Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Prywatność w sieci - gdzie są granice?

Nie ma granic. Może trzeba zacząć rozpowszechniać masowo krytykę na temat ekshibicjonizmu, który dotyczy praktycznie każdej sfery życia, nie tylko porodów.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez julek.f Zobacz posta
    Prywatność w dzisiejszych czasach chyba nie istnieje...
    To prawda - nawet jeśli się nie rozpowszechnia swoich zdjęć na portalach, nie ma swojego konta na fb czy twitterze - i tak się zostawia ślady w sieci. Wystarczy, że się korzysta z maila, komórki, robi przelewy i zakupy w necie.... Wszystko się odnotowuje i wszystko można prześledzić. Prywatność jest dobrem luksusowym, bo trudno ją ochronić. Tym bardziej dziwi, że ktoś z własnej woli tyle odsłania...

No niestety, takie są czasy.
    Pozostaje liczyć na to, że nikt nie będzie próbował wykorzystywać tych śladów w sieci przeciwko nam.

Dla mnie także karygodne jest publikowanie zdjęć na FB... Zdjęcia płodu itp.... Żenujące i przerażające, bo to pokazuje w którą strone Nasza ludzkość zmierza...

Ekshibicjonizm w sieci jest teraz tak bardzo popularny. Ludzie zapominają, że nie tak łatwo później usunąć te rzeczy z internetu. Moim zdaniem to głupota.
    sklep dla dzieci z ubrankami i kocykami www.bambolo.pl

Nie ma granic a co zabawne ludzie nie wiedza że można o nich dowiedzieć się prawie wszystkiego

Junior Member
    QueeneZ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-08-05 zobacz kalendarz
    No niestety nie ma granic... Doskonale rozumiem rodziców, że chcą sie podzielić radością z posiadania dziecka z innymi rodzicami ale... Sama mam swojego dzieciątka foto na jednym z portali ale mam do niego zaufanie, że jest bezpieczny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar eWoWe
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-21 zobacz kalendarz
    Granice sa na pewno w zdrowym rozsądku matek. Niestety obserwując to co dodawane jest do sieci zaczynam wątpić w zdrowy rozsądek dzisiejszych mam. Powiedzcie mi jak mozna dodawać zdjecia płaczacego dziecka, zdjęcia USG czy foto zużytego pampersa ?...

Junior Member
    klaudia789

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-08-25 zobacz kalendarz
    Ja mam chyba bzika na punkcie prywatności. Nigdy nie publikowałam zdjęć córki na portalach, nawet w grupach zamkniętych. Ładując zdjęcie do portalu społecznościowego najczęściej dajesz mu prawo do wykorzystania tego zdjęcia np: w reklamie.
    Ekologiczne środki czystości Simple Green

Cytat Zamieszczone przez klaudia789 Zobacz posta
    Ja mam chyba bzika na punkcie prywatności. Nigdy nie publikowałam zdjęć córki na portalach, nawet w grupach zamkniętych. Ładując zdjęcie do portalu społecznościowego najczęściej dajesz mu prawo do wykorzystania tego zdjęcia np: w reklamie.
    a wiele tego nie rozumie i pakuje kazde zdjecie w fejsbuka...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów