Strona 7 z 10
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 99

Radość z ciąży a zmiana wyglądu ciała - jak sobie poradzić?

trzeba sobie jakoś jednak ułatwiać życie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ICHANTEL2957 Zobacz posta
    To indywidualna kwestia, ile kilogramów uda ci się zrzucić po ciąży. Każda kobieta ma inaczej. Są kobiety, na przykład, które przed ciążą miały bardzo małe piersi, a po ciąży zostały im miseczki c... to kwestia hormonów, na jakim poziomie ci się zatrzymają i ile ci się uda schudnąć lub przytyć:-)
    To prawda, ze to zależy od organizmu. MI bardzo pomagało karmienie piersią. Dziecko tak ze mnie wyciągało wszystko, ze chudłam i byłam szczuplejsza niz przed ciąża. Ale moja siostra karmiła i to długo, i wcale z tego powodu nie traciła na wadze....

Junior Member
    mama_Mani

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-16 zobacz kalendarz
    Ja mimo wszystko polecam produkty ujędrniające skórę, czy przeciwko rozstępom. Na pewno nie zaszkodzą, a może i pomogą. Dla mnie rewelacyjnym rozwiązaniem okazał się ta oliwka do mycia http://happybabby.pl/produkt/tolpa-d...li-4w1-200-ml/ ale przyznam, że przed ciążą dużo ćwiczyłam, co też pewnie miało wpływ na jędrność skóry.

Junior Member
    kinder

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-01 zobacz kalendarz
    Witam przyszłe mamy piszę tu, ponieważ mam do Was pytanie, może, któraś miała sytuację podobną do mojej. Mam 24 lata, jestem w pierwszej ciąży, dzidziuś rozwija się prawidłowo, wszystko jest w porządku, termin mam na 1 luty 2016. Tylko na trzecim USG dopochwowym pani doktor zauważyła u mnie mięśniaka, nie powiedziała mi nic konkretnego, jaki ma rozmiar (ale skoro na poprzednich dwóch go nie zauważyła to chyba nie jest dużych rozmiarów), powiedziała żeby się nie martwić, po prostu trzeba go będzie obserwować. Ale jak większość pewnie z Was weszłam od razu w google i zaczęłam o tym czytać, mięśniaki zazwyczaj pojawiają się u kobiet po 35 roku życia, wyczytałam też, że podczas brania tabletek antykoncepcyjnych lub właśnie podczas ciąży może się on powiększać co może skutkować nieprawidłowym rozwojem dziecka, dziecko może urodzić się mniejsze, słabsze, może się urodzić szybciej i podczas CC. Proszę o jakąś informację jeśli któraś miała taką sytuację.

Junior Member
    Claves

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-26 zobacz kalendarz
    Pauluska, nie możesz martwić się na zapas. Jeśli raz udało Ci się zrzucić aż 14 kg, na pewno jeśli zajdzie taka potrzeba zrobisz to poraz kolejny. Pomyśl jaki skarb nosisz w sobie, jest wart przybrania nawet 20kg Być może karmiąc szybko zrzucisz zbędne kilogramy tak jak było to w moim przypadku Kobieta, która karmi ma ograniczoną listę produktów które może jeść, z wielu, a zwłąszcza tych najbardziej kalorycznych typu słodycze, smażone potrawy, musi zrezygnować, a więc głowa do góry!

Pozdrawiam,
    Aga

Junior Member
    ola_prz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-02 zobacz kalendarz
    Ja też miałam problem, z zrzuceniem "kilku" zbędnych kilogramów. Codzienny trening - na orbitreku, dieta, woda, dużo wody i chęć do życia wróciła.
    Lubię nowoczesny i modny design oraz oryginalne gadżety .

Dokładnie. Po prostu po ciąży najgorzej jest nic nie robić. To jest najgorsze z możliwych wyjść.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Czasem zwyczajnie brakuje siły ;(

Ja na swoje dodatkowe kilogramy nie zwracałam uwagi podczas ciąży, bo dziecko jest najważniejsze/! Za to po ciąży intensywnie zaczęłam szukać sposobów na schudnięcie i poprawe brzucha, który niestety zwisał... wiecie co odkryłam.. urzadzenie icoone, ktore dziala cuda! bardzo fajne efekty! zerknijcie sobie w swoich miastach polepszy Wam sie humor

dla dziewczyn mieszkajacych w poznaniu info, zajrzyjcie na kościelną 30

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów