Strona 5 z 10
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 99

Radość z ciąży a zmiana wyglądu ciała - jak sobie poradzić?

Junior Member
    trelkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-05 zobacz kalendarz
    Ale kiedy odpowiednio o siebie dbamy, to na pewno uda nam się w miarę utrzymać sylwetkę, wiem co mówię

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MartynaG.pl prezentuje
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez trelkowa Zobacz posta
    Ale kiedy odpowiednio o siebie dbamy, to na pewno uda nam się w miarę utrzymać sylwetkę, wiem co mówię
    POTWIERDZAM. A w natłoku obowiązków przy dziecku często nie mamy czasu nawet na podjadanie - co jest ogromnym + !

Powinnaś sobie powtarzać, że przyrost wagi w ciąży jest normalny i prawidłowy, dzięki temu dziecko będzie miało dobre warunki do zdrowego rozwoju. Poza tym, jeżeli bez motywacji udało ci się schudnąć, to dlaczego ma ci się po ciąży nie udać? Bądź cierpliwa, odżywiaj się zdrowo i ciesz, bez zmartwień

Moja siostra strasznie przytyła po ciąży i obawiam się, że mni spotka to samo. Bardzo się tego boję

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie ma co się bać. Jeśli wiesz, że możesz mieć taki problem, uważaj na to, co jesz. Zero słodyczy, fast foodów i zapychaczy, majonezowych sosów, dużo warzyw, chudego mięsa i ryb, gotowanie na parze zamiast smażenia.... i tak dalej. Łatwiej zapobiegać przytyciu niż potem schudnąć.

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    u mnie w rodzinie, kobiety ze strony mamy bardzo tyja i im to zostaje, mimo diet, ćwiczeń itp. Moja mama rowniez. Natomiast żeńska część rodziny taty-je co chce, kiedy chce i nie musi sie przejmowac. Ja na szczescie odziedziczylam te ostatnie geny. Ale przeciez dziecko najwazniejsze, gdy bylam w ciazy, nie martwilam sie o to. Jadlam zdrowo, nie objadalam sie, ale nie ze wzgledu na obawy o swoją figure, ale o zdrowie dziecka. I wiem, moze mi łatwo mówic, bo nie musialam, ale gdybym przytyla, chyba bym specjalnie z tym nie walczyla, bo widze jak kuzynki, ciotki sie katowaly i tylko humor przez to stracily, kilogramy ani drgnely.

Mnie waga skacze. Przed ciążą paliłam, udało mi się rzucić bez najmniejszych problemów bo w ciaży bardzo źle się czułam, w 9 mies ważyłam tyle co przed ciążą, strasznie schudłam. Po porodzie strasznie mnie ciągnie do papierosów i podjadam, strasznie przytyłam, na razie się tym nie przejmuję, póki karmię to nie będę. Później? Mam nadzieję, że starczy mi silnej woli...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez MartynaG.pl prezentuje Zobacz posta
    POTWIERDZAM. A w natłoku obowiązków przy dziecku często nie mamy czasu nawet na podjadanie - co jest ogromnym + !
    Jak śpi hahaha, bujam noga wózek , a sama jem.

Junior Member Awatar Olomanolo.pl
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-22 zobacz kalendarz
    W ciąży obserwowałam swoje ciało jak sie zmienia. Nie martwil mnie to absolutnie. W 6 miesiacu przytyłam 11 kg, w calej ciąży 17. Schudłam 23 kg w 4 miechy po urodzeniu. Zmiana ciała w ciąży jest konieczna, ale plusem jest to ze jesz slodycze do woli

Myślę że teraz nie powinnaś myśleć o zbędnych kg zwłaszcza że prowadzisz aktywny tryb życia ćwiczysz, zacznij spacerować, po porodzie dużo kg znika od razu więc nie myśl o tym, nie objadaj się byle czym jedz pożywne, zdrowe posiłki dla ciebie i dziecka owoce warzywa a na pewno dużo nie przybędzie tobie. A p[o porodzie pomału dojdziesz do swojej wagi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów