Strona 11 z 12
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 118

agresja singli i bezdzietnych wobec ciężarnych.

dokładnie, ale też często bywa tak, że druga strona doskonalne sobie zdaje sprawę, ze akurat masz problemy z zajciem i zwyczajnie omija ten temat i na niego nie naciska bo zdaje sobie sprawe jak drazliwa jest to kwestia.

2. dzieckozakupy.pl
    Oczywiście nie pamiętam jakoś dużo wstecz czas "kiedyś", ale z tego co mi mówiła mama to raczej było wprost odwrotnie. Właśnie "kiedyś" nie było szacunku do kobiet ciężarnych (np. na porodówce teksty typu "jak się rozkłada nogi, to później się cierpi") a długaśne kolejki też nie sprzyjały ustępowaniu miejsca, wręcz właśnie kobieta w ciąży w kolejce budziła agresję. Myślę, że po części to są właśnie pozostałości z tamtych czasów.

Junior Member
    Sara Bxyz

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-04 zobacz kalendarz
    A nikt nie pomyślał, że ciężarne same są sobie winne? Mam 29 lat, zaszłam bo chciałam. Piczułam, że czas i że środki ku temu są. Odkąd pamiętam od każdej młodej mamuśki słyszałam tylko jakie to one biedne, zmęczone a jednocześnie jakim cudem NIE CHCESZ MIEĆ DZIECI?!?!
    Jak tak ciężko i źle to trzeba było nie robić. Nie każdy musi być dzieciaty w wieku 18lat. A najbardziej mnie wkurza to wkładanie brzucha gdzie się da. Jestem w ciąży, łatwo to zauważyć, ale nie wszystkich musi to obchodzić i nie każdemu muszę o tym mówić. I nie każdego dźgać brzuchem w kolejkach, sklepach itp. Chciałam to mam. Nie ma obowiązku nikt poza moim mężem i lekarzem przejmować się gdzie mnie boli i strzyka.
    Ciężarówki wymagają od każdego, tylko nie od siebie. I to jest najgorsze.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Sara Bxyz Zobacz posta
    A nikt nie pomyślał, że ciężarne same są sobie winne? Mam 29 lat, zaszłam bo chciałam. Piczułam, że czas i że środki ku temu są. Odkąd pamiętam od każdej młodej mamuśki słyszałam tylko jakie to one biedne, zmęczone a jednocześnie jakim cudem NIE CHCESZ MIEĆ DZIECI?!?!
    Jak tak ciężko i źle to trzeba było nie robić. Nie każdy musi być dzieciaty w wieku 18lat. A najbardziej mnie wkurza to wkładanie brzucha gdzie się da. Jestem w ciąży, łatwo to zauważyć, ale nie wszystkich musi to obchodzić i nie każdemu muszę o tym mówić. I nie każdego dźgać brzuchem w kolejkach, sklepach itp. Chciałam to mam. Nie ma obowiązku nikt poza moim mężem i lekarzem przejmować się gdzie mnie boli i strzyka.
    Ciężarówki wymagają od każdego, tylko nie od siebie. I to jest najgorsze.
    No, mocno, pojechałaś! Ale masz rację - nie można przeginać w żadną stronę. Zawsze wskazany jest umiar, takt i pewna powściągliwość - niestety te cechy nie są dzisiaj "trendy".

Moim zdaniem ten cały hejt, agresja wynika z głupoty, braku kultury i zazdrości.

Hm to prawda, również spotkałam się z podobnymi zachowaniami wobec mnie. Na pocieszenie mogę dodać, że Ci ludzie muszą być cholernie nieszczęśliwi, skoro złość i zawiść aż kipi z ich wypowiedzi. Może nie mogą mieć dzieci? Albo są na tyle egoistyczni, że nie chcą? Ty ciesz się swoją ciążą i już niebawem zmienisz środowisko swoich znajomych, przekonasz się sama pozdrawiam

Aż mi żal pomyśleć, w jakim wy się towarzystwie obracacie. Osobiście nie spotkałam się z czymś takim jak agresja wobec ciężarnych - czy to ze strony singli, czy bezdzietnych, czy kogokolwiek innego. Przecieram oczy z niedowierzania.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Prawdę powiedziawszy nie spotkałam się z czymś takim, ale to może wynikać ze zwykłej zazdrości.
    aktywna staraczka

Ale nawet zazdrość to nie powód, żeby wbijać komuś szpile.

Wystarczy, że jest się w młodym wieku albo bardzo młodo wygląda. Kilka moich znajomych, które zaszły w ciążę na studiach albo krótko po nasłuchało się nieprzyjemnych komentarzy. Najgorsze teksty lecą od ludzi, którzy mają własne dzieci w wieku nastoletnim albo są już dziadkami.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów