Strona 4 z 10
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 99

Radość z ciąży a zmiana wyglądu ciała - jak sobie poradzić?

Junior Member Awatar olnika
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-21 zobacz kalendarz
    no właśnie takie martwienie się to troszkę też z powodu humorków ciążowych i czasu na rozmyślanie,,,,,,,,,,,,po porodzie nie będzie czasu na myślenie.............. a szybko zżucisz

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar olnika
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-21 zobacz kalendarz
    jeszcze ćwiczysz.. nie musisz się martwic

Senior Member Awatar pauluska
    Mieszka w
    Głogów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-03-2015
    Ale powiem Wam dziewczyny, że z czasem bycia w ciąży jakoś inaczej się patrzy na ten rosnący brzuszek. Z każdym tygodniem jakoś mniej się stresuję tym, że coś tam mi zostanie, że może lekko nie będzie. Teraz najważniejsza jest ta mała istotka, która się zasiedliła w środku A pewnie po porodzie w kryzysie przyjdzie znów takie straszne coś, że nie będę mogła na siebie patrzeć, na ten obwisły brzuch, na rozstępy. Ale mam nadzieję, że jakoś to wtedy też uda się okiełznać. I chyba zaczynam powoli wierzyć, że jednak dobrze będzie
    [/url]

Nie ma co tutaj się rozwodzić na czymś i trapić dziewczyny...Według mnie to po prostu trzeba zmienić nastawienie i po prostu głowa do góry : ) W ciąży też można czuć się bardzo świetnie przecież to jest nasz dodatkowy atut w końcu nosimy razem z sobą nasze nowe życie i nikt nam tego nie odbierze bo tak nas natura obdarzyła, pamiętajcie o tym ; )

Junior Member Awatar Olomanolo.pl
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-22 zobacz kalendarz
    Ja do szóstego miesiąca przytyłam 1,5 kg. W 6 miesiącu przytyłam 11 kg i wtedy tez pojawił się spory brzuch. Ogólnie w ciązy przytyłam 17. Ze szpitala wyszła z 7 kg mniej, a w ciagu 4 miesięcy po porodzie zrzuciłam 14. Odpowiednia dieta i karmienie piersią czynią cuda. Nie martw, będzie dobrze.

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Sporo też zależy od nastawienia, no i od wiedzy Ja w pierwszej ciąży - a miałam wtedy 24 lata, więc nie byłam już TAKA młoda - jakoś nie zdawałam sobie sprawy z tego, że przecież po porodzie nadmiar tłuszczyku tu i ówdzie zostanie i nie będzie dodawał urody. Zaskoczenie przyszło po porodzie, zwłaszcza że tłuszczyk nie znikał. Warto uświadomić sobie jak najwcześniej to, że jednak i w ciąży trzeba o siebie dbać. Wtedy aż tak dużo się na ten temat nie mówiło, gazet ani forów dla ciężarnych jeszcze nie było. Na szczęście teraz mamy i to forum, i gazetę M jak Mama, skąd można czerpać stosowne informacje

Senior Member Awatar MartynaG.pl prezentuje
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Ja przytylam w ciąży niemalże 20kg i w 3 miesiące dokładnie te 20 zrzuciłam. Może to genetyka - nie wiem - zapraszam na blog

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    To, czy tyjemy w ciąży chyba zależy od genów. Ja przytyłam w ciąży ok. 20 kg. Straciłam je w przeciągu 2 miesięcy. Moja mama miała troje dzieci, w tym mnie oczywiści. Każda ciąża +/- 20 kg i za każdym razem wszystko bardzo szybko zrzucała. Ale nie martwcie się, jesteśmy zawsze piękne! Grubsze, czy chudsze!

Junior Member Awatar truskaweczka85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-01 zobacz kalendarz
    To zawsze indywidualna sprawa jest. Ale po ciąży, jeśli się o siebie dba, ćwiczy i zdrowo je to na pewno można wrócić do formy. Jest to trudne, bo obowiązków jest dużo przy maluszku, ale wszystko da radę zrobić.

Zgadzam się - chęci na pewno są ważne.
    Inna sprawa, że sporo zależy też od tego, czy generalnie mamy skłonności do tycia. Czasem dziedziczy się je po przodkach, niestety.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów