Strona 6 z 14
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 131

Szczepienia - dylematy

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Dziś w radiu słyszałam, że także w Poznaniu jest dwoje dzieci z podejrzeniem odry - oczywiście nie były zaszczepione...
    Dokładnie pojawiają się nowe przypadki zachorowań w Polsce, w Szczecinie też , jak dobrze pamiętam. Jestem ciekawa jak teraz wypowiedzą się osoby, które nie zaszczepiły dzieci. Czym jest odczyn poszczepienny lub gorączka w zetknieciu się z tak grożna chorobą? Mam nadzieję, że ta fala nie rozprzestrzeni się

2. dzieckozakupy.pl
    Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez jackleen Zobacz posta
    Właśnie, słuszne określenie. I wyobraźcie sobie, że takie dziecko z odrą pojawi się w przychodni, gdzie będą niemowlaki... Osobiście uważam, że, skoro mamy taką niebagatelną możliwość, to należy korzystać ze "zdobyczy cywilizacji", czyli szczepień. Nie wyobrażam sobie inaczej. Zaszczepiłam też na pneumokoki i meningokoki, ponieważ widziałam jak ciężko przechodzą choroby dzieci na nie niezaszczepione.
    Dla zainteresowanych tu jest fajny list dotyczący nieszczepienia dzieci:

http://mumsfromlondon.com/article/li...szczepie%C5%84

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    Dokładnie pojawiają się nowe przypadki zachorowań w Polsce, w Szczecinie też , jak dobrze pamiętam. Jestem ciekawa jak teraz wypowiedzą się osoby, które nie zaszczepiły dzieci. Czym jest odczyn poszczepienny lub gorączka w zetknieciu się z tak grożna chorobą? Mam nadzieję, że ta fala nie rozprzestrzeni się
    Osoby, które nie zaszczepiły dzieci, grają w rosyjską ruletkę. Dziecko może się zarazić - i albo z tego wyjdzie bez szwanku, albo nie. Zupełnie nie rozumiem takiego podejścia.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Osoby, które nie zaszczepiły dzieci, grają w rosyjską ruletkę. Dziecko może się zarazić - i albo z tego wyjdzie bez szwanku, albo nie. Zupełnie nie rozumiem takiego podejścia.
    Najgorsze jest to, że to osoby wogóle nie chcą słuchać na temat zaszczepienia dziecka. A tym samym narażają nasze dzieci .

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Najgorsze jest to, że to osoby wogóle nie chcą słuchać na temat zaszczepienia dziecka. A tym samym narażają nasze dzieci .
    Ja myślę, że podejście tych rodziców się zmieni, kiedy nastąpią pierwsze śmiertelne przypadki

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Ja myślę, że podejście tych rodziców się zmieni, kiedy nastąpią pierwsze śmiertelne przypadki
    Wątpię, na jednym forum jest kilka mam nie szczepiących dzieci. Są nie ugięte, zasałniają się tym,że niektórzy dr również nie zalecają szczepienia małych dzieci. Chodzi głownie o MMR, a odry sie nie boją , bo to taka sama choroba jak każda inna Rece opadają, nic sie nie da zrobić. Skoro Państwo nie potrafi wyegzekwować karami , by takie zachowanie potępić, to my jako zwykli obywatele tym bardziej nic nie wskóramy.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    zasałniają się tym, że niektórzy dr również nie zalecają szczepienia małych dzieci.
    No właśnie, to też jest problem. Skąd się biorą tacy lekarze? Słyszałam, że w Anglii lekarze, którzy kwestionują szczepienia, mają problemy i mogą być nawet pozbawieni prawa wykonywania zawodu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    No właśnie, to też jest problem. Skąd się biorą tacy lekarze? Słyszałam, że w Anglii lekarze, którzy kwestionują szczepienia, mają problemy i mogą być nawet pozbawieni prawa wykonywania zawodu.
    A u nas szeptają po kątach ...

Ja również jestem za szczepieniami, choć rozumiem mamy, które maja obawy, bo kto ich nie ma. Ale po głębszej analizie stwierdziliśmy z mężem, że zaszczepimy nasze dzieci.

Ja rónież jestem za szczepieniami, i za tym aby takie choroby jak krztusiec, odra itp nie powracały do nas...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów