Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

torebka czy kuferek

torebka czy kuferek

Za 3 miesiące zostanę szczęśliwą mamą Amelki puki jeszcze jako tako mogę funkcjonować przy tych upałach to staram się zakupić sobie wszystkie rzeczy jakie mi się przydadzą po porodzie przy każdej zaistniałej sytuacji. Ostatnio przeglądałam torebki miejskie na stronie e-galante.pl Najbardziej mi się podobały te kuferki, wyglądają na pakowne i zastanawiałam się czy nie byłyby one dobrą alternatywą dla tych typowych toreb dla wózków. Co o tym myślicie, wydaje mi się za zawsze później będę mogla ją wykorzystać w innych celach niż tylko na noszenie pieluszek i soczków.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 28-10-16 o 12:41

2. dzieckozakupy.pl
    Ja korzystałam ttylko z torby przy wózku i specjalnej półki między kołami. Resztę rzeczy nsiłam w swojej "normalnej" torebce

Wydaję mi się, że taka torba przy wózku byłaby lepszym rozwiązaniem, ewentualnie do niej dodatkowo ten kuferek. Wiem, że takie torby szybko się brudzą i niszczą jak trzymamy w nich rzeczy dla dzieci, więc mi byłoby jej szkoda.

Dla świeżo upieczonej mamy najlepszą opcją będzie jednak torba przy wózku, o czym pewnie niedługo sama się przekonasz

Member
    meggi34

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-29 zobacz kalendarz
    ja uzywalam torby, ale jak uwazasz ze dobrze bedzie Ci sie korzystalo z kuferka, to czemu nie

mi się wydaje, że z kuferkiem nie będzie Ci się chciało biegać ;p torba przy wózku z pewnością szybko zacznie spełniać swoje podstawowe funkcje także może zostań na razie przy tym i nie wpędzaj się w dodatkowe koszta ;p

Junior Member Awatar tashaira
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-05 zobacz kalendarz
    Zdecydowanie torba, kuferki są raczej nie praktyczne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Annii
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-08-14 zobacz kalendarz
    Ja też wolę torby, najlepiej takie większe, bo są uniwersalne, a przede wszystkim bardzo pakowne . Niedawno nawet kupiłam taką większą torbę, coś w stylu shopper bag, to torba Vinca z Diverse - w kolorze czarnym .

mi podobają sie klasyczne torebki. Te kuferki do mnie jakoś nie przemawiają. Podobają mi się modele które widziałam na kupbuty.com. Te klasyczne torebki nie wyjdą raczej z mody wiec bardziej opłaca sie je kupić.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 28-10-16 o 12:39

Cytat Zamieszczone przez tashaira Zobacz posta
    Zdecydowanie torba, kuferki są raczej nie praktyczne.
    Są praktycznie, ale nie dla świeżo upieczonych mam .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów