Strona 2 z 10
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 99

Radość z ciąży a zmiana wyglądu ciała - jak sobie poradzić?

Senior Member Awatar pauluska
    Mieszka w
    Głogów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-03-2015
    Mam nadzieję, że w końcu uda mi się zrozumieć, że kiedyś się skurczę Aż miewam wyrzuty sumienia czasem, że zamiast być prze szczęśliwą, to się zamartwiam, że moje stracone wcześniej kilogramy wracają. Niby wiem, że spora część z nich to nie tłuszczyk i to w jakiś sposób mnie pociesza.
    Staram się być aktywna, prawie codziennie ćwiczę około 20 minut, ale ostatnio zaczęłam się szybciej męczyć. A już wejście po schodach to totalna katorga, zadyszka murowana
    [/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Mama Kangurzyca

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-04 zobacz kalendarz
    Ja też martwiłam się że
    nie schudnę,a potem byłam suchym patykiem. Co do skóry: szkoda ją katować pasem,sama wróci do normy. Mi pomoglo bieganie. Gdyby nie rozstępy brzuszek byłby idealny.

Senior Member Awatar Wiola89
    Mieszka w
    Świdnik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-14 zobacz kalendarz
    Ja przed ciążą schudłam 5 kg a teraz jestem już do przodu 7,5 kg, też trochę się martwię tym, że waga rośnie. Ale z drugiej strony skoro raz udało się schudnąć to i po ciąży damy radę Tym bardziej, że nudzić się nie będziemy

Mieszka w
    Głogów
    O mnie
    Data
    16-03-2015
    Oby dziewczyny tak było jak mówicie W końcu czasem zabraknie pewnie czasu na jedzenie
    [/url]

Junior Member
    DominikaWRO

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2007-03-08 zobacz kalendarz
    A ja się wczoraj dowiedziałam, że jestem w ciąży... Przez ten cały czas nic na to nie wskazywało, a termin mam na czerwiec. Zaczynam się martwić czy to źle, że nie tyję za bardzo.

P.S oczywiście to moje drugie dziecko

Mieszka w
    Głogów
    O mnie
    Data
    16-03-2015
    Cytat Zamieszczone przez DominikaWRO Zobacz posta
    A ja się wczoraj dowiedziałam, że jestem w ciąży... Przez ten cały czas nic na to nie wskazywało, a termin mam na czerwiec. Zaczynam się martwić czy to źle, że nie tyję za bardzo.

P.S oczywiście to moje drugie dziecko
    No to przede wszystkim gratulacje Niby to nie jest źle, że mało się tyje, oby tylko brzuszek sobie rósł i wody były. Tylko tak jak słyszałam, żadnych diet w ciąży.
    [/url]

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Wiola89 Zobacz posta
    Ja przed ciążą schudłam 5 kg a teraz jestem już do przodu 7,5 kg, też trochę się martwię tym, że waga rośnie. Ale z drugiej strony skoro raz udało się schudnąć to i po ciąży damy radę Tym bardziej, że nudzić się nie będziemy
    To prawda - przy małym dziecku jest co robić. A jak jeszcze się wyjdzie codziennie na spacer z maluchem, to nie ma siły - na pewno uda się wrócić do sylwetki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Lekarz mojej siostry powiedział jej że okres ciąży i połogu jest wycięty z życia kobiety i trzeba to przetrwać. Ważne aby mieć wsparcie w rodzinie. Pamiętam też że siostra chodziła minimum raz w tygodniu na masaże specjalne dla ciężarnych i bardzo je sobie chwaliła.

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Masaże są super - o ile ma się na nie pieniądze, bo to nie jest tania sprawa ;(

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    ja w pierwszej ciazy przytylam tylko 6kg, to bylo malo, syn wazyl 3600, do tego lozysko, wody plodowe, niewiele zostaje. Po porodzie wazylam mniej niz przed ciaza. Druga ciaza-tu juz przytylam wiecej, chyba 12 kg, coreczka byla lzejsza od brata, ale tez jakos zrzucilam. Choc przyznaje, ze musze sie chyba zaczac pilnowac, bo jakos juz nie mam tak, ze jem, ile wlezie i nic nie widac. Moim zdaniem wszystko zalezy od genow. Moja mama wlasnie po drugiej ciazy zaczela sie zmagac z nadwaga, natomiast kobiety ze strony taty, wszytskie chude jak patyki,mimo 2-3 ciaz. Grunt to juz w trakcie ciazy sobie nie folgowac, bo to,ze nosze dziecko, nie znaczy,ze mi wszystko wolno. Trzeba starac sie jednak ruszac, nie robic z siebie chorej na ciaze (oczywiscie w ramach zdrowego rozsadku), nie jesc za dwoch, tylko dla dwoch i pamietac, ze kiedys diecko sie urodzi, a nam to i owo moze zostac.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów