Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107

Radość z ciąży a zmiana wyglądu ciała - jak sobie poradzić?

No, nie każda tak szybko wraca do formy niestety.

2. dzieckozakupy.pl
    Najlepiej jest zrzucać wagę po ciąży, ponieważ niektóre ćwiczenia w czasie ciąży mogą zaszkodzić dzidziusiowi.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Ania.22 Zobacz posta
    Najlepiej jest zrzucać wagę po ciąży, ponieważ niektóre ćwiczenia w czasie ciąży mogą zaszkodzić dzidziusiowi.
    To nie jest niestety prawda. O wagę trzeba dbać w czasie 9 miesiecy. Oczywiscie nie wolno sie odchudzać, ale nie wolno nadmiernie przytyc, ponieważ nadwaga jest zagrozeniem dla zdrowia dziecka w przyszłosci i mamy. Trzeba cwiczyć, oczywiscie jesli lekarz nie stwierdzi ciazy zagrozonej, spacerowac i byc aktywną.

Junior Member
    AnnaSob

Mieszka w
    Knurów
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, moim zdaniem cuda w czasie ciąży i po mogą zdziałać odpowiednia dieta i ćwiczenia - ale oczywiście z umiarem, bo nie ma sensu się przetrenowywać czy głodzić. Osobiście bardzo popieram modne ostatnio treningi z dzieckiem wożonym w wózku do biegania. Taka forma treningu - po ciąży - pozwala szybko wrócić do formy, a takie wózki dają wiele możliwości - można nie tylko biegać, ale też jeździć na rolkach, czy też uprawiać narciarstwo biegowe zimową porą. Polecam też witrynę dla aktywnych młodych rodziców, gdzie można znaleźć artykuły i porady o ćwiczeniach i diecie w ciąży i po ciąży : https://www.wozkidobiegania.pl/ - zapraszam

Junior Member Awatar Chantal
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-27 zobacz kalendarz
    Dla mnie najgorsze są rozstępy. Probowała któraś z Was laseroterapii?

Junior Member
    aśka-szwarc

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-03-12 zobacz kalendarz
    No, to jest trudny temat.... Ciało się zmienia, niby to normalne, ale kobiety różnie się z tym czują. Ja też sobie zaplanowałam na ciążę, że będę spacerować, chodzić na basen, jakąś delikatną gimnastykę....- zapomnij, pierwszy trymestr to w ogóle praktycznie przespałam, potem już było trochę lepiej, ale naprawdę sił miałam niewiele na to, żeby jeszcze chodzić na basen, starałam się trzymać spacerów, żeby sobie jakieś minimum ruchu w ogóle zapewnić. Wtedy mi pomogło inne zadbanie o siebie- makijaż, jak gdzieś wychodziłam, nowa fryzura, pilnowanie ładnych, wygodnych ubrań, nawet po domu. Kupiłam sobie na tę okazję taką piżamkę z firmy Rossli- kilka numerów za dużą ofc I chodziłam w niej po domu, żeby się czuć ładnie no i podobać się mężowi dalej Teraz od jakiegoś czasu się wzięłam za siebie i staram się ćwiczyć, zamówiłam po prostu skalpel Chodakowskiej i coś tam w domu nieśmiało na macie działam.... Ale chyba się tym nie spinam, to normalne, że ciało się zmienia. Urodziłam zdrowego bobaska i to jest najważniejsze <3

Ciąża a ślub

Co myślicie na temat panny młodej z brzuszkiem http://www.planowaniewesela.pl/warto...mloda-w-ciazy? Brać ślub czy poczekać?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów