Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Ubranka dla dzieci, co najbardziej potrzebne

Ubranka dla dzieci, co najbardziej potrzebne

Witam serdecznie wszystkie mamy,

Mam ogromną prośbę do Was i mam nadzieje, że mi pomożecie. Mianowicie chciałam Was zapytać co najbardziej z ubranek jest potrzebne dla dzieci w różnym wieku oraz o to co wg. Was jest dla takich dzieci najlepsze, najwygodniejsze oraz poradzić się co byście kupiły np. nie patrząc w ogóle na cenę. Interesuje mnie głównie czy jest coś co jako mamy uważacie, że byłoby Wam przydatne, potrzebne, a np ciężko to znaleść lub tego nie ma. Wiem, że moje pytanie może być nieco dziwne, ale mimo wszystko proszę napiszcie co lubicie, co potrzebujecie i czego brakuję.

Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Ja swoim córkom zazwyczaj kupuję ciut większe ubranka by nie było im ciasno. Patrzę tez na to z jakiego materiału jest ubranko, czy będzie się je lawo prać i czy przetrwa chodzenie po kolanach i wspinanie po drzewach
    Ostatnio edytowane przez Nowotka ; 29-10-14 o 10:18 Powód: spam

Ja tak samo Tak szybko rosną,ze jeśli nie kupisz niczego trochę większego to ciuszek będzie na Twoje dziecko za mały już za miesiąc czy dwa
    Serio !
    Sama staram się kupować dobre ubrania, wysokie jakościowo. Lubię Smyk.
    Zerknij sobie tutaj:
    http://okazje.co/kod-rabatowy-smyk
    Znajdziesz listę kodów rabatowych, z których warto jest skorzystać. Myślę, że powinnaś znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jest tam co miesiąc promocja na inną markę.

Junior Member
    klaudmama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-15 zobacz kalendarz
    w życiu nie pomyślałabym, że małe dziecko może tak szybko brudzić ubranka, serio, nigdy nie było ich za dużo

Member
    moniaczek84

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-11 zobacz kalendarz
    mój Szkrab to dopiero brudzi xD ma apetyt jak wilk i je i je ;p ale ja go do jedzenia biorę to wolę w pieluszce samej mieć, potem tylko szybka kąpiel i dopiero ubrać

Senior Member Awatar MartynaG.pl prezentuje
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Ja kupowałam w trakcie ciąży (zwłaszcza w drugiej połowie bo w pierwszej leżałam) dużo w SH. Złapałam tam niesamowite okazje, ale podczas używania stwierdzam - zbyt dużo. Ale człowiek uczy się na błędach. Polecam na początek po 5-cio packu z F&F body na krótki/długi rękaw. Niezależnie od pory roku rodzącej - potrzebne. 2 czapeczki, sweterek/kaftanik/bluzki - 4szt., spodenki - 3szt. pajace - 4 szt. To taki minimum...

ja tez wyszperalam kilka fajnych ubranek w second handzie, ale do zakupow tam trzeba miec spora cierpliwosc i czas :P a u mnei z tym bywa kiepsko u nas ubranka brudza sie blyskawicznie, mam wrazenie ze pralka chodzi na okraglo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Na pewno śpioszki, koszulki, rajstopki, to podstawa. Ale fakt, czasem można poszukać tego w second handzie.
    aktywna staraczka

Member
    coma

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-09 zobacz kalendarz
    A czy w takich sklepach można dostać w miarę dobre buty sportowe?

No na pewno potrzebne są buciki, śpiszki czy w ogóle cieple sweterki i spodenki. Starsze dzieciaki potrzebują ich dużo więcej, często też trzeba kupić im coś na zjazdy rodzinne czy uroczystości typu wesele czy poprawiny (a tak przy okazji to fajne sukieneczki dla dziewczynek są na http://www.smallbig.eu/sukienki/chabrowe-marzenie/ - polecam! Dobra jakość i nie ma problemów z dostawą). Na pewno podstawą są skarpetki (drą się na potęgę), kurtki (na każdą porę roku - od grubych zimowych po cienkie wiatrówki) i bluzy. W przypadku dziewczynek warto też pomyśleć o spódniczkach, które na gorące dni są idealne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów