Strona 2 z 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 118

agresja singli i bezdzietnych wobec ciężarnych.

Widocznie to nie są Twoi prawdziwi przyjaciele. Myślę, że w takich chwilach wiele się wyjaśnia

2. dzieckozakupy.pl
    Jeśli tak zachowują się znajomi, to nie problem, bo znajomych można wymienić. Natomiast jeśli tak zachowują się przyjaciele, to nie są przyjaciółmi, ich trzeba wymienić jeśli rozmowa nic nie da. Chociaż w tym przypadku ciężko będzie zastapić, bo przyjaciół dopiero poznaje się w biedzie, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i nie szukać przyjaciół na siłę. Tylko przeczekać.

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Z własnego doświadczenia powiem Ci,że niestety grono znajomych ulega przeselekcjonowaniu gdy zjawia się dziecko Poznasz inne mamy, znajdziesz z nimi wspólny język, wierz mi Jak sama byłam imprezującą singielką,też miałam średni stosunek do dzieci. I mdłości mnie brały na wszystkie te historie o poruszaniu się dziecka w brzuchu, o pierwszej kupce itd. Nie przejmuj się, albo w końcu znajomi to zaakceptują,albo sama zmienisz znajomych, poznasz mamy z porodówki, z placów zabaw itd

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Anblack Zobacz posta
    (...) podkreślają, jak nienawidzą dzieci. Mówią wprost, że ta moja radość z powodu dziecka ich po prostu drażni.
    Przyznam, że jestem w szoku! Skąd Ty bierzesz takich znajomych? Przecież to ludzie prymitywni i źle wychowani. Nie wierzę, że to szersze zjawisko - mam nadzieję, że kompletny margines.

Trudno mi zrozumieć takie postępowanie. Może dlatego, że podobnie jak Ty wychowałam się w przeświadczeniu, że dziecko to radość, a nie sam obowiązek. Nawet, gdybyś się trochę zmieniła, to raczej Twoi znajomi powinni przy Tobie być, cieszyć się Twoim szczęściem, przymykać oko na pewne sprawy. Widać, że zazdroszczą Ci udanego życia. Nie wierzę, że w wieku 40 i więcej lat nadal sensem życia jest praca w korpo i chodzenie po modnych klubach. Tym jarają się mlodzieniaszki.

Senior Member Awatar gosq
    Mieszka w
    Piastów
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-16 zobacz kalendarz
    Mi również ciężko to zrozumieć.
    Ja zaszłam w ciążę przed maturą, chociaż dowiedziałam się po, ale nikt mi nigdy złego słowa nie powiedział. Owszem, kontakty trochę uległy zmianie, ale tylko dlatego, że rówieśnicy teraz studiują, pracują i nie ze wszystkimi mam okazję się spotykać. Mam jednak takie grono przyjaciół, jakie miałam przed ciążą i jeżeli nie da się spotkać to pozostaje komunikacja via facebook / sms. Dobrze jest.

Lepiej nie mieć wogóle znajomych aniżeli takich.
    --------------
    Piekne i modne obuwie męskie tommy hilfiger

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    [QUOTE=Greta;2390790]Lepiej nie mieć wogóle znajomych aniżeli takich.
    --------------
    To pewnie znajomi z pracy, a tych się nie wybiera. Ale chyba są też jacyś inni? Mam nadzieję, że tak.

Senior Member Awatar Famii
    Mieszka w
    Gdynia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-19 zobacz kalendarz
    Może w niektórych przypadkach to zazdrość? Bo nagle okazuje się, że masz 40 lat, kariera ekstra - ale jesteś sam/sama? Miałam podobną przyjaciółkę - do czasu aż kupiliśmy mieszkanie ( im się nie udało ) i urodziłam 2 dziewczynkę ( ona pół roku później chłopca - a chciała też dziewczynkę ). Od tamtej pory nasze kontakty ograniczyły się nawet do 1 wizyty w miesiącu.
    Zagłosuj na swoją położną! Uhonoruj ją i pozwól jej wygrać cenne nagrody! Ty także możesz wygrać.
    Więcej informacji na www.poloznanamedal.pl i na fb Poloznanamedal.pl

Member
    nunka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-09-05 zobacz kalendarz
    Stawiam na korpo-taśmę i egoizm. Oni nie są Twoimi przyjaciółmi i myślę, że w ogóle nie wiedza o co chodzi w przyjaźni i miłości

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów