Strona 3 z 14
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 131

Szczepienia - dylematy

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Ja też jestem zaniepokojona tym antyszczepiennym ruchem. Te obowiązkowe szczepienia powinny być naprawdę obowiązkowe.To nie są żarty i przelewki. Komu się chce to szczepi, a kto nie chce to nie szczepi. Kasia pokazuje dobry przypadek jakiś rodzić nie zaszczepił swego dziecka i tym samym inne dzieci teraz cierpią. To może skoro niektórzy unikają szczepień to powinno to być jakoś weryfikowane (np. przy przyjęciu do przedszkola czy szkoły, przecież to są podstawowe informacje o stanie zdrowia dziecka). Oj nie chciałabym być na miejsu Twojej sąsiadki ... Ciężka sytuacja ...Szczerze jej współczuję

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Monika1985

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-03 zobacz kalendarz
    Ja szczepię moje dziecko na wszystko w zasadzie tzn poza obowiązkowymi szczepieniami też na pneumokoki, rota wirusy i ospę jak na razie.
    Ale dlatego że miałam złe doświadczenia mam 2 chrześniaków którzy jak byli mali właśnie przez rota wirusy trafili do szpitala a znowu dziecko koleżanki po ospie miało powikłania przez pneumokoki i też wylądowało w szpitalu.

ale dodatkowe szczepienia to indywidualna sprawa jednak podstawowe są obowiązkowe więc powinny być wymagane. I dobrze mówicie jak matki nie chcą szczepić to niech nie prowadzą do przedszkola.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    W najnowszym numerze "M jak Mama" piszemy o tym, skąd się wzięła hipoteza, że szczepionki powodują autyzm i jak to naprawdę było z całą tą historią (cykl: Obalamy mity). Warto przeczytać tekst i wypowiedź pani doktor na ten temat. A wszystkim wrogom szczepionek radzę: zacznijcie myśleć racjonalnie zamiast wierzyć w spiskowe teorie.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    W najnowszym numerze "M jak Mama" piszemy o tym, skąd się wzięła hipoteza, że szczepionki powodują autyzm i jak to naprawdę było z całą tą historią (cykl: Obalamy mity). Warto przeczytać tekst i wypowiedź pani doktor na ten temat. A wszystkim wrogom szczepionek radzę: zacznijcie myśleć racjonalnie zamiast wierzyć w spiskowe teorie.
    Popieram

Senior Member Awatar sylvus83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-08 zobacz kalendarz
    Szczepic, szczepic, szczepuc i jeszcze raz szczepic. Mamy coraz więcej zachorowań na ospę, na odrę umiera rocznie setki tysięcy ludzi na całym świecie. Strach puscic dziecko do żlobka, przedszkola czy nawet plac zabaw. My szczepimy na wszystko poza rotawirusami. Ostatnio czytalam o badamiach wskazujących na to ze na autyzm chorują częściej dzieci nieszczepione niz szczepione a rtęć która w nich występuje nie jest tą trującą rtęcią która występuje w termometrach.
    I nie rozumiem jeszcze jednego: dlaczego osoby nieszczepiące tak bardzo atakują rodziców którzy szczepią? Dlaczego nie potrafią normalnie i kulturalnie dyskitowac?

Ruchy antyszczepionkowe to wynik podatności i głupoty ludzi. Poza tym wynik złego systemu edukacji. U nas uczy się np. rozwiązywania zadań fizycznych niż bardziej praktycznych rzeczy.

wynajem samochodu Warszawa
    Ostatnio edytowane przez janosik83 ; 22-04-15 o 14:10

Junior Member
    nana91

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-04 zobacz kalendarz
    My przeszliśmy szczepionki i sobie radzimy, dlatego warto także dzieci zabezpieczyć przed chorobami...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Moja mama jest farmaceutką i ona właśnie mnie nie szczepiła nie chciała, żebym się do tego przyzwyczaiła i po prostu powiedziała - moja mama nie szczepiła mnie i jej mama jej nie szczepiła to i ja będę kontynuować tą rodzinną tradycję. Właśnie uważam, że to jest podejście indywidualne i decyzja już zależy od dwójki rodziców.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez BESTLEOPARD80 Zobacz posta
    Moja mama jest farmaceutką i ona właśnie mnie nie szczepiła nie chciała, żebym się do tego przyzwyczaiła i po prostu powiedziała - moja mama nie szczepiła mnie i jej mama jej nie szczepiła to i ja będę kontynuować tą rodzinną tradycję. Właśnie uważam, że to jest podejście indywidualne i decyzja już zależy od dwójki rodziców.
    Tak a jeśli Ty lub twoje dzieci zarażą jakoś chorobą innych , niewinnych niczemu ludzi, to co wtedy powiesz?

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów