Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 52

Prywatność w sieci - gdzie są granice?

Junior Member
    ewatorcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-03 zobacz kalendarz
    Codziennie kilka... Przegięcie i to konkretne...

2. dzieckozakupy.pl
    Hm...Przyznam, że ogladając niektóre zdjęcia to mam wrażenie, że bardziej nadają się na Wiocha.pl no ale cóż...nie mnie kogoś oceniać.

dopiero planujemy maleństwo, ale przeglądając internety widzę, że niektórym matkom kompletnie odbija. zdjęcie zawartości nocnika czy genitaliów jest po prostu niesmaczne, a dodatkowo mogą zostać zapisane na obcych, twardych dyskach... sama pozwolę jedynie na zdjęcie rączki, stópki, może jak pierwszy raz stoi. wystarczy.

Powinny być granice przyzwoitości, ja bym nie wstawiła takiego filmiku czy zdjęć na fb, ale kobiety nie mają z tym problemu przez co obnażają swoją intymność, myślę że to jest sprawa indywidualna każdego z nas..

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Myślę, że z czasem ludzie sami zrozumieją, że to działa na ich szkodę. To jest nie tylko odsłanianie prywatności i intymności, ale także wystawianie się na strzał... Każdy to może skomentować, a hejterów nie brakuje

Lightbulb ABCbajki

Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Czytam, że niektórzy rodzice wstawiają na FB swoje zdjęcia, a nawet filmiki z porodu (w trakcie akcji porodowej nawet!) - i jestem w szoku.
    Rozumiem, że każdy chce się pochwalić swoim szczęściem i każdy odsłania ze swojego prywatnego życia tyle, ile chce.

Ale dla mnie to już jest jakiś niezdrowy ekshibicjonizm. Dobrowolne pozbywanie się intymności. A jakie jest wasze zdanie? Ile byłybyście skłonne swojej prywatności "wstawić" do sieci?
    Mnie tez sie wydaje ze to juz przesada ale ludzie oduczyli sie zawierać normalnych znajomośći i jesli nie maja rodzin i przyjaciół blisko np Emigranci zwykle w ten sposób wypełniaja pustke jak ktos polubi linka to ciesza sie jak dobre słowo od znajmoego takie zycie niestety
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	123.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	95.0 KB
ID:	87065  
    Ostatnio edytowane przez Marek Marecki ; 25-05-15 o 13:55

Mam taką znajomą, która na FB wystawia dosłownie wszystko i dodaje na osi czasu posty typu: Anna pije kawę, Anna wychodzi na spacer, Anna robi obiad... masakra. Szkoda, że jeszcze filmików 24/h nie dodaje... Koleżanka się śmieje, że niedługo będą wpisy:Anna ma rozwolnienie albo Anna ma miesiączkę, okraszone zdjęciami...:-) fuj...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    adaadzik

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-08-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ecocolette2815 Zobacz posta
    Mam taką znajomą, która na FB wystawia dosłownie wszystko i dodaje na osi czasu posty typu: Anna pije kawę, Anna wychodzi na spacer, Anna robi obiad... masakra. Szkoda, że jeszcze filmików 24/h nie dodaje... Koleżanka się śmieje, że niedługo będą wpisy:Anna ma rozwolnienie albo Anna ma miesiączkę, okraszone zdjęciami...:-) fuj...
    ta;/ niestety teraz tego pełno ale FB to jeszcze nic... nie wiem czy znasz coś takiego jak snapchat tam to dopiero... niektórzy nagrywaja po 30 min filmików dziennie! z tego co robią to już chore

Nie wiem, czy można jeszcze mówić o czymś takim jak prywatność w sieci w dzisiejszych czasach

Member
    klarkos

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-08-07 zobacz kalendarz
    prywatnośc mamy na tyle, an ile sobie pozwolimy... czy musimy publikowac zdjęcia w sieci? nie, a na fb pełno takich, łącznie z rozebranymi maluszkami- czy one by sobie tego zyczyły? wątpię.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów