w ciąży to smarowałam brzuch olejem kokosowym (działa cuda!) i żadne większe rozstępy mi się nie pojawiły, moze dosłownie dwa małe. a po ciąży, to raczej ten olej byłby za słaby to krem z polecenia koleżanki ten http://guam24.pl/pl/guam-crema-smagl...10-150-ml.html i jak mówię, szybko wróciłam do super stanu. teraz jak jestem w drugiej ciązy to też olej kokosowy i super jest. jeżeli planujecie ciąże w wyprzedzeniem to sie na poważnie zastanówcie już wcześniej, zeby zadbac o siebie. pozdrawiam.

Świetny wątek! Ja też używałam tego kremu z firmy guam, i też byłam zadowolona, moze nie aż tak bardzo jak ty, ale zawsze to na plus działanie. Z tym, że ja go używałam dopiero przy drugiej ciąży, a przy pierwszej mało dbałam o skórę więc to też roznica. Ale ogólnie to bardzo dobry kosmetyk. teraz jak jestem w trzeciej ciąży (dopiero 3 tydzień) to też musze zaczęć coś myśleć o tym, zeby się za siebie zabrać i zadbać o skórę, bo to chyba moja ostatnia ciąża, nie planujemy więcej dzieci, więc już ze tak powiem zmiany na stałe będą.
    Fakt jest taki, ze o siebie dbać trzeba i to nie tylko jak sie jest w ciąży, ale cały czas i zawsze, bo jak prychodzi co do czego to wiekszość z nas sie budzi i okazuje się że niektórych rzeczy nie da się już cofnąć. Ja polecam tę firmę jako jedną z zaufanych zaraz obok amerykańskich marek, które stosowałam jak mieszkałam w Stanach. Dbajcie o siebie dziewczyny ze wczasu, bo to procentuje.

Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    nastawienie jest niesłychanie ważne, dużo spaceruj, jedz zdrowo, rozmawiaj z bliskimi o tym, co Cię trapi, płacz i śmiej się, ciesz się dzieckiem, jego postępami, rób mu dużo zdjęć, zajmij się czymś dodatkowo, jakieś hobby, może zapisz się na fitness?

Powiem szczerze, że mnie pozytywnie nastraja ta pogoda. Dużo słońca to dla mnie duża ilość endorfin.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    kowalczykela

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-12 zobacz kalendarz
    Ja też przytyłam 30 kilo ....ale po tem jakoś zeszło to wszystko ale tak czy tak to wygląd już jest inny..

ja się po prostu akceptuję

to jest ciężkie do przeżycia, ale chwilowe. Jeśli jesz dla dwojga nie za dwoje to pewnie przytyje Ci niewiele. Jeśli wcześniej byłaś szczupła, zdrowo się odżywaiłaś i ćwiczyłaś to po ciąży szybko wrócisz do poprzedniego stanul. trzeba się przemęczyć, dziecko najważniejsze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów