Strona 1 z 10
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 99

modne zakupy dla mam

Junior Member
    Gremka8888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-18 zobacz kalendarz

modne zakupy dla mam

Witam,

czy któraś z Was dba jeszcze o siebie tak samo jak przed porodem?
    Jestem ciekawa, ponieważ mimo, że jestem młodą Mamą , to i tak zauważyłam, że nie dbam już tak o siebie. Nie interesują mnie zakupy, wyjścia ze znajomymi, moje życie poświęciłam tylko dziecku (nawet trochę męża odsunęłam od siebie).
    Ktoś może mnie wspomóc?

2. dzieckozakupy.pl
    no cóż niestety na zakupy mam już o wiele mniej czasu...ciężko jest się ruszyć samej a z maluchem wykluczone szczególnie jeśli chodzi o garderobą...nie wiem jak to możliwe, ale urosła mi stopa po po porodzie...nie byłam w stanie założyć butów...koleżanka poleciła mi sklep internetowy http://www.milandi.pl/ i udało mi się szybko i bez wychodzenia z domu kupić fajne buty. I to jest własnie rozwiązanie na mój problem-sklepy internetowe...jak mały śpi wieczorem to na spokojnie mogę sobie coś wybrać...

Zgadzam się z przedmówczynią. Zakupy w sklepach internetowych to bardzo fajna sprawa, zwłaszcza wtedy, gdy brakuje nam czasu. Po urodzeniu dziecka często nie mamy kiedy gdziekolwiek wyjść a co dopiero mówić o buszowaniu po sklepach... Ja sama przekonałam się do e-sklepów i bardzo się z tego cieszę. Dzisiaj bardzo dużo rzeczy kupuję właśnie w sieci. Kosmetyki, biżuteria, ubrania czy obuwie. Jakiś czas temu zakupiłam sobie właśnie bardzo ładne buty anis . Zwykłe, klasyczne czółenka ale jakie wygodne... Teraz chciałabym sobie jeszcze kupić buty hispanitas . Na jesień botki zawsze się przydadzą.

Zakupy przez internet są i fajne i niefajne. Nie trzeba wychodzić z domu, ale ile też w tym domu można usiedzieć?? Dla mnie 'rajd' po sklepach jest odskocznią od rzeczywistości. Czasami w sklepach oglądam, mierzę, potem szukam w internecie, czy nie znajdę lepszej ceny. Jest ktoś z Lublina? Słyszałam, że jeszcze w tym roku mają tam otworzyć outlet, znane marki w dużo niższych cenach. Często tam jestem u rodziny, na pewno bym wpadała.

Junior Member
    NowoczesnaMama88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-04 zobacz kalendarz
    Ja jak coś kupię przez internet to zawsze jestem niezadowolona. Jeszcze mi się nie zdarzyła taka sytuacja żeby zawartość paczki wyglądała tak jak na zdjęciu, a rozmiar na mnie pasował Zresztą koszt przesyłki zawsze mnie odstrasza.. Katarzyna_M, fajnie macie, u mnie w mieście ani w okolicy nie ma żadnych outletów

Też tak mam czasami. Na zdjęciu 'extra', otwieram paczkę i szok. Bardzo nastawiłam się na ten outlet, dlatego właśnie szukam jakiś informacji w internecie Mam nadzieję, że jak już otworzą to się obkupię za tzw. "grosze"

Zakupy przez internet to mega wygoda, ale faktycznie czasem to co na zdjęciu wygląda zupełnie inaczej w realu na szczęście na ogół można zwrócić albo zamienić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    NowoczesnaMama88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-04 zobacz kalendarz
    Mi kiedyś nie chciał przyjąć, poza tym jak mam płacić za przesyłkę dwa razy to już w ogóle się odechciewa

W sumie racja...dlatego jak już kupuję online to w sprawdzonym sklepie teraz przydałyby mi się jakieś wygodne botki i w sumie spodobały mi się takie bardziej militarne

ja poczekam sobie z zakupami na ten outlet w Lublinie, dobrze, że jeszcze jest ciepło, więc mam nadzieję, że zimowe rzeczy sobie w jakiś dobrych cenach kupię Może zimy w tym roku nie będzie? Jak myślicie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów