Strona 10 z 12
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 118

agresja singli i bezdzietnych wobec ciężarnych.

Mam wrażenie, że ludzie, którzy teoretycznie są dorośli, są wciąż bardzo niedojrzali. Wypowiadanie się na tematy, o których wie się niewiele, wszechobecna zazdrość o każdego, kto ma coś więcej, zupełny brak życzliwości i egoizm... Nie potrafimy się cieszyć, że komuś się udało i jest szczęśliwy, tylko musimy objechać go z góry na dół i pokazać swoją wyższość.
    Jeśli ktoś nie potrafi Cię wspierać w czasie ciąży, to znaczy, że nigdy nie był Twoim przyjacielem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    kilka dni temu pisalam tu o mamach jedynakow. sytuacja ze srody. bylam w sklepie, spotkalam taka mame, moja mloda rozrabiala, tamta cos mnie o ferie zagdanela, wiec jej mowie,ze z nasza wspolna znajoma i jej dziecmi je spedzalismy i co tam maluchy wymyslily ( min, moja małpa zniknela i ochrona jej musiała szukac), a ta na to (tak mniej wiecej zacytuje): ja was podziwiam, tyle dzieci ( obie z kolezanka mamy dwojke!!!), zero spokoju, wy normalnie masochistki jestescie, ja w zyciu na drugie bym sie nie zdecydowala.

Widocznie jedno dziecko jej wystarczy. W czym problem?

Niestety, ale stosunek do dzieci, matek i kobiet w ciąży jest u nas delikatnie mówiąc niezbyt przyjazny. Ludzie dzisiaj stawiają na wygodę, nie rozumieją jak to można się dobrowolnie godzić na takie ograniczenie wolności, koszta i w ogóle. To przykre bo w takim razie dokąd ten świat zmierza? Brak też empatii, jak dziecko płacze, zamiast pomóc, nawet zwykłym uśmiechem czy innym ludzkim gestem to od razu jest komentarz, agresja etc. A jak ciąża to współczucie - oj biedna Ty tak cierpisz... normalnie kosmos jakiś, cierpieć to będą ludzie bez serca i bez dzieci na starość, którzy myśląc tylko o swojej wygodzie zapomnieli o swoich bliskich....

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez MamaWika Zobacz posta
    j
    W ich oczach jestem zła matka, ktora nie kocha w pelni, ktora krzywdzi dzieci nie spelniajac ich zachcianek, w dodatku skazuje je na patologie. Dodam tylko,ze Wiktor dlugo byl jedynakiem, na tyle dlugo,ze moglam sie przekonac, ze ani nie mial problemow z dzieleniem sie, ani nie bylam na kazde jego zawolanie, a zabawki mial czesto tzw smieciowe. Pewnie dlatego, ze zawsze wiedzialam,ze jeszcze pojawi sie drugi szkrab.
    Kiedys rozmawialam z kolezanka, matka dwojki-ma identyczne spostrzezenia nt, osob, o ktorych tu pisze. Tez je zna.
    Skoro nie uklegasz zachciankom, to jestes dobrą matką, a nie złą Dawania dziecku wszystkiego o czym zamarzy, albo nie zdąży zamarzyć, to bład wychowawczy.

Kiedyś to jak kobieta była w ciąży to wszyscy się cieszyli: rodzina, znajomi. Dzisiaj jest z tym gorzej... W sklepie czy w autobusie każdy przepuszczał ciężarną, natomiast teraz muszą być specjalne kasy dla kobiet w ciąży, bo ludzie Cię nie przepuszczą od tak... smutne to wszystko

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    jak z malutkim dzieckiem jestes, to samo. A najbardziej mnie wkurza, ze kierowcy zajmuja miejsca parkingowe dla rodzicow z dziecmi. jak widze, zwracam uwage, czekam, az kiedys oberwe.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar balbinQa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-07-16 zobacz kalendarz
    Racja.
    Jak z małym dzieckiem ktoś jest to ludzie nie mają cierpliwosci .. bo to biega, krzyczy, bawi sie, "przeszkadza". Najchetniej to by tylko uwage zwrocili...

Red face Istnieje cos takiego - potwierdzam

Powiem tak, zjawisko opisane w temacie istnieje.
    U mnie kontakty były dość bliskie do tego stopnia, ze jedna laska pochwalila sie, ze ma endometrioze.
    Gadalam z kumplem o dzieciach jak sama bylam w ciazy i jego zona tez byla...to o czym mielismy gadac - no wiadomo jak tam badania, samopoczucie, gdzie co kupic, jak szczepić (wiadomo tych tematow jest mnostwo) i kumpela sama do mnie podeszla i powiedziala,ze moglibysmy zmienic plyte w jej obecnosci bo ona ma endometrioze. Ja mam 29 lat ona 32. W zasadzie, db,ze mi powiedziala...bo przynajmniej sie kontrolowalam. Sama adoptowala pieska i ma przyjaciela geja, dodatkowo jest rozwodka bo jej chlop ja zdradzal.Z tego wszystkiego - przynajmniej ma db sytuacje materialna.

Powiem Wam,ze ja podziwiam, bo nie dosc, ze zaradna babka to nie wlasnie zazdrosnica wredna tylko wali prosto z mostu - mowi jak jest. Uwazam,ze to chamstwo losu, że tak sie pochorowala. Niemniej, wiem,ze jest tak bystra i sprytna, ze moze nawet i z tym zdola miec meza i dziecko.

Ale takich osob jak ona jest MAŁO. Dla odmiany znam laske, ktora obrabiala mi 4 litery. Nie wiem o co jej chodzilo dokladnie - ciagle cos wymyslala na moj temat...a to, ze sie spocilam albo cos w ten desen (Ludzie mi to mowili - co ona wygaduje). No moze sie spocilam, bo pracujemy z Wlochami i oni ciagle kreca klimą. Wszyscy na to narzekaja i uwazam,ze nie ja jedna sie poce...no ale dobra...Do tej pory NIE MOGE ZAPOMIEC jej takiej PLOTY...bo dbam o siebie na maksa i no coz...nawet mi sie moglo zdarzyc - w ciazy zwlaszcza.

I doszlam do wniosku,ze jest wlasnie nieatrakcyjna 35 letnia singielka, na ktora zaden chlop nie zerka (mimo,ze jest ekstrawertyczna, wygadana i wolna) i ze predzej za mna wzrokiem wodza (mimo, ze męzatka i zajeta).
    Doszlam do wniosku, ze jest chora z zazdrosci, a odkrylam to, gdy sie przyczepila do jeszcze innej dziewczyny (moim zdaniem super laski, bardzo atrakcyjnej i inteligentne) i tez wymyslala jakies takie rzeczy zeby ja ludziom zohydzic.

Niemniej, no NIE UDAŁO SIĘ.
    Dodam jeszcze ze byla bardzo zboczona i wrecz molestowala zartami facetow w biurze. Zarty zartami (na tematy seksualne) ale to juz byla czysta rozpacz - ewidentnie nikt jej nie xxxxx od dawna albo w ogole moze...dziewica...i takie jakies akcje. Taka do przodu, a ciagle sama - ciekawe co nie
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 29-03-16 o 09:15 Powód: wuilgaryzmy

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Oczywiscie, powiedzenie komuś wprost, ze temat dzieci cie boli, z powodu problemów z zajsciem w ciąże jest OK. Tylko pewnie rzadko która z dziewczyn ma odwage się przyznać....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów