Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Szpital na Rakowskiej w Piotrkowie Tryb.- Wasze opinie :)

Junior Member Awatar Trufel88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-02-24 zobacz kalendarz

Szpital na Rakowskiej w Piotrkowie Tryb.- Wasze opinie :)

Witam,
    Poszukuję opinii na temat szpitala na Rakowskiej. Jak wspominają ten szpital mamy, które tam rodziły? Chciałabym tam urodzić swoją córę, ale wciąż zastanawiam się czy to dobry wybór. Może ktoś pomoże ?
    Bardzo dziękuję z góry Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl

Cytat Zamieszczone przez Trufel88 Zobacz posta
    Witam,
    Poszukuję opinii na temat szpitala na Rakowskiej. Jak wspominają ten szpital mamy, które tam rodziły? Chciałabym tam urodzić swoją córę, ale wciąż zastanawiam się czy to dobry wybór. Może ktoś pomoże ?
    Bardzo dziękuję z góry Pozdrawiam
    Witaj. Niedawno byłam oglądać oddział położniczo ginekologiczny na ul rakowskiej w piotrkowie tryb. tam będę rodzić. Plusy porodu tam to dostępność aparatów łagodzących ból tns, wanna z hydromasażem oraz worek sako, krzesełko do porodu na siedząco(takie małe drewniane no a po porodzie sale jednoosobowe i mozliwość pobytu os. tow. 24h/dobę. (płatne 14zł) możesz jednak zaopatrzyć się w farelkę bo koleżanki powiedziały że okna są nieszczelne w tych salach i leci zimno. Weź też koniecznie papier toaletowy lub ręczniki papierowe. Rada jeśli chodzi o koszule do porodu- warto założyć tą szpitalną- mało zakrywa( a właściwie wiecej odkrywa) ale twoja własna może nie nadawać się potem do niczego, lepiej więc założyć szpitalną Ten szpital poleciły mi koleżanki które urodziły swoje pociechy w na początku stycznia 2015

Senior Member Awatar khoelia
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski
    O mnie
    Jestem mamą, moja córcia urodziła się 04.08.2014r.
    Data
    04.08.2014r.
    Ja w sierpniu 2014 rodziłam na Rakowskiej i oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Super personel, pomocne położne i pielęgniarki.. We wszystkim pomogą, odpowiedzą na każde pytanie. Tym bardziej że ja po cc i jak mąż odwoził mamę przez pierwsze dwa dni po, to zostawałam sama z dzieciaczkiem i mogłam dzwonić jak mała płakała i przychodziły pomóc, uspokoić, podać, przystawić do piersi..

"Odbij od tych dla których nic nie znaczysz.. Nie zatęsknisz za nimi, spróbuj a zobaczysz..."

Aniele stróżu nie pozwól mu odejść...

Junior Member
    82anna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-10-02 zobacz kalendarz
    też tam będę rodziła, dużego wyboru w Piotrkowie nie ma...

Member
    pacy

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-15 zobacz kalendarz
    Witam Mamy i przyszłe Mamy Jeśli nurtuje Was pytanie gdzie rodzić, bądź zastanawiałyście się kiedyś nad nim zapraszam na grupę Gdzie rodzić - Bełchatów ? https://www.facebook.com/groups/1486668384996011/. Zapraszam do podzielenia się swoimi historiami z porodów, być może pomogą one przyszłym Mamom w wyborze szpitala w woj. Łódźkim. Jeśli dopiero spodziewacie się Dziecka, zapraszamy może uda się rozwiać część wątpliwości związanych z wyborem szpitala do porodu Pozdrawiam serdecznie Życzę szczęśliwych rozwiązań !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów