Strona 13 z 15
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 147

agresja singli i bezdzietnych wobec ciężarnych.

Member Awatar OlaPy
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Zazdrość! A tak szczerze to współczuje takich znajomych.

2. dzieckozakupy.pl
    to tylko jest zazdrosc bo to polska jest
    Ostatnio edytowane przez raoonicc4 ; 13-01-17 o 13:06

Zgadzam się że to jest polska i tak bywa.
    Ostatnio edytowane przez kranndd4x ; 11-01-17 o 16:16

Member Awatar mamaagniesia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-01 zobacz kalendarz
    Ja ze swojego doświadczenia wiem, że ciężko jest myśleć o potrzebach ciężarnych. Nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi, dopóki sama nie zaszłam w ciążę i zobaczyłąm jak ludzie się zachowują. Teraz wiem jakie błędy popełniałam. Niestety ludzie bez dzieci myślą, że to tak hop siup, ciąża to nie choroba i takie tam. Z agresją się nie spotkałam, ale z nieuprzejmością już tak. Niestety Polska to ciemnogród i jeszcze wiele przed nami aby nauczyć się empatii i życzliwości wobec innych a nie tylko jad wylewać.

Junior Member
    agiKow

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-05 zobacz kalendarz
    Ostatnio miałam spięcie z koleżankami w pracy (bezdzietną), pracuję w szkole, które miały problem w związku z paczkami na święta oraz łatwiejszym dostępem do pożyczek KZP itp. Moja odpowiedź była krótka, gdyby nie ja i mi podobne to byś kochana nie miała pracy

Junior Member
    Julak

O mnie
    szczęsliwa mama:)
    Ja również pośród znajomych obserwuję głupie komentarze typu: jak tam się twój bachor chowa? Albo że nigdy nie będą mieć dzieci, bo robią w pieluchy, wylewa im się na śpioszki i trzeba je usypiać. Ale jak patrzę na osoby, które tak mówią to... obserwuję u nich jedną cechę - wszyscy pomimo nawet wieku 30 lat nadal są gówniarzami

Junior Member
    Marcelak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Totalnie sie zgadzam z Julak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar mamaagniesia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-01 zobacz kalendarz
    Hahaha coś w tym jest a zazwyczaj te co "krzyczą" że dzieci nie chcą to potem mają je bardzo szybko Przynajmniej ja mam takie doświadczenia z koleżankiami.

Junior Member
    zbyszek93

O mnie
    Będę tatą 2017-01-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dragomira30 Zobacz posta
    Tak mi się wydaje, że, choć agresji w stosunku do przyszłej mamy być nie powinno, to taki agresywny singiel czy singielka pewnie nie jest agresywny z tego poczucia wewnętrznego szczęścia życiowego, tylko coś go musi wewnętrznie toczyć, że macierzyńska radość boli go aż tak, że pragnie zgasić ten promyk radości i radosnego oczekiwania na maleństwo. Wśród moich przyjaciół jestem nie tylko jedyną mamą, ale jedyną mężatką czy choćby osobą w trwałym związku w ogóle. Zdecydowana większość nie jest bez partnera czy bez dzieci z wyboru, tylko raczej z przypadku, braku szczęścia czy życiowo-pieniężnej konieczności i nie jest im z tym łatwo. Trudniej jest się cieszyć z tego, co mamy, gdy obok ktoś ma to co, byc może chcielibyśmy mieć. Tak mi się wydaje, że brak życzliwości do ludzi nie bierze się z wewnętrznego szczęścia czy zadowolenia z życia. Przyszła mama odczuwa wszystko mocniej, bo hormony tak nas uwrażliwiają na humory świata, ale ciąża zakończy się cudnym dzieciątkiem, którego uśmiech będzie wynagradzał nieprzespane noce, a single pozostaną bez zobowiązań, ale i bez radości, które niesie ze sobą macierzyństwo. Jak dla mnie, to trzeba tylko współczuć
    Wstrząsające nie zdawałem sobie sprawy z tego

Junior Member
    Hyzio

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-27 zobacz kalendarz
    Nigdy nie spotkałam się z nieżyczliwością ze strony singli. Wprost przeciwnie, nieżyczliwość spotykała mnie ze strony matek i kobiet w ciąży, kiedy w tej ciąży nie byłam. A dymem papierosowym na ulicy dmuchali na mnie również wtedy kiedy w ciąży nie byłam. Mam wrażenie, że niektóre ciężarne są po prostu bardzo przewrażliwione. Trochę dystansu, a na pewno poczujecie się lepiej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów