Strona 6 z 10
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 99

Radość z ciąży a zmiana wyglądu ciała - jak sobie poradzić?

Senior Member Awatar pauluska
    Mieszka w
    Głogów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-03-2015
    No więc dziewczyny sprawa na tą chwilę wygląda tak. Mała urodziła sie 7 tygodni temu. Ja niestety nie karmię piersią. W sumie przytyłam w ciąży jakeiś 18 kg, Dziś zostało mi jeszcze 7 z tego co było. Niby nie tak dużo, ale jednak jeszcze. Nie mam za wiele czasu na jedzenie, ale nie powiem, że nie podjadam świństw w poczuciu napadu głodu, a to jednak szybka wersja zapchania żołądka kiedy nie ma się czasu na normalne posiłki.
    Mam nadzieję, że uda mi sie zrzucić to co pozostało. Niebawem chcę zacząć na nowo ćwiczyć, bo na razie czekam na wizytę po cesarce i decyzję lekarza kiedy mogę wrócić do aktywności. Brak mi już tego, ale mała zajmuje naprawdę bardzo dużo czasu.
    Aczkolwiek trzymam głowę do góry i wierzę, że dam radę
    [/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    ngobs

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-20 zobacz kalendarz
    Ja przytyłam 12 kg a zrzuciłam 14. Miałam tak żywego brzdąca, że ciągle się ruszałam. Zobaczysz ani się obejrzysz a kilogramy Ci same spadną . Życzę powodzenia i pociechy z maleństwa

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ngobs Zobacz posta
    Ja przytyłam 12 kg a zrzuciłam 14. Miałam tak żywego brzdąca, że ciągle się ruszałam. Zobaczysz ani się obejrzysz a kilogramy Ci same spadną . Życzę powodzenia i pociechy z maleństwa
    Też tak miałam - rok po porodzie byłam szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę. Przy małym byłam w ciągłym ruchu, rzadko kiedy udawało mi się usiąść na dłużej, i chodziłam codziennie na spacer , latem nawet dwa razy dziennie. Wtedy naprawdę chudnie się niepostrzeżenie

Trzeba trochę czasu i wszystko wraca do normy, a po porodzie w pierwszych miesiącach lepiej się skupić na maluchu.
    Zobacz co warto zobaczyć w Sopocie na fajnym portalu

Junior Member
    mamusiowo2

O mnie
    i jestem mamą
    Dziewczyny nie ma reguły ja w pierwszej ciąży przytyłam 10kg,a po porodzie szybko waga spadała ,ale prawie rok musiał minąć, żeby zmieścić się w jeansy, które nosiłam zanim zaszłam w ciąże.Teraz jestem 30 tygodniu ciąży z drugą córką i już mam 12kg więcej , a przede mną jeszcze 10 tygodni ,pomimo spacerów i wiecznej aktywności przy mojej córce, która ma prawie 5 lat, więc nie ma co się przejmować. Mam tylko nadzieję, że szybko zgubię,ale najważniejsze jest dla mnie zdrowie mojego dziecka ,nie ważne ile się przytyje.

Ja miałam straszny problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu, ale bardzo pomógł mi mój wyrozumiały mąż
    Ostatnio edytowane przez Matari ; 23-05-15 o 16:35
    http://superzespol.pl/ - zaprasza zespół muzyczny Damy Radę

Junior Member Awatar Aziya
    Mieszka w
    między Małopolską i Śląskiem
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-11-22 zobacz kalendarz
    Też nie zawsze jestem zadowolona z tego jak wyglądam. Myślę sobie, że jestem w ciąży i tak ma być. Ale z drugiej strony boję się, że po urodzenia dziecka zostanę nieatrakcyjnym grubasem. Niby się słyszy, że po ciąży kg szybko spadają, a jednak jakoś nie wierzę wszystkim. Za dużo znam przypadków, gdzie po ciąży coś spadło i coś zostało, a potem tryb życia dobił jeszcze kilka kg. Ciężko mi pozostać dobrej myśli. Jak na razie przytyłam 5 kg, do końca ciąży jeszcze sporo i ciągle się martwię, że przytyłam za dużo. Że brzuch mam za duży jak na 17 tydzien itd. Na szczęście wizyta u ginekologa i oglądanie mam w zaawansowanej ciąży nieco mnie uspokoiła.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Zmiany fizyczne są przecież normalne w ciąży i większość kobiet, które dbają o siebie szybko powraca do stanu sprzed ciąży, dlatego uważam, że nie warto panikować. No chyba, że faktycznie ten przyrost wagi będzie bardzo duży, bo są kobiety, które potrafią przytyć nawet 30 kilogramów, wtedy już może być problem.

To indywidualna kwestia, ile kilogramów uda ci się zrzucić po ciąży. Każda kobieta ma inaczej. Są kobiety, na przykład, które przed ciążą miały bardzo małe piersi, a po ciąży zostały im miseczki c... to kwestia hormonów, na jakim poziomie ci się zatrzymają i ile ci się uda schudnąć lub przytyć:-)

Member
    majaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-02 zobacz kalendarz
    ja duzo spie smaruje sie oliwkami mam wygodna ortopedyczna super mami elastyczna poduszke, wygodne buty. duzo czytam i nie mysle ze bede tyc jakos znacznie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów