Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Gdzie urządzałyście chrzciny?

Gdzie urządzałyście chrzciny?

Mój maluch już ma 4 miesiące, niedługo termin chrzcin jednak zastanawiam się, czy lepiej urządzić w domu przyjęcie, obiad dla małęj najbliższej rodziny, czy może wynająć lokal tak na 30-40 osób, a może też w domu ale po prostu zamówić jakąś firmę kateringową?
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 19-11-14 o 15:06

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Chrzciny mieliśmy chyba na 12 czy 13 osób, ale postanowiliśmy zrobić imprezę w restauracji. Jakoś przy 5-miesięcznym dziecku nie widziałam siebie w roli organizatora przyjęcia. Na pewno wyszło trochę drożej, ale bez roboty i bałaganu. Jeśli masz tyle miejsca w domu, to firma kateringowa też nie jest złym pomysłem.

U nas też była impreza z okazji chrzcin w restauracji - właściwie z takich samych powodów jak te wyżej. Nie wychodzi to aż tak drogo, a zorganizować taką imprezę w domu to dla każdej mamy niełatwa sprawa.

Junior Member
    kat

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-01-19 zobacz kalendarz
    U mnie chcrziny były małe i skromne w domu wsród grona tylko bliskich osób-nie lubie wystawnych imprez więc nie miałam potrzeby na takowa i w tym przypadku.

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Ja również robiłam chrzciny w domu. Było kilkanaście osób. Msza stosunkowo późno, więc najpierw słodkie a potem kolacja. Zorganizować taką imprezę przy maluszku nie jest wcale takie problemowe. Słodkości zamówiliśmy a resztę sama upichciałam. Kwestia tylko miejsca, dobrego przygotowania i pomocy męża przy dziecku W trakcie imprezy i tak znajdzie się sporo osób do zajęcia się maluchem.

Junior Member
    TyczkaAnia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-06 zobacz kalendarz
    Hej !
    Jeśli szukasz lokalu na chrzciny to wejdź na ww, ChrzcinyiKomunie,pl Tu można wysyłać zapytania do wielu miejsc jednocześnie, a jeśli są wątpliwości - wystarczy zadzwonić !

Ja chrzciny postanowiłam zrobić w restauracji. Zaprosiłam najbliższą rodzinę, około 20 osób i wydawało mi się bezsensu robić wszystko samej. Dodatkowo później trzeba posprzątać i cały czas latać w okół wszystkich. Dla świętego spokoju wolałam zrobić chrzciny w restauracji.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    My chrzciny robimy w domu Jak na razie przygotowania idę nieźle. Jedyny nasz dylemat to prezent na chrzciny. Kompletnie nie wiem co kupic. Myślałam o bransoletce z grawerem, myślicie, że będzie ok? To ma być prezent od nas dla córki więc musi być wyjątkowy.

Witam, faktycznie zorganizowanie imprezy rodzinnej przy maluszku a czasami nie jednym to wyczyn, osobiście jestem zwolenniczką przyjęć rodzinnych poza domem, różnica w kosztach jest niewielka a za to szereg obowiązków z przygotowania odpada, przeglądając ofert natrafiłam na przepiękny hotel na Błoniach w Bielsku-Białej, otacza go przepiękny krajobraz, ogród bardzo dobrze wyposażony więc dzieciaki zaproszone na imprezę nie będą się nudzić, oprócz tego sala prowadzi własny blog na którym znajdziemy wiele przydatnych informacji http://hotelnabloniach.pl/blog/

Ja organizowałam w domu. Nie mam licznej rodziny, a mieszkanie jest całkiem spore, więc nie miałam problemu z pomieszczeniem gości. Trochę sama ugotowałam, trochę zamówiłam (głównie ciasta z http://asprod.com.pl/, bo sama jakoś nie mam zdolności w pieczeniu) i impreza się udała Gdybym miała więcej gości to pewnie zamówiłabym jakiś lokal, ale w mojej sytuacji nie było to konieczne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów