Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 141 do 146 z 146

agresja singli i bezdzietnych wobec ciężarnych.

Junior Member
    AgaNawrot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-10-03 zobacz kalendarz
    Różni są ludzie to i reakcje różne... Nie ma się co przejmować tym co gadają, ale trzeba też pilnować siebie, żeby ta ciąża nie przesłaniała nam całego świata, bo może faktycznie nieświadomie zanudzamy swoimi opowieściami na jej temat innych

2. dzieckozakupy.pl
    Nie spotkałam się z specjalną agresją ze strony ludzi bezdzietnych. Proszę, nie demonizujmy całej grupy ludzi - wiem, że mamy czasem potrzebę poczuć się lepiej niż inni, ale naprawdę - nie warto.

Tak to już jest, ja się zawsze cieszę jak widzę jak ludzie wstają w tramwaju jak widzą kobietę w ciąży- tak powinno być zawsze.

Na początku przyznam, że nie jestem matką, ani singielką. Jednak niejednokrotnie widzę, jakie chamstwo szerzy się w stosunku do Was - kobiet ciężarnych. Domyślam się, że to trudny czas dla każdej kobiety, oczywiście pod względem różnych dolegliwości, a inni Wam to jeszcze bardziej utrudniają. Współczuję i cały czas wierzę, że to się wkrótce zmieni. Osobiście, zawsze szanuję każdą kobietę w ciąży, ustępuję miejsca, przepuszczam w kolejce. Wszystko to dlatego, że kiedyś sama będę matką (taką mam nadzieję), nie chciałabym być traktowana źle. Uważam, że każdej mamie należy się szacunek.

Hmm też widzę taki ogólny trend, może nie agresji, ale jakiejś niechęci do kobiet w ciąży i dzieci w ogóle. Może związane jest to z niechęcią do brania na siebie odpowiedzialności za ciążę i dziecko? Już wyjaśniam o co mi chodzi :P
    Wszyscy młodzi chcą się teraz tylko bawić i nie chcą mieć dzieci bo to pieluchy, obowiązki itd. Mają jednak jakiś szczątkowy instynkt, który pcha ich jednak do przedłużenia gatunku, który oni starają się za wszelką cenę zagłuszyć z powodów podanych powyżej. Efekt jest taki, że krzywo się patrzy na przyszłe mamy i dzieciaki itd.
    Taka trochę pokrętna analiza z przemyśleń autobusowych ;P
    Pozdrawiam
    Sprawdź gdzie zamawiać darmowe próbki dla mam i dzieci - http://darmobranie.blox.pl/html

Serio jakoś nie widzę niechęci ani agresji wobec matek. Nigdy nie byłam świadkiem ani ofiarą. Za to widziałam sporo źle wychowanych mamuś - przewijanie na stole w restauracji, ignorowanie wrzasków (nie pokrzykiwania i nie odgłosów zabawy, bo to normalne) ale po prostu dzikich wrzasków i przeszkadzania obcym ludziom, zastawianie wózkami przejścia (typu spotkały się dwie mamy i stanęły w poprzek szerokiego chodnika tak że przejście było tylko po ulicy... Widziałam uczenie dzieci że nie mają ustępować starszym... Sama jestem matką i ręce mi opadają jak to widzę. :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów