Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99

Radość z ciąży a zmiana wyglądu ciała - jak sobie poradzić?

Junior Member Awatar Mama_z_powolania
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    ja używam kremu na rozstępy Ziaja - kosztuje chyba 11 zł, bardzo fajnie działa na moją skórę. A 3 razy w tygodniu, zamiast kremu wieczorem smaruję brzuszek olejkiem arganowym - polecam!
    Zapraszam na mojego bloga dla kobiet w ciąży i Mam: https://mamazpowolaniablog.wordpress.com/

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Mama_z_powolania
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    A co do wagi w ciąży...
    Ja już przytyłam jakieś 12 kg od kiedy jestem w ciąży. Kończę teraz 8 miesiąc. Mam ogromny brzuszek, więc wszystkie ubrania musiałam zmienić, ale jeśli chodzi o resztę ciała, to właściwie nigdzie więcej nie przytyłam, więc myślę, że uda się to bez problemu zrzucić po ciąży. Tak czy inaczej, uważam, że okres ciąży i karmienia nie jest dobrym czasem na jakieś restrykcyjne diety.
    Zapraszam na mojego bloga dla kobiet w ciąży i Mam: https://mamazpowolaniablog.wordpress.com/

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    No oczywiście, nie można się odchudzać. Ale przytyłaś wręcz modelowo

W obliczu faktu, że zastaje się mamą , figura schodzi na drugi plan.
    aktywna staraczka

Witam, jestem tu nowa i nie wiem sama czy dobrze trafilam z pytaniem. Jestem w 13tc. Przed ciążą wazylam ok 65kg przy wzroście 163cm. Zawsze miałam problem z nadwagą tyle ze jak na dużą wagę nie miałam dużego rozmiaru ubrań bo 38, czasami 40 ale to zależało od sklepu. Teraz przytylam i wazę 69kg a ciuchy praktycznie nadal rozmiar 40, niektóre jeansy 42 żeby nie gniotly brzuszka bo juz troszkę się zaokraglil. Jak mowie znajomym ze juz wazę prawie 70kg to się dziwią gdzie to jest. Mialyscie podobny problem z wagą? Wstydze się chodzić do lekarza i tam się ważyć....

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    ja akurat nie mialam takiego problemu, w pierwszej ciazy wrecz odwrotnie, bo przez cala ciaze przytylam tylko 6kg, z czego synek -3600, do tego wody plodowe, lozysko i po sprawie. Lekarz sie martwil,ze za malo. Ale mam kolezanki, ktore sporo przytyly i pozniej bez problemu zrzucily, a sama jestem innym przykladem-druga ciaza-12 kg na plusie, pozniej zrzucilam, a przestalam karmic, znow mi brzuch urosl. Moze popros lekarza,zeby Ci dal skierowanie na jakies dodatkowe badania? tarczyca, cukrzyca, choroby nerek czy watroby-to moze sie odezwac w ciazy i wlasnie miedzy innymi miec takie objawy? Ale w sumie Ty przytylas tylko 5 kg! ja na razie bym sie nie martwila.

Ja dwa razy w miesiącu chodziłam na parę minut na solarium Od razu polepszało mi się samopoczucie Jeśli chodzi o to ]jak sobie radzić z emocjami, sprawdź na poradnikowy net.. Świetny artykuł! Mnie pomógł!
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-08-16 o 09:06 Powód: porada

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja jakoś zaakceptowałąm swój odmienny stan

Jak dobrze czytać takie motywujące komentarze., Chyba zmora każdej z nas jest ten nadmiar kilogramów. Ale faktycznie moja kuzynka wygląda pięknie po porodzie, zaraz zrzuciła zbędną masę Po za tym mój kolega jest lekarzem i mówił, że w normalnym przebiegu ciąży tyje sie od 9 do 13 kilogramów. Także spokojnie kochane proszę się nie stresować !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów